Hakkımızda

  Kriptopara, 2015 yılından bu yana kripto para sektörünün aktif olarak içerisinde yer alan geliştirici ve analistler tarafından kurulmuştur. 2020 yılından itibaren bitcoin, blockchain teknolojisi, kripto paralar, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini alakadar eden içeriklerle takipçilerine güncel haberler sunmaktadır.

  Kriptopara.com ile tüm kripto kullanıcılarını önemli gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi ve topluluğa katkı sağlamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda kripto para analisti olan haber yazarlarımız, yatırım kararlarında etkili olabilecek gelişmeleri takip ederek anlık haberleri size ulaştırmaya çalışmaktadırlar. 

  Alanında uzman bir ekipten oluşan kadromuz ulusal ve uluslararası kripto para piyasalarında meydana gelen en son gelişmeleri çok yakından izlemektedirler. Ekibimiz, Bitcoin ve altcoinlerin seyrini etkileyecek bütün gelişmeleri analiz etmekte, yorumlamakta ve kripto paraya ilgi duyan kişilere bilgi aktarmaktadır.

  On yılı geride bırakan kripto para sektörü bugün devasa bir boyuta ulaşmış durumda. Artık altcoinlerin sayısı bini geçti ve her geçen gün sayıları artmaya devam ediyor. Diğer taraftan borsa sayıları, kripto paralara ilgi gösteren işletmeler, girişimciler ve yatırımcılar da artıyor.

  Biz de bütün bu teknolojiyi benimseyen insanlar arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bir taraftan kripto para piyasalarına ilk kez girmeyi düşünenler diğer taraftan da yıllardır bu sektörden hayatını kazananlar için haberlerimizle kaynaklık etmeye çalışıyoruz.

  Kripto Paralara Dair En Güncel Haber ve Analizler

  Kripto para dünyası son derece geniş ve zenginidir. Bu yüzden kullanıcıların yararlanabileceği tek seçeneği güncel kripto para haberleri ile sınırlı tutmuyoruz. Düzenli olarak analiz kategorimizde coin ve tokenler hakkında çeşitli bilgilere, grafiklere dayanarak okumalar yapıyoruz.

  Uzman analist kadromuz yatırım kararı alırken kullanabileceğiniz birtakım analizler ortaya koyuyorlar. Her ne kadar analizlerimiz hiçbir zaman yatırım tavsiyesi niteliğinde olmasa da olaylara geniş bir perspektiften bakılarak, kripto paraların fiyatlarını etkileyen unsurlar göz önünde bulundurularak tarafsız ve saf bilgi analizleri gerçekleştiriliyor. Bu da yatırım kararlarınızda doğru stratejileri belirlemenize yardımcı olabilir. 

  Kripto Para olarak dünyanın önde gelen kripto para borsalarına ait bilgileri Borsalar kategorimizde sizlerle buluşturuyoruz. Borsaların günlük hacimlerini, günlük değişimlerini ve kullanım istatistiklerini görüntüleyebilmenize imkan veriyoruz. Bu sayede kripto para birimlerini yakından takip edebiliyor, işlem yapmayı düşündüğünüz ya da sahibi olduğunuz kripto paraları bulundukları borsalardan takip edebiliyorsunuz. 

  Kripto paralarda çok hızlı ve yoğun bir hareketlilik oluyor. Geleneksel finans araçlarına nazaran çok daha kısa süre içerisinde inişler çıkışlar gerçekleşiyor. Bu yüzden de yatırım kararı almadan önce, alım ya da satım yapmadan önce sektörün teknik detaylarını iyi bilmek gerekiyor. İşte Rehberler kategorimizde blockchain, Bitcoin, altcoinler, kripto para borsaları, kripto para alım satımlarının nasıl yapıldığı, nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi her alanda rehber niteliğinde makalelere yer veriyoruz.

  Uzmanlarımız tarafından en sade ve en doğru şekilde hazırlanan rehber çalışmalarımız sayesinde sektör hakkında çok daha derin bilgilere sahip olabilir, kullanıcı tecrübesine erişerek doğru zamanda doğru yerde pozisyon alabilirsiniz. 

  Kullanıcılarımızın en çok istifade edecekleri kategorilerden birisi de kripto para fiyatları. Kripto para fiyatları, anlık olarak değişir ve çok sert değişmeler yaşanabilir. Bu yüzden yatırım yapmak isteyenlerin doğru zamanda doğru karar vermeleri gerekir.

  Kimi zaman saniyelik bir geç adım atma, düşündüğünüz para birimini uygun fiyattan alabilme şansını kaçırmanıza neden olurken kimi zaman da elinizdekini çıkarmada tereddüt etmeniz paranızın değerinin düşmesine neden olabilir. İşte kripto para fiyatları bölümümüzde anlık kripto para fiyatlarını görebilir, günlük, haftalık seyirlerini, işlem hacimlerini anlaşılır şekilde bulabilirsiniz. 

  Kripto Para topluluğu olarak amacımız, yatırım kararlarınızda etkili olabilecek gelişmeleri anlık haberler şeklinde sizlere ulaştırmak ve aynı zamanda sektörün geneliyle alakalı teknik, detaylı bilgileri aktarmaktır. Her zaman güvenilir bir kaynak olarak yolumuza devam etmektir.

  Vizyon ve Misyonumuz

  Kripto Para olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendimizi geliştirmeyi, kripto para sektörünü besleyen kanallardan birisi olmayı, etkin ve verimli çalışma prensibi ile sektöründe örnek gösterilen bir platform olmayı amaçlıyoruz.

  Kripto paraya ilgi duyan, bu alanda yatırım yapmak isteyenlerin yaşam ve iş kalitelerini yükseltmeye yardımcı olan, yenilikçi, modern yaklaşımlar geliştirerek önce Türkiye’de daha sonra da uluslararası seviyede örnek gösterilen bir platform olmayı hedefliyoruz.

  Kriptopara.com sitemizin özellikleri

  Haberler

  Kripto paralar hakkında gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Haber yazarlarımız sizin için tüm piyasadaki gelişmeleri takip eder ve özgün bir dille size aktarırlar. 

  Analizler

  Analist kadromuz, takip ettikleri coin ve tokenlar hakkında, çeşitli bilgi ve grafiklere dayanarak okumalar yaparlar. Yatırım kararlarını alırken size yardımcı olabilecek bir takım analizler ortaya koyarlar. Tabi bu analizlerin hiç bir zaman yatırım tavsiyesi olmadığını unutmamak gerekiyor.

  Borsalar

  Kriptopara.com üzerinden aynı zamanda çeşitli, büyük, önde gelen borsalardan gelen kripto fiyatlarını da takip edebilirsiniz. Borsaların günlük hacimlerini, günlük değişimlerini, kullanım istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

  Koinler

  Bu sayfada kripto paralar hakkında teknik bir takım bilgilerde edinebilirsiniz. Sektörde bitcoin’in yanı sıra popüler olan yüzlerce coin ve token bulunuyor. Her birinin fiyat değişimleri, hacimleri, alış ve satış bilgilerini görüntüleyebileceğiniz bir sayfadır.

  Rehberler

  Rehber sayfamızda blockchain, bitcoin, altcoinler ve borsalar hakkında çeşitli rehber çalışmalara erişebilirsiniz. Bu rehberler sayesinde sektör hakkında çok daha derin bilgiye ve kullanıcı tecrübesine erişirsiniz.