Kriptopara

Chainlink Geleceği - LINK Alınır mı? Yükselir mi?

  LINK Coin yatırımcıları son dönemde meydana gelen değer kazanımı ardından LINK Coin’in fiyat durumunu ve geleceğine ilişkin tahminleri daha yoğun bir şekilde araştırmaya başladılar. Bu yazımızda onlara yararlı olabilecek Link Coin gelecekte nasıl bir noktada olabilir, LINK Coin alınır mı ve yükselir mi sorularının yanıtlarını analistlerin yorumlarını temel alarak bulmaya çalışacağız.

  Chainlink Geleceği

  LINK Coin geleceğinden söz eden analistler, LINK Coin’in hibrit akıllı sözleşmeler ile işlem yapabilmeyi mümkün kıldığını ve kurumsal yatırımcıların alım taleplerine maruz kalabileceğini açıklıyorlar. Anonim analistler LINK Coin’in 2022 senesinde çok daha popüler hale gelebileceğini, fiyat artışlarının ise hem 2021 hem de 2022 görülebileceğini ifade ediyorlar.

  LINK Alınır mı?

  Anonim analistlere göre LINK Coin Temmuz ayının ilk haftasında kayda aldığı fiyat değerlerini, 2021 yılının Eylül ayında çoktan aşmış olabilir. Değer kazanımı yönünde tahminlerini yapan analistler, LINK Coin’i 2021’de yatırıma değer varlıklar arasında görüyorlar. Tarihsel bazda da değer kazanımını daha fazla noktada tabloya yansıtan LINK Coin’in uzun vadeli ve orta vadeli yatırımlar için değerlendirilmek üzere takibe alınabileceğini belirttiler.

  LINK Coin Yükselir mi?

  Analistlere göre LINK Coin 2021 senesi Temmuz ayı tamamlanmadan bir kez daha yükselişe geçebilir. Diğer yandan Temmuz sonunda değer kazanımının oluşması halinde geleceğe yönelik beklentilerde yükselecek. Anonim analistler LINK Coin’in yatırımcıların dikkatini çekecek bir artışı, 2021 yılı Eylül ayı içinde de kayda alabileceğini ve bu noktada fiyatını 30 dolar ile 35 dolar arasına taşıyabileceğini belirttiler.

  Chainlink Grafik Analiz Yorumu

  LINK Grafik analizini yapan anonim analist Roronoa, 31 Mayıstan başlayarak bir inceleme gerçekleştirmiş ve ileriye yönelik direnç destek noktaları hakkında da bilgi sunmuş. Anonim analist 31 Mayıs ardından grafikte düşen trendin kırıldığını ve retest aşamasına giriş yapıldığını belirtiyor. Haziran ayında LINK Coin grafiğinde fincan kulp formasyonunun hakim olduğunu açıklıyor.

  Anonim analiste göre Haziran ayında LINK Coin alış bölgesinde yer alıyordu. Analiste göre LINK yükselen trendini bozmamak için bir mücadele içine Temmuz ayında da girebilir. 3 Temmuz’daki %4 üzeri artışın Temmuz ortası artış olasılığını güçlendirdiğini savundu. Analiste göre 19.50 dolarlık fiyat ilk direnç ve Temmuzda bu fiyat kırılırsa, ay sonunda 25 dolarlık fiyat grafikte oluşabilir. Analist RSI tarafında da trend dibinden bir tepki alınırsa, kırılım ile birlikte değer kazanımının hızlanabileceğini düşünüyor.

  LINK Fiyat Tahminleri

  2021’de LINK Coin fiyat tahminlerini gündeme sunanlar anonim analistler oldular. Anonim analistler değer kazanımından söz ettiler. Yazımızın bu kısmında LINK Coin hakkında fiyat tahmini yapan anonim analistlerin görüşlerini bir araya getirdik. İşte LINK Coin fiyat tahminleri:

  Fibonacci Lınk Coin Fiyat Tahmini

  Fibonacci olarak tanınan anonim analist, LINK Coin’in 2021 Temmuz ayını 20 dolarlık fiyat ile kapatabileceğini düşünüyor. Anonim analiste göre, 2021 yılı Ağustos sonunda 30 dolara ulaşan bir LINK Coin fiyatı görülebilir ve 2022’de ise fiyat 55 dolar ile 65 dolar bandı arasına çıkış yapabilir. Tahminleri bu yönde olan analist fiyat artış olasılığın savundu.

  PullBackSignal LINK Coin Fiyat Tahmini

  PullBackSignal isimli anonim analist, Lınk Coin’in 2021 sene sonunda 35 dolar ile 40 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini ifade etti. Ona göre bu seviyeye çıkış için ilk olarak Ağustos ayında 25 dolarlık fiyatın görülebilmesi gerekiyor. Anonim analist, Temmuz sonunda 22 dolarlık direncin aşılabileceğini ve fiyatın Ağustosta 25 dolara çıkış yapabileceğini ifade etti.

  Sonuç: LINK Geleceği Parlak Gözüküyor!

  LINK Coin geleceği hakkında konuşan analistler onun için parlak bir tablo çizdiler. 2021 Temmuz ayı bitmeden ilk direncin kırılabileceği ve 2021’de pek çok farklı tarihte ise değer kazanımlarının fiyatta etkili olabileceği ifade ediliyor. Eğer tahmini fiyatlar grafiğe yansırsa, LINK Coin 2021’de kar sunabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle