Risk uyarısı

  Finansal araçların tamamında olduğu gibi kripto paralarda da risk seviyesi oldukça yüksektir. Hatta söz konusu kripto paralar olduğunda hareketlilikler çok daha ani ve çok daha keskin olabilmektedir. Bu yüzden de kripto paraların risk seviyesinin geleneksel finansal araçlara göre daha yüksek olduğu bir gerçek. Bu yüzden yatırım miktarınızın bir kısmını ya da tamamını kaybetmeniz ihtimal dahilindedir.

  Kripto paraların getirisi ya da götürüsü çok hızlı olabilir. Detayları oldukça fazladır ve hemen her kripto paraya göre de ayrıntılar farklılaşabilir. Bu yüzden bütün yatırımcılar için kripto para ile işlem yapmak uygun değildir. Kripto para birimlerinin fiyatları aşırı derecede hareketli olup politik olaylar, finansal haberler ya da düzenleyici kurumlardan çok rahat etkilenebilir.

  Öneri ve Hatırlatmalar

  Kripto para piyasaları kaldıraçlı işleme sahiptir ve kaldıraçlı işlem yapmak, finansal risklerin artmasını sağlamaktadır. Diğer finans araçları ya da kripto paralar arasından seçiminizi yapmadan önce yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı gözden geçirmeniz gerekir. Gerekirse profesyonel tavsiye almayı deneyebilirsiniz. 

  Kriptopara.com olarak her zaman en güncel haberleri, bağımsız ve tarafsız olarak sizlere sunuyoruz. Fakat sitemizde yer alan bilgilerin isabetli ya da gerçek zamanlı olacağının mutlak garantisini vermediğimizi hatırlatmak isteriz.

  Bütün endeksler, borsa fiyatları ve kripto para fiyatları üçüncü taraf veri sağlayıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu yüzden fiyatlar isabetli olmadığı gibi gerçek piyasa fiyatlarından farklılık da gösterebilir. Bu da sitemizdeki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu, herhangi bir ticari amaca uygun olmadığını fark etmenizi sağlar. Kriptopara.com ya da herhangi bir bilgi sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşabilecek kayıplar nedeniyle sorumluluk kabul etmemektedir. 

  Yasal Sorumluluk Reddi Beyanı

  Kriptopara.com sayfalarında reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Sitemiz reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan kazan sağlayabilmektedir. Sitemizde yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleşmektedir.

  Bu yüzden Kriptopara.com’da yönlendirilen reklam linkleri Kriptopara.com onayından bağımsız olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Reklam linkleri ve bu linkler ile yönlendirilen ziyaretler tamamıyla kullanıcı sorumluluğundadır. Linkler ile yönlendirilen sayfalardan dolayı Kriptopara.com’un sorumluluğu yoktur.