CHZ Yükselişi ile ilgili Analist Yorumları: Ne Diyorlar?

  Son dönemde hem dünyanın önde gelen kulüpleri hem de ülkemizdeki spor kulüpleri ile anlaşma imzalayan Chiliz (CHZ) dikkat çekiyor. Popüler analistler Chiliz (CHZ) yükselen grafiğini yorumladı…

  Kripto para topluluğunun en çok dikkat ettiği ve yakından takibi sürdürdüğü Chiliz (CHZ)  fiyatında yükseliş trendi devam ediyor. Özellikle altcoin sektöründe CHZ daha fazla insan tarafından tanınmaya başlayınca, yatırımlar da bu altcoine akmaya başladı. Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre CHZ fiyatı son 1 haftada yüzde 280 oranında değer kazandı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 CHZ fiyatı %chiliz+try% TL. Döviz cinsinden ise %chiliz+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chiliz fiyatı 24 saatte %chiliz+yuzde%.

  Yerli Analistlerden Chiliz (CHZ) Değerlendirmesi

  Spor kulüpleri ile yaptığı anlaşmalar ile adından söz ettiren Chiliz (CHZ) yükselişini popüler analistler değerlendir. Yerli kripto para topluluğunun ünlü isimlerinden Berke Oktay, CHZ ile birlikte RVN ve IOTA örneklerini de verip, fiyat yükseldikçe talebin arttığını vurguladı: “Sadece birkaç ay önce CHZ, RVN ve IOTA çok ucuzken yüzüne bakılmıyordu. Şimdi almak için sıraya giriliyor neredeyse.” 

  Popüler yerli kripto para analistlerinden Fatih Online, elindeki CHZ’leri 30’a katladığını ve rallinin devam ettiğini vurgulayarak 1 tane bile satmadığını paylaştı.  Analist Selcoin ise CHZ’nin bakkal ve manavın bile diline düştüğünü söyleyerek şu paylaşımda bulundu: “Teknik analizin ağzına vura vura yükselmiş durumda. Biz kısa vade aldık kaçtık ama kaçan balık daha büyükmüş. O yüzden sabırla elinde tutan asıl yatırımcısına bereketli olsun diyelim.”

  Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

  Yerli kripto para topluluğunun takip edilen isimlerinden Erhan Ünal, CHZ konusunda satış baskısına dikkat çekti. Soyunma odasında kilitli durumda olan CHZ’lerin kilidinin açılması halinde piyasada satış baskısının artacağını hatırlattı. Analist güncel veriler ışığında kilitli tutulan CHZ miktarının 460 milyon olduğunu vurguladı.

  Son dönemde yükselen grafiği ve dikkat çekici performansı sebebi ile Chiliz (CHZ), sosyal medyanın en çok konuşulan konusu haline geldi. Twitter’da Trend Topic listesine giren Chiliz hakkında 4 binden fazla paylaşım yapıldığı görüldü. Chiliz (CHZ) mevcut durumda kripto para piyasasına yeni yatırım yapmaya başlayanlardan büyük ilgi görüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle