Kriptopara

3 Uzmandan BETA Coin Geleceği: BETA Alınır mı? Artar mı?

  Özellikle son dönemde hızlı yükseliş hareketleri ile gündeme gelen BETA coin, yerli yatırımcının da en çok merak ettiği kripto para projelerindendir. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği 3 uzmandan BETA coin geleceği hakkında fiyat tahminleri almak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. 

  BETA Coin Geleceği

  Kripto para piyasası son dönemde bazı büyük değişiklikler göstermesiyle dikkat çekmektedir. Normalde herkes Bitcoin'in fiyat değişikliğine odaklanmışken, bazı altcoin projelerinde ise daha büyük kazanç fırsatları görülmektedir. Bu büyük değişiklik nedeniyle, tüm piyasa yatırımcılar için oldukça karlı hale gelirken BETA coin yatırımı da tercih edilmektedir.

  BETA coinin, kripto para piyasasının en büyük borsası olan Binance platformunda listeleneceği haberi yatırımcılar arasında heyecan yaratmıştır. Yatırımcılar, kar elde etme olanaklarını artırmak için Binance’ta listelenecek BETA coini radarına almaktadır. Dolayısıyla geniş kitlelere ulaşan BETA coin, hızlı yükseliş potansiyelini devam ettirmesi beklenen, güvenilir ve başarılı kripto para birimleri arasında yerini almıştır. 

  BETA Coin Grafik Analizi

  Beta Finance geliştiricileri, piyasada popülerlik ve istikrar elde etmek için BETA coine çok daha fazla bir destek vermektedir. Bunun yarattığı etkiyle BETA coin fiyatı da hızlı bir yükseliş trendine girmiştir. BETA/USD paritesini yorumlayan anonim analistlere göre, yükselen kanalda önemli direnç noktasını kırmayı başaran coin için yükselişin devam etmesi beklenmektedir. Hareketli ortalamaları ve Fibonacci seviyesini göz önünde bulunduran analistlere göre BETA coin fiyatında bir süre daha boğa rallisi görülebilir. 

  BETA Coin Alınır mı?

  Beta Finance, kripto varlıklarını kiralamak, ödünç vermek ve açığa çıkarmak için izinsiz bir para piyasasıdır. Bu, herkesin herhangi bir zamanda herhangi bir kripto varlığı için bir döviz piyasası oluşturabileceği anlamına gelir. Bu tokenin Ticker Sembolü BETA'dır ve alım satımı Binance Launchpad platformunda açılmıştır. Deneyimli kripto para analistleri, BETA coin fiyatında hızlı yükselişin ardından bir düşüş gelebileceğini ancak uzun vadede bu yatırım tercihinin kazançlı olacağını belirtmektedir. 

  Up To Brain Analistlerinden BETA Coin Fiyat Tahmini 

  Kripto para uzmanları, BETA coin fiyat tahmini yaparken, fiyattaki büyümeyi ve artışı izledikten sonra, 2021 yılı sonuna kadar kesinlikle büyük bir miktara ulaşacağını düşünmektedir. Birçok uzman, BETA coin fiyat tahminini zaten analiz etmiş ve gelecek yılların simgesi olarak göstermiştir. Up To Brain analistlerinden gelen fiyat tahminine göre, BETA coin fiyatı 2021 yılı sonuna kadar yaklaşık 12 dolara ulaşacaktır.

  BETA coin fiyat hedefine başarıyla dokunduğunda, zaman zaman düşüşler yaşayabilir.  Ayrıca BETA coinin piyasaya sürülmesinden sadece 10 dakika sonra 4 dolar fiyat etiketine hemen ulaşmasının arkasındaki ana neden, şirketin bu coini BNB kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtmasıdır. BETA coinin 2022 yılında beklenen fiyatı, açıkça 15 dolar fiyat seviyeleridir. 

  Price Prediction Analistlerinden BETA Fiyat Tahmini

  BETA coinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analize göre, 2021 yılı sonunda Beta Finance fiyatının minimum 2.79 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. BETA coin fiyatı, ortalama 2.92 dolar işlem fiyatı ile en fazla 3.06 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Uzun vadede BETA coin fiyat analizinde ise, 2022 içinde minimum 4.17 dolarlı seviyeler beklenmektedir. Beta Finance fiyatı, 2022 boyunca ortalama 4.29 dolar fiyatıyla en fazla 4.95 dolar seviyesinden işlem görebilir. 

  Crypto Ground Analistlerinden BETA Tahmini

  Analistlere göre DeFi'nin “herkes için açık finans” felsefesine bağlı kalan ve gelecek planlarının üzerine inşa edileceği temel bir blok sunan BETA coin yatırımı önemlidir. Uzmanlar bugünden itibaren 5 yıl sonra BETA coin fiyatı 10 dolar civarında olması beklenmektedir. Algoritmayı kullanan teknik analiz, BETA coin fiyatının uzun vadede düşmeyeceğini söylemektedir.

  Özetle

  Verilere dayanarak, uzun vadede BETA coin yatırımı yapmanın kazançlı olduğu tahmin edilebilir. Uzun vadede, yani 5+ yıllık bir süre için yapılan tahminler BETA coin fiyatında büyük değer artışı göstermektedir. Binance haberi ile önemli bir yatırımcı kitlesine adını duyuran BETA’nın geleceği de projesi gibi parlak görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle