Kripto Para

Messi’nin ismi PSG Token’ı uçurmaya yetti!

  2021’de kripto para piyasalarında görülmeye başlanan taraftar token’larının ilk örneklerinden biri olan, Paris Saint-Germain’in taraftar token’ı PSG gözle görülür şekilde yükseldi. PSG Token’da kısa sürede görülen bu ciddi yükselişin arkasında, Messi’nin Paris Saint-Germain’e transfer olacağı söylentileri yer alıyor.

  Kripto para piyasaları 2021’de çok ciddi şekilde büyümeler elde etti ve bu büyümeler, sektörün uzandığı çeşitli alanlarda görülmeye devam ediyor. Kripto paralar insanların hayatına daha yaygın ve nispeten daha “kalıcı” şekilde girmeye başladıkça kripto paraların dokunduğu alanlar da sınırlarını genişletti. Bununla birlikte kripto paralar 2021 yılında yeşil sahalarda kendisini göstermeye başladı. Özellikle futbol kulüpleriyle başlayan taraftar token akımı, daha sonra sporun çeşitli alanlarında da yatırımcıların karşısına çıkmaya başladı.

  PSG Token 4 Günde %75 Yükseldi

  Başlardan bu yana büyük ilgi gören taraftar token’ları, dünyanın birçok ülkesinden örneklerle yatırımcılarla buluştu. Taraftar token’larında ilk örneklerden biri olan Paris Saint-Germain’in taraftar token’ı PSG, 5-8 Ağustos tarihleri arasında yaklaşık %75 oranında artış gösterdi. Taraftar token’larının ilk örneklerinden biri olan PSG, bu yükselişle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşamamış olsa da yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Bu ciddi yükselişin arkasında ise bir transfer söylentisi yer alıyor.

  Messi’nin PSG’ye Transfer Olacağı Söylentileri Gündemde

  Futbol kariyerine İspanya’nın Barcelona FC takımında başlayan ve geçtiğimiz günlerde İspanya’daki çeşitli mali yasalardan dolayı sözleşme yenilemesi imkansız hale gelen Arjantinli dünya yıldızı Lionel Messi’nin, Paris Saint-Germain’e transfer olacağı söylentileri gündemde. Messi’nin PSG takımına transfer olacağı söylentileri hemen hemen her transfer döneminde gündeme geliyordu. Ancak Messi’nin Barcelona’dan kesin bir şekilde ayrılması ile birlikte bu söylentiler ilk kez bu kadar güçlü şekilde gündeme geldi.

  PSG Token Fiyatında İnanılmaz Artış Yaşandı

  Birçok futbol sever, Messi’nin PSG takımına transfer olacağına kesin gözüyle bakıyor. Bu söylentiler ile birlikte PSG Token fiyatı da hızlı bir artış gösterdi. CoinMarketCap verilerine göre PSG Token fiyatı 5-8 Ağustos tarihleri arasında yaklaşık %75 oranında yükseldi.  PSG Token 25 dolar seviyesinden 40 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu yükseliş sonrası geri çekilme gösteren PSG Token fiyatı  27 Nisan tarihinde 58 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle