Ünlü analistten BTC, GALA ve SOL fiyat tahminleri

  Anonim kripto para analisti Cheds, kripto para piyasasındaki son gelişmeleri değerlendirdi. Ünlü analistin Bitcoin (BTC), Gala (GALA) ve Solana (SOL) fiyatlarındaki yeni tahminleri yatırımcıların dikkatinden kaçmadı…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistlerden Cheds, kripto paralardaki yeni fiyat tahminleri ile gündeme geldi. Youtube kanalından açıklamalar yapan analist Bitcoin’de hedef seviyelere yaklaştığını belirtti. Ayı piyasasında lider kripto para birimi BTC fiyatında 12 bin dolarlı seviyeleri beklediğini bir kez daha hatırlatan analistin yorumları, bazı yatırımcıların tepkisini çekti. 

  Cheds, piyasadaki Bitcoin boğalarının aylarca süren mücadele sonrası 12 bin dolarlı seviyeyi destek yaptıklarını dile getirdi: “Şu anda altı ya da yedi aydır bahsettiğim senaryo, ki bu çılgınca, gerçekten gerçekleşiyor olabilir… Benim düşüncem, burada [yaklaşık 12.000 dolar] iyi bir destek temelimiz olduğuydu… 2018 ve ardından 2019’un ortasında ve bir yıl sonra, [Bitcoin] reddedildi ve bu tabanın üzerine çıktı. Bu gerçekten destek olmalı.”

  “Elinizde GALA Tutmayın”

  Youtube kanalından kripto paralarda beklediği seviyeleri açıklayan Cheds, altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyeler verdi. Oyuncu kontrollü blockchain platformu Gala’yı uzun bir süredir yakından izleyen analist, GALA fiyatında ciddi bir düşüş bekliyor. GALA için bir sonraki boğa koşusunda yeni bir zirve olmayabileceğinin altını çizen anonim kripto para analisti “Tutmanız gereken bir coin değil.” dedi. Deneyimli analist GALA tokenin yavaş yavaş sıfıra doğru giden bir grafik çizdiğini vurgulaması dikkatlerden kaçmadı. 

  Solana’da Sert Düzeltme Beklentisi 

  Tecrübeli kripto para analisti Cheds, Solana ağının yerel kripto para birimi SOL coin grafiğini değerlendirdi. Ünlü analist SOL coin fiyatının 15 dolara sıçraması halinde hemen short pozisyon açacağını söyledi. Cheds ayrıca SOL’un 12.45 dolar seviyesinden en az yüzde 75 seviyesinde bir düzeltme yapacağını iddia etti.

  SOL coin fiyatındaki güçlü destek seviyesini söyleyen analist şu yorumda bulundu: “Temel olarak desteği kırıyoruz. Sanırım bir sonraki destek 3-4 dolar civarında… Bunun daha çok yolu var. Aşağı gitmeyebilir… Ama bu, uzun süre bakmanız gereken bir tablo değil. Şimdilik bundan kaçınmak istiyormuşsun gibi görünüyor.” 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle