Kriptopara

VeChain (VET) Coin Geleceği 2021 - En İyi Analist Yorumları

  VeChain ağının yerel kripto birimi VET Coin hakkında birçok analist 2021 senesine dair yorumlar paylaşmış durumda. VET Coin hakkında yapılan bu analist tahminlerini, tahmini etkileyen faktörleri ve fiyat yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. 

  VeChain Coin Geleceği 2021

  Analistler VeChain (VET) Coin’in orta vade ardından değer kazanımı içinde olabileceğini düşüyorlar. VET Coin yakın geleceğinde ise değer kaybının var olabileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre VET Coin 2021 ilk yarısında oldukça kararsız bir fiyat dalgalanmasına sahip oldu. 

  VET Coin’in güçlü bir pazara hitap ettiğini ifade eden analistler onun 2021 senesi sonuna doğru daha iyi bir noktada olabileceğini açıklıyorlar. Özellikle aşı takip sistemine ilişkin yaptığı işbirlikleri ardından değer kazanımı yaşayabileceğini belirtiyorlar. Petrol, gaz ve maden sektöründe yer alan kripto yatırımcılarının 2021 ikinci yarısından VET Coin’e daha fazla ilgi gösterebileceklerini belirttiler.

  VET Coin En İyi Analist Yorumları

  VET Coin analist yorumlarına bakıldığında iyimser bir tablo ortaya çıkıyor. Aayush Jindal, Kaleo gibi birçok analist VET Coin’in 2021 senesi ikinci periyodunda değerlenebileceğinden söz ediyorlar. İlk yarının ise fiyat düşüşüyle kapanabileceğini açıkladılar.

  Analistlere göre VET Coin 2021 senesi ilk yarısını 0.10 dolar ile 0.15 dolar bandı arasında fiyatlanarak kapatabilir. 2021 Ekim ayına en yakın dönemde ise VET Coin fiyatının 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında olabileceğini düşüyorlar. 

  WalletInvestor VET Tahmini

  WalletInverstor analistleri VET Coin’in 2021 sene sonunda 0.30 ile 0.35 dolar bandı arasında olabileceğini açıkladılar. Sene sonunda etkili değer kazanabilecek VET Coin’in ilk yarıyı ise düşüşle kapatabileceğini ifade ettiler. 

  Kaleo 2021 Tahmini

  Kaleo VET Coin’in 2021 ikinci bölümünde ilk olarak 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandında bir fiyatı görebileceğini aktardı. Analist VET Coin için ikinci yarının ilk yarıdan daha iyi geçeceğini düşünüyor. Ona göre ikinci periyot başlamadan VET Coin fiyatı 0.10 dolar ile 0.15 dolar bandı arasına kadar düşebilir.

  Aayush Jindal Ne Diyor?

  Aaysh Jindal VET Coin’in 2021 senesi Ağustos ayı ardından 0.25 dolar bandının üzerine çıkabileceğini düşünüyor. Bu aylarda VET Coin’in olası artışla maksimum 0.30 dolar düzeyine ulaşabileceğini açıklıyor. 

  The Signalyst Yorumu

  The Sgnalyst analistleri VET Coin yakın geleceğinde değer kaybı gördüklerini savundular. VET Coin fiyatının 2021 ilk yarısı içinde 0.15 dolar’ın altına inebileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan sene sonunda ise etkili bir fiyat artışının olabileceğini düşünüyorlar. Bu noktada VET Coin’in 0.27 dolar ile 0.35 dolar bandı arasında olabileceğini belirttiler. 

  Credible Crypto Ne Diyor?

  Credible Crypto VET Coin için etkili bir değer kazanımının 2021 ilk yarısı içinde gündeme gelemeyeceğini düşünüyor. İkinci yarı ortasında VET Coin’in yatırımcı dikkatini çekebileceğini ifade etti. VET Coin’in ikinci yarıda fiyatını 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasına yükseltebileceğini açıkladı.

  VET Neden Yükselebilir?

  Analistler 2021 senesinin ikinci yasında VET Coin’in değerlenebileceğini aktarıyorlar. Temel ve teknik analiz verilerine göre bu noktada artış olabileceğini düşündüklerini açıkladılar. Diğer yandan VET Coin’n sunduğu avantajlara ve niteliklerine bağlı olarak da artışı besleyebileceğini düşünüyorlar. Tahminlerinde etkili faktörler ise şunlardır:

  • VET Coin dünyanın en güçlü sektörleri ile işbirliği içinde. Buna bağlı olarak 2021 senesinde yeni iş ortaklıkları ile değer kazanımına yürüyebileceğini analistler ifade ediyor.
  • Analistler VET Coin’in bireysel yatırımcılara ise staking işlemi üzerinden hitap ettiğini düşünüyorlar. İdeal bir oranda pasif gelir elde etmek isteyenlerin VeChain ağında VET Coin kilitlemeye yönelebileceklerini düşünüyorlar. Bunun ise yeni alımları besleyebileceğini açıkladılar.
  • Analistler VET Coin’n 2021 ilk yarısında kararsız geçirdiği dönem ardından artık toparlanma evresine girme döneminin yaklaştığını düşünüyorlar. İkinci yarıda olması beklenen BTC rallisinden beslenebilecek VET Coin’in değerlenebileceğini, öne sürdüler.

  Bu faktörlere bağlı olarak yükseliş tahminini gerçekleştirdiler.

  Sonuç

  Analstler, VET Coin’in 2021 senesi içinde fiyat artışı yaşayabileceğini düşünüyorlar. Onun için yorum yaparken dünyanın en güçlü sektörlerindeki yatırımcı kitlesine hitap ettiğini özellikle vurguluyorlar. Tüm bu analist yorumlarına bakıldığında, VET Coin gelecekte önemli işlere imza atmaya devam edecek gibi görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle