TrueFi (TRU) Coin Nedir? TRU Token Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda iyi oranlı faiz kazançları elde etmek isteyenlerin yakın takibindeki TRU Coin hakkında bilgileri sunacağız. Yazımızda, TRU Coin nedir, nasıl alınır, avantajları neler, dezavantajları, proje amacı, gelecek fiyat tahmini ne sorularına yanıt vermeye çalıştık.

  TrueFi (TRU) Coin Nedir?

  TrueFi (TRU) Coin, likidite sağlama odaklı merkeziyetsiz kredi projesi TrueFi’ın kripto para birimidir. Likidite sağlayıcılar yüksek oranlı faiz ve getiri elde etmek için TRU Coin ile yatırımı tercih ederler. TrueFi’da TRU Coin ile gelir hasadı yapmak mümkündür. TRU Coin, yatırımcıların kendi risk ve getiri oranlarını seçebildikleri likidite havuzlarında pasif gelir ve faiz elde edebilmelerini sağlayan token’dır. Havuzlardan elde edilen gelirlerin tümü de TRU Coin olarak ödenir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  TrueFi (TRU) Coin projesinin amacı likidite sağlayıcılarına yüksek oranda avantaj sunmaktır. Bu yüzden ağa likidite sağlayıcısı olarak katılanlara yüksek oranlı faiz ve pasif getirileri, yaptıkları işlemlere göre sunar. Proje, merkeziyetsiz finansal işlemleri verimli şekilde sunmayı hedefler. Ağda oy kullanmak ve proje hakkındaki değişikliklerde söz sahibi olmak mümkündür. Projenin kripto parası TRU Coin ile oy verilebilir ve hisse sahipliği kazanılır. Proje hakkında diğer bilgileri blog.trusttoken.com adresinden öğrenebilirsiniz. 

  TRU Coin Yorum

  TrueFi (TRU) Coin hakkında yorum yapanlar, kredilendirme sistemine dahil olarak kazanmadan söz ediyorlar. Yatırımcılar, TRU Coin sahibi olmanın aynı zamanda merkeziyetsiz bir kredi sisteminin oluşturulmasında da yer alabilmek anlamına geldiğini açıklıyorlar. Teknik olarak hisse sahibi olan yatırımcılar kredi hizmeti sunarak yeni TRU Coin’leri faiz getirisi olarak kazanabiliyorlar. 

  TRU Coin Geleceği

  TRU Coin geleceğine yönelik tahmin yapan analistler, fiyat yükselişini konu aldılar. Uzman analistlere göre TRU Coin, 2021 sene sonunda 0.85 dolar seviyesine kadar çıkış yapabilir. Uzman analistler merkeziyetsiz finansal işlemlere konu olan TRU Coin’in gelecekte çok daha fazla alım talebi ile karşılaşabileceğini tahmin ediyorlar. 

  TrueFi (TRU) Coin Fiyatı

  An itibari ile 1 TRU fiyatı %truefi+try% TL. Döviz cinsinden ise %truefi+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, TRU 24 saatte %truefi+yuzde%.

  TrueFi (TRU) Coin Nasıl Alınır?

  TrueFi (TRU) Coin almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: TRU Coin’in satışının yapıldığı yani işlemde olduğu FTX, Binance, Gate.io, Uniswap borsalarından tercih edilene internetten erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Borsanın hesap açılış işlem menüsüne ulaşılıp, sistemin ilettiği KYC işlem adımları eksiksiz tamamlanarak hesap oluşturulur.
  • 3. Adım: Hesaba boransın para yatırma işlem menüsü yardımı ile tercih edilen para yatırma yöntemi ile para transferi yapılır.
  • 4. Adım: Borsanın “kripto al“ sekmesine tıklanıp, TRU Coin paritesinin yer aldığı satın alma sayfasına gidilmelidir. 
  • 5. Adım: Satın alma sayfasındaki güncel fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden TRU Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Alınan coinler kripto para hesabının çevrimiçi cüzdanında veya daha güvenli donanım cüzdanda saklanabilir.

  Bu adımlar ardından satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  TRU Coin avantajları şu şekilde sıralanır:

  • İdeal Pasif Gelir: TRU Coin sahipleri projenin likidite havuzlarında coin staking yaparak, seçtikleri vade sonunda yeni coinler kazanırlar. 
  • İdeal Faiz Geliri: TRU Coin sahipleri yine likidite havuzlarına kredi sağlayıcı olarak giriş yaparak ağa katkıyı sunup faiz kazancını coin olarak elde ederler. 
  • Hız ve Düşüş Masraf: TRU Coin sahipleri, kripto para takasında ve kripto para cüzdanları arası transferde düşük masraf ödeyerek, dakikalar içinde işlemlerini tamamlarlar. 

  Dezavantajları Ne?

  TRU Coin dezavantajları:

  • Merkeziyetsiz Finansı Odak Noktası Yapma: TRU Coin likidite havuzlarına, merkezsiz krediye ve birikime odaklanan bir projedir. Ödeme aracı olarak kullanılma, alışveriş, dijital eşsiz sanat eseri piyasalarından rol alma gibi yeni nesil amaçları yoktur.
  • Saldırı Riski: TRU Coin, çevrimiçi cüzdanlarda saklanırken ağda oluşabilecek saldırılar halinde bakiyenin ele geçirilmesi riskiyle karşılaşabilir. Ancak çevrimdışı saklama sunan donanım cüzdanlar tercih edilerek bu risk ortadan kaldırılır.

  Sonuç

  TRU Coin, TrueFi platformundaki tüm işlemler ve merkeziyetsiz finansal işlemler için kullanılabilen kripto paradır. Yatırımcılara ideal oranlı faiz kazancı sunabilen kripto paranın, 2021’de değer kazanabileceği düşünülüyor. Analistlerin tahminleri gerçekleşirse sene bitmeden kar sunabilecek.

  Ethereum ekosisteminde çalışan bir altcoin olan TRU, binance gibi popüler borsalarda da listelenmiş durumda. DeFi sektörünün de önemli bir parçası olan bu proje gelecek vaadeden kripto para projelerinden birisi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle