Kriptopara

Uzmanlara Göre Hangi Kripto Para Yükselir Ağustos 2021

  2021 Ağustos ayında ve sonrasında yükselebileceği düşünülen boğa sezonunda parlayacağı tahmin edilen kripto para birimleri bulunuyor. Bu kripto para birimleri hakkında tahminler ünlü analist ve trader Ben Armstrong tarafından yapıldı. Yazımızda analistin söz ettiği Ağustos ve sonrasında değerlenebilecek coinler hakkında bilgileri sunacağız.

  Cardano (ADA) Coin

  Ben Armstrong’a göre ADA Coin fiyatı ciddi bir fiyat artışı yaşayabilir. Analist kripto para piyasasının 2013 ve 2014 senelerinde çift zirve modelini ortaya çıkardığını belirtti. Benzer bir modelin 2021’de oluşabileceğini aktardı. Olası boğa koşusunda ilk artışa gidebileceğini düşündüğü kripto paralardan birinin ise ADA Coin olduğunu ifade etti.

  Analist, açıklamasında Cardanoya yüksek oranda inandığını belirtti. Portföyünde uzun süredir var olan ve ona en çok kazandıran altcoinlerden birinin ADA Coin olduğunu açıkladı. Analist ADA Coin gelecekte artış potansiyelinin hala devam ettiğini ve 8 dolar seviyesine 2021’de çıkış yapabileceğini düşünüyor.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Binance (BNB) Coin

  Ben Armstrong’a göre değer kazanımı yapabilecek diğer bir kripto para BNB Coin oldu. Analist Binance borsasından desteği alan BNB Coin’in manipülatif hareketlere karşı son derece dirençli olduğunu savunuyor. Bu yüzden Ağustos ve sonrasında oluşabilecek olası boğa koşusunda artışa gidebileceğini düşünüyor. Uzman analist, BNB Coin geleceğinin 2021 yılı sonunda 1.500 dolara kadar fırlayabileceğini açıklayarak, çarpıcı bir tahmine imza attı.

  Hali hazırda güncel olarak 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Binance (BNB) Coin fiyatı 24 saatte %binancecoin+yuzde%.

  LINK Coin 

  Ünlü trader ve analist Ben Armstrong 2021 ikinci yarısında değerlenecek kripto paralar içine LINK Coin’i de koyuyor. Ona göre artış Ağustos ayından itibaren başlayabilir. Uzman analist, LINK Coin’in gelecekte uzun vadeli yatırım varlıklarından biri olduğunu, potansiyelinin ise yüksek olduğunu belirtti.

  Ben Armstrong’a göre olası bir boğa koşusunda LINK Coin 150 dolara kadar hızlı bir artış gerçekleştirebilir. Bu sırada Bitcoin’inde 45 bin dolar üzerine ilerleyebileceğini düşünüyor. Analist değer kazanımının tekrar gündeme gelmesi halinde LINK Coin’in ilk 10 kripto para listesinde tekrar yer alabileceğini ifade ediyor. 

  Anlık olarak alınan bilgiler ışığında 1 LINK fiyatı %link+try% TL. Döviz cinsinden ise %link+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, LINK Coin fiyatı 24 saatte %link+yuzde%.

  VET Coin

  Ben Armstrong’a göre artışa gitme potansiyeline sahip bir diğer kripto para VET Coin. Aslında kripto para analistleri 2021 ilk yarısında VET Coin’in 1 doları kırmasının umuyorlardı. Ancak Mayıs ayında yanşana çöküşler ve BTC düşüşü bunu önledi. 

  Ben Armstrong şimdiler ise VET Coin’in nakliye ve lojistiğe odaklanmış bir Çin projesi olduğuna dikkat çekerek artışı beklediğini ifade ediyor. Analiste göre, olası bir boğa koşunda VET Coin gelecekte yatırımcılara 7 kat daha fazla kar sunabilir. Fiyatı ise bunu karşılayacak düzeye kadar yükseliş sağlayabilir. 

  Polkadot (DOT) Coin

  Ben Armstrong, Polkadot Coin projesinin arkasında oldukça zeki insanların yer aldığını ve Ağustosta Polkadot (DOT) Coin geleceğinde artışlar görebileceğimizi belirtti. Analiste göre DOT Coin için gelişmeler yaz sonunda da devam edebilir. Trader, DOT için ana ağın tamamen başlatılması halinde zirve fiyatların gelebileceğini ve DOT Coin’in 150 dolara çıkış yapabileceğini açıklıyor. 

  Son gelen verilere göre 1 DOT fiyatı %polkadot+try% TL. Döviz cinsinden ise %polkadot+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Polkadot 24 saatte %polkadot+yuzde%.

  Ethereum (ETH)

  Ben Armstrong’a göre Ethereum gelecekte değer kazanımına gidebilecek en önemli altcoinlerden birisi. Ünlü analist ETH’nin 50 günlük SMA’yı kırması halinde hızla yükseliş yapabileceğini belirtti. ETH için son döngüde 10 bin dolarlık fiyatın hala mümkün olduğunu açıklayan Armstrong, bir sonraki boğa koşusunu işaret etti. Ethereum geleceğinin son derece dinamik olacağını ve Ağustos ayında artışın gelebileceğini açıklayan analist, artış için bolca alan olduğunu tahmin ediyor. 

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Bitcoin (BTC)

  Analist Armstrong, BNB, DOT, LINK, ETH gibi kripto paraların artışa gidebileceğine inanıyor. Bu altcoinlerdeki artışı tetikleyebilecek durumun ise BTC artışı olabileceğine inanıyor. Bu yüzden olası boğa koşunda BTC’nin çevresinde dolandığı 40 bin dolarlık alanın üzerine çıkış yapabileceğini ifade ediyor. Bitcoin geleceğinin, özellikle İlk adımda direnç seviyesi olan 55 bin dolara kadar değer kazanımı beklediğini belirtti. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Sonuç

  2021 senesi Ağustos ayı ve ardından artışa gidebilecek kripto paralar uzman analistler tarafından gündeme alındı. Analist DOT, ETH, LINK, BTC, BNB Coin gibi işlem hacmi yüksek kripto paraları işaret etti. Bu tahminlerinin tutması halinde ve bir boğa koşusu ile artışlar gelebilir. Genel olarak projeleri de oldukça popüler olan bu coin’ler yatırımcıların da oldukça yakından takip ettiği kripto paralardan oluşuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle