Tether Fiyatı

  Bulunduğunuz sayfa içerisinde 1 Tether ne kadar, USDT kaç TL sorularının cevabını rahatça bulmanızı hedefliyoruz. Tether stabil kripto paranın günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip etme imkanınız bulunuyor. Burada bulunan güncel Tether fiyatı her an değişmektedir. Bu sayfa ile USDT fiyatının gösterdiği tüm hareketleri anlık bir şekilde takip etme mümkündür.

  Burada bulunan Tether Para Çevirici aracını kullanarak USDT tutarlarınızı hızlı bir şekilde Türk Lirasına dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

  1 Tether kaç tl oldu?

  Borsalardan gelen verilere göre Türk Lirası ile, 1 Tether fiyatı %usdt-try% TL seviyesinden işlem görmektedir. Amerikan dolarına endekslenmiş stabil kripto para Tether fiyatı son 24 saatte %usdt-yuzde%

  1 Tether kaç dolar?

  Stabil olması ile bilinen Tether fiyatı %usdt-usd% dolar ile borsalarda işlem görmektedir. Amerikan doları ile 24 saatte Tether fiyatı %usdt-yuzde%

  Son 24 saatte USDT nasıl bir değişime uğradı?

  Tether son 24 saat verilerine göre %usdt-yuzde%

  Kısaca Tether Nedir?

  Tether (USDT), reel para destekli bir kripto para birimi olarak bilinen ve ABD dolarına bağlı olan kripto paradır. Fiyatı sabittir. Tehter kullanan şirketler dolar cinsi karşılığından yararlanarak, kripto para piyasasında işlem yaparlar. Tether, düşük masraf ile hızlı şekilde transfer edilme avantajını sunan bir kripto para birimidir. 

  Blockchain sistemi üzerinden transferi yapılabilen USDT, kripto para piyasasında dolar cinsinden işlem yapabilme imkanı sunar. ERC-20 Blockchain sistemine uygun sanal cüzdanlar içinde ise anahtar şifre altında güvenle saklanır.

  Tether Nasıl Alınır?

  Tether USDT almak için kripto para borsası platformlarından hesap açılışı yapmak, hesaba dolar transferi ardından, alım emrini tanımlamak gerekir. Bunun için Tether’in işlem gördüğü Binance, Coinbase ve benzeri kripto para borsası platformlarına internet üzerinden giriş sağlanıp, ana sayfalarında yer alan "kayıt ol" sekmesine girilmelidir.

  Bu adım ile ekrana gelen kayıt tablosuna talep edilen iletişim ve kimlik bilgileri yazılıp, "oluştur" kutucuğuna tıklanarak, hesap açılır. Açılan hesabın kişiyi yönlendirdiği ana sayfadan ise "para yatırma" sekmesi seçilip, kişisel bir banka hesabından bu alan dolar transferi yapılır. Daha sonra ise artık"kripto para alım-satım" işlem sekmesine girilerek, USDT kripto para birimi ve miktarı seçimi ardından, satın alma emri verilir. Sonuç olarak USDT miktarı sanal cüzdana yansır.

   

  Tether Fiyat Grafiği

  Tether Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle