Tether Fiyatı

  Borsalardan gelen verilere göre Türk Lirası ile, 1 Tether fiyatı %tether+try% TL seviyesinden işlem görmektedir. 

  Tether stabil kripto paranın günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip etme imkanınız bulunuyor.

  Burada bulunan Tether Para Çevirici aracını kullanarak USDT tutarlarınızı hızlı bir şekilde Türk Lirasına dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

  Son 24 saatte USDT nasıl bir değişime uğradı?

  Tether son 24 saat verilerine göre %tether+yuzde%

  Kısaca Tether Nedir?

  Tether (USDT), reel para destekli bir kripto para birimi olarak bilinen ve ABD dolarına bağlı olan kripto paradır. Fiyatı sabittir. 

  Tether Nasıl Alınır?

  Tether USDT almak için kripto para borsası platformlarından hesap açılışı yapmak, hesaba dolar transferi ardından, alım emrini tanımlamak gerekir. Bunun için Tether’in işlem gördüğü Binance, Coinbase ve benzeri kripto para borsası platformlarına internet üzerinden giriş sağlanıp, ana sayfalarında yer alan "kayıt ol" sekmesine girilmelidir.

  Bu adım ile ekrana gelen kayıt tablosuna talep edilen iletişim ve kimlik bilgileri yazılıp, "oluştur" kutucuğuna tıklanarak, hesap açılır. Açılan hesabın kişiyi yönlendirdiği ana sayfadan ise "para yatırma" sekmesi seçilip, kişisel bir banka hesabından bu alan dolar transferi yapılır. Daha sonra ise artık"kripto para alım-satım" işlem sekmesine girilerek, USDT kripto para birimi ve miktarı seçimi ardından, satın alma emri verilir. Sonuç olarak USDT miktarı sanal cüzdana yansır.

  Tether Fiyat Grafiği

  Tether Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle