Kriptopara

2022 Aragon (ANT) Geleceği, 3 Uzman Tahmini

  Merkezi olmayan teknoloji ve hizmetler için Aragon yepyeni çözümleri sunması ile öne çıkmayı başaran bir proje olmayı başarmıştır. Kripto para takipçilerinin son dönemde yakın takibe aldığı ANT, piyasa belirsizlikleriyle dolu 2022 yılında birçok kişinin beklentilerini karşılama eğilimi göstermektedir. Uzmanların Aragon (ANT) hakkında 2022 yılı beklentilerine ve projenin gelecek vizyonuna ilişkin merak edilenleri sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. 

  Aragon (ANT) Coin Geleceği

  Merkeziyetiz otonom organizasyonlar (DAO) oluşturmak ve yönetmek için özel çözümler sunması sayesinde Aragon, gelecekte bu ihtiyacın daha da artmasına bağlı olarak güçlü bir konuma yükselecektir. 2022 yılı ANT gibi kripto paralar için kötü bir yıl olsa da gelecek yıllarda daha etkin bir seyir izlemesi beklenmektedir. 

  Projenin yol haritasında ve manifestosunda yer alan unsurlar gelecek vizyonunu da belirlemektedir. ANT Coin geleceğine dair beklentiler ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Topluluk tarafından geliştirilen ve zamanla gelişen bir yapıya sahip olması başarısının temelini oluşturacaktır. 
  • 2022 ve sonrasında da etkisini kaybetmeyecek olan özgürlüğü güçlendirme, merkezi olmayan yönetimin gelişmesi ve topluluk odaklı oluşu parlak bir yol çizmektedir.
  • 2022, 2023, 2024 ve takip eden 5 – 10 yıl arasında hedefleri yakaladıkça piyasa görünümünde de pozitif etkilerin oluşması beklenmektedir. 

  Aragon (ANT) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Mevcut ANT grafiğine göre şu anki formasyonda riskli bir yapı takip edilmektedir. Son aylarda günlükteki düşen trendi kırması halinde önü açık görülmüştür. Düşen trendin kırılması ile yeni fiyat hedeflerinin oluşması kısa sürecektir. BTC tarafında da olumsuz etkilerin görülmesi fiyatını etkilemektedir. Kaldıraçlı işlem araçları likidite etmeye yönelik kısa ve sert hareketler yapmaya devam etmektedir. Grafik analizlerine göre 2022 yılı sert geçişlerin yaşanacağı bir dönem olarak değerlendirilebilir. Uzun vadede ise daha sakin ve pozitif bir eğilim görünmektedir.

  Yatırım için ANT tercih edeceklerin mutlaka güncel grafik ve formasyonlara göre işlem yapması önerilir. Anlık olarak değişen piyasalarda belirsizlik eğilimi ve riskler yüksektir. Bir süre daha ANT yakından takip edilmelidir.

  Aragon (ANT) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Aragon, dApp’ler (merkezi olmayan uygulamalar), kripto protokolleri ve DAO (merkeziyetsiz otonom organizasyon) oluşturmak ve yönetmek için modüler bir yol sunmaktadır. Başka bir ifadeyle, merkezi olmayan yönetimin gelişmesi için araçlar yaratarak, özgürlüğü güçlendirme misyonuna sahip bir topluluk odaklı projedir. Yönetişim eklentileriyle açık kaynaklı altyapı üzerinde DAO oluşturulmasını sağlayan bir platformdur.

  Merkezi olmayan unsurların oluşturulması ve yönetimi için modüler bir yol sunan Ethereum ağı üzerinde kurulmuştur. ERC – 20 olarak geliştirilen ANT ise bu çalışma prensibi ile çalışan bir yardımcı program belirtecidir.

  Aragon (ANT) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Aragon platformunun kripto para birimi ANT olarak gösterilmektedir. Ethereum üzerine inşa edilmiş ERC – 20 standardına sahip bir token olarak kullanılmaktadır. Sahiplerinin oy hakkı elde etmek ve yönetişime katılmak için kullanabilecekleri bir tokendır. Buna ek olarak AN DAO’nun ana koordinasyon mekanizması olarak kullanılmaktadır. AN DAO ve ötesinde önerilerde bulunmak ve oy kullanmak için anlaşmazlıkların çözümünde de yine ANT kullanılacaktır.

  ANT Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  An itibari ile 1 ANT fiyatı %aragon+try% TL. Döviz cinsinden ise %aragon+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Aragon Coin 24 saatte %aragon+yuzde%.

  Aragon (ANT) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Aragon, merkeziyetsiz teknolojilerin gelişmesi ve popülerlik kazanması ile daha güçlü bir konuma gelecektir. Uzmanların piyasa beklentileri de proje hedeflerinin gerçekleştirilmesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Şayet bu hedeflerin yakalanması halinde uzun vadede daha pozitif bir görünüm sağlanacaktır. ANT fiyatı 2022 yılında diğer birçok kripto para birimi gibi kötü bir görünüme sahiptir. Bu görünümün kırılması için hedeflerin kısa ve orta vadede gerçekleşmesi gerekliliği bulunmaktadır. Beklentilerin daha da iyileşmesi için genel piyasa görünümünün toparlanması gereklidir.  

  Aragon Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı? 

  Aragon projesi, 2016 yılında Luis Cuende ve Jorqe Izquierdo tarafından kurulmuştur. İsviçre merkezli kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olması da güven veren tarafını ortaya çıkarmaktadır. Aragon Association tarafından ve Aragon Network Token sahipleri tarafından yönetilmektedir. Ethereum ağı üzerinde kurularak birçok güvenlik çözümü de sağlayan Aragon, günümüzde insan haklarına dair önemli birçok konunun da merkezi olmayan bir proje ile gündeme gelmesini sağlamaktadır. 

  Aragon (ANT) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Aragon projesi birçok benzersiz tarafı ile öne çıkmayı başarmıştır. Aragon projesinin benzersiz bir yapı kazanmasını sağlayan başlıca unsurlar şöyle özetlenebilir:

  • Aragon istemcisi ile fon toplama, katkı sunma, ödemeler ve birlikte yönetim için uygun alan sağlar. 
  • Web 3.0 için hem gazsız hem de evrensel doğrulanabilir çözümler sunar. 
  • Merkezi olmayan kuruluşlar için güvenli, uçtan uca doğrulanabilir ve sansüre dayanıklı oylama çözümünü vocdoni ile sağlar. 
  • Yeni nesil DAO platformu ile basit, modüler ve uygulanabilir bir uygulamaya sahiptir.

  Aragon Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Aragon (ANT) avantajlarından bazıları şöyledir:

  • Yönetişim eklentileriyle açık kaynaklı bir altyapı üzerinde DAO oluşturulmasını sağlar. 
  • Kodlama bilgisi olmadan veya az olanları da kedi DAO’larını yaratmalarına imkan verir. 
  • ANT sahipleri, yönetimde oylamalara katılarak birçok konuda karar verebilmektedir. 

  Aragon (ANT) dezavantajları:

  • Piyasalarda ANT riskli bir hareket izlemektedir. 
  • Hedeflerine orta vadede ulaşma becerisi düşük görülmektedir. 

  Aragon (ANT) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Aragon (ANT) Coin birçok popüler borsada listelenmektedir. ANT al – sat işlemleri için şu kripto para borsalarının tercih edilmesi mümkündür:

  • Binance 
  • KuCoin
  • Huobi Global
  • Gate.io

  Aragon (ANT) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Aragon (ANT) fiyat beklentileri ve hedeflerini revize eden uzmanlar, 2022 yılı ve sonrasına dair beklentilerini açıkladılar. 3 analistin ANT hakkında beklentileri ve fiyat hedefleri ise kısaca şöyledir:

  • Trading Beast uzmanlarına göre ANT fiyatı 2022 yılının sonunda ortalama 1.75 USD seviyesine gelecektir.2023, 2024 ve 2025 yılları arasında ise ortalama en düşük 1,47 – 1,97 USD banında bir minimum hareket beklenmektedir.
  • Wallet Investor uzmanları 1 yıllık yatırım için ANT’ı riskli yatırım aracı olarak görmektedir. 1 yıl sonunda hedeflenen fiyat 1.60 USD olsa da çelişkiler nedeniyle risklerin göz önünde tutulması önerilmektedir. 
  • Price Prediction platformunda ise ANT fiyatı 2022’de 1,67 USD ortalama fiyat hedefine sahiptir. Gelecek 5 yıl sonunda ise fiyatının 11,59 USD seviyelerine kadar çıkabileceği ön görülmektedir. 

  Sonuç

  Aragon (ANT) projesi, herkesin rahatça merkeziyetsiz organizasyonlar olan DAO oluşturmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak daha birçok önemli çözümü sunması ile endüstri için önemli bir hizmet sağlamaktadır. ANT fiyatı riskli görünüme sahip olsa da uzun vadede hem proje hem de fiyat performansı pozitif görünüm çizmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle