Bitcoin Fiyatı

  Bu sayfamızda 1 Bitcoin ne kadar, BTC kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Bitcoin fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel Bitcoin fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede BTC piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Ayrıca Bitcoin Para Çevirici ile herhangi bir BTC tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 Bitcoin kaç tl oldu?

  Kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden 1 Bitcoin fiyatı %bitcoin+try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Şu anda kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden, 1 Bitcoin karşılığında %bitcoin+try% Türk Lirası alınabilmektedir. Bitcoin fiyatı son 24 saatte %bitcoin+yuzde%

  1 Bitcoin kaç dolar?

  Global kripto para borsalarında Bitcoin fiyatı %bitcoin+usd% Amerikan Doları fiyatıyla olarak alıcı bulmaktadır. Amerikan doları cinsinden son 24 saatte Bitcoin fiyatı %bitcoin+yuzde%

  Son 24 saatte BTC nasıl bir değişime uğradı?

  Türk Lirası cinsinden Bitcoin fiyatı son 24 saatte %bitcoin+yuzde%

  Kısaca Bitcoin nedir?

  Bitcoin nedir sorusuna en temel yanıt olarak, kripto para birimlerinin ilk örneğidir karşılığı verilebilir. Blok zinciri teknolojisini kullanan Bitcoin, herhangi bir kuruma ve otoriteye bağlı olmamasıyla ön plandadır. Günümüzde dijital altın kavramıyla bağdaştırılması, sınırlı bir arza sahip olmasından kaynaklanır. Transfer yapma gibi işlemleri mümkün kılan Bitcoin, bütün dünyada 21 milyon üretilebilecek şekilde sınırlandırılmıştır. Günümüzde ise 18 milyonu aşan üretime sahip olan Bitcoin’in yaklaşık 2.5 milyon kadar daha üretilmesi beklenmektedir. 

  Bitcoin Nasıl Alınır? 

  Bitcoin alınmasının yolu konusunda çeşitli ödeme yöntemlerinden söz edilebilir. Farklı kripto para birimleri kullanılabileceği gibi bazı borsalarda kredi kartı veya nakit ile işlem yapmak mümkündür. Yerli Bitcoin borsalarından Türk Lirası ile havale yaparak Bitcoin almak da mümkündür. Güvenlik donanımı yüksek ve siber saldırılara karşı önleme sahip olan cüzdanlar üzerinden işlem gerçekleştirmek önemlidir.

  Bitcoin Fiyat Grafiği

  Bitcoin Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle