Kriptopara

Cardano Geleceği 2021 - ADA Coin’e Yatırım Yapılır mı?

  Özellikle akıllı sözleşmeler ile işlemi tercih eden ve Ethereum platformunun bazı sorunlarından uzaklaşmak isteyen yatırımcıların tercihi olan ADA Coin hakkında araştırmalar genişledi. Yatırımcılar ADA Coin’in geleceğini merak ediyorlar. Bu yazımızda ise yatırımcılar için faydalı olabilecek, ADA Coin’in geleceği nasıl olabilir, fiyatı ne kadar olabilir, ona yatırım yapılır mı gibi soruların yanıtlarına analistlerin görüşleri üzerinden ulaşmaya çalışacağız.

  Cardano (ADA) Coin Geleceği 2021

  Cardano (ADA) Coin geleceği hakkında tahminlerini yapan analistler hem anonim hem de uzman analistlerden oluşuyor. Onun geleceği hakkında yorum yapan analistlerden biri olan Cowen, inanılmaz tahminlere imza atıyor. Cowen’e ve birkaç anonim analiste göre Cardano Coin’in geleceğinde Alonzo güncellemesinin haberleri ile ortaya çıkabilecek olan rekor fiyatlanma yer alabilir. Cowen, 2021 sene sonunda ADA Coin’in 10X artış yapabileceğine inanıyor.

  ADA Coin’e Yatırım Yapılır mı?

  Anonim analistlere göre ADA Coin 2021’de yatırım yapmaya değer kripto paralar içinde yer alıyor. Çünkü ETH ile rekabet içinde ve değer kazanımı oranı bakımından da ondan çok daha iyi bir performansı sergiliyor. Analistler ADA Coin’in önünde Hoskinson tarafından açıklanmış olan Alonzo güncellemesinin de yer aldığını belirttiler.

  Analistler bu güncelleme ardından daha güvenli ve hızlı akıllı sözleşmelerin, oldukça düşük işlem fiyatlarının ağın yeni nitelikleri olacağını belirttiler. Bu yüzden değer kazanımının kapıda olabileceğini ve düşüş trendi fiyatlarının birer fırsat olarak izlemeye alınabileceklerini açıkladılar.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  ADA Coin Grafik Analiz Yorumu

  ADA Coin grafik analizini yaparak yorumlarını sunan anonim analistler 11 Hazirandan itibaren grafik ilerleyişini ele almaya başladıklarını açıkladılar. Anonim analistler, 11 Haziranda ikili dip modelinin grafikte oluştuğunu ve BTC yönünün kararsızlığına bağlı bu modelin daha da güçlendiğini belirttiler. Diğer yandan Total 2 olarak adlandırdıkları 1.40 dolarlık fiyat altında ise sert düşüşlerin başlama olasılığının yüksek olduğunu açıkladılar. Bu düşen hacmin 1.45 dolar seviyesinde kırılması halinde ise Ağustos ayının ADA Coin için oldukça hareketli ve olumlu geçebileceğini belirttiler.

  Anonim analistler Grafikteki Temmuz ilerleyişine baktıklarında ise BTC fiyat istikrarsızlığına bağlı piyasaya yayılan karamsar havadan ADA Coin’in de nasibini aldığını belirtiyorlar. Düşüş trendi için de olan ADA için ilk direncin 1.45 dolar seviyesi olduğunu açıkladılar. Ancak değer kaybının %0.73 oranında olduğunu ve %1 seviyesine dahi çıkmadığını belirten analistler Temmuz sonunda 1.45 dolar direncinin çoktan kırılmış olabileceğini ve Ağustos ortası fiyat artışının muhtemel olduğunu belirttiler.

  Analistlerden ADA Coin Fiyat Tahminleri

  ADA Coin hakkında fiyat tahmini veren analistler onun değer kazanımı yönünde ilerleyebileceğini vurguladılar. Yazımızın bu bölümünde ADA Coin hakkında fiyat tahminlerini ise bir araya getirdik. İşte analistlerin gündeme taşıdıkları Cardano Coin fiyat tahminleri:

  Cowen Cardano Fiyat Tahmini

  Analist Cowen, ADA Coin’in 2021 sene sonunda 10 dolar ile 14 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirtti. Analist bu tahmininde son derece iddialı olduğunu ve 2021 senesi Mayıs ve Haziran aylarını incelediğinde ADA Coin değer kazanım ilerleyişinin Bitcoin ilerleyişinden çok daha istikrarlı olduğunu gördüğünü açıkladı.

  Bu konuda sözlü bir açıklama da yapan analist,

  Bir altcoin BTC artış oranlarından daha iyi bir performans sergilemiyorsa onu cüzdana eklemenin bir anlamı yok. Ancak ADA Coin boğa piyasalarının oluşumundan çok iyi destek alıyor ve değer kazanımı oranlarını yükseltebiliyor. Sene sonunda 10 dolar ile 14 dolar arasında olabilir.

  dedi.

  Crypto Capo, ADA Coin Yorum

  Crypto Capo, ADA Coin’in 2021 yılı içinde değerlenebileceğini açıkladı. Analiste göre ADA Coin 2023 yılında ise 40 dolar seviyesine çıkış yapabilir. Uzun vadeli tahmininde 40 dolarlık hedef fiyat koyan analist, 2021 sonunda ADA Coin fiyatının 7 dolar düzeyine çıkış yapabileceğini düşünüyor.

  Sonuç

  ADA Coin 2021’de Hoskinson’un söz ettiği yeni gelişmelere konu olan ve popülerliği ETH ile olan rekabetinde giderek yükselen bir kripto para olmayı başardı. Analistler ADA Coin’in 2021’de değerlenebileceğini belirttiler. Eğer sene sonu fiyat tahminleri gerçek olursa, yatırımcılar için kar sunabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle