Mayıs ayında patlama yapabilecek altcoinler hangileri?

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı usta analist ve stratejist Tyler Swope, altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulundu. Kripto para uzmanının mayıs ayında patlama beklediği altcoinler büyük ilgi gördü…

  Kripto para piyasasında mayıs ayında öne çıkması beklenen 3 kripto para projesi, usta analist Tyler Swope’un da radarına girdi. Devasa bir büyüme potansiyeli olduğunu söylediği altcoin projeleri yatırımcıların da dikkatini çekti. Usta analist Tyler Swoper, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda kripto para yatırımcılarına seslendi. 

  Ethereum (ETH) fiyatındaki yükseliş ile kripto para piyasalarına karşı devasa bir çığır açtığını söyleyen analist, yeni projelerin Ethereum ağı üzerinde inşa edilmeye devam edeceğini kaydetti. Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in akıllı sözleşme ölçeklenebilirlik platformu Truebit (TRU) için blog yazısı yazdığına dikkat çekti. 

  Uçuşa Geçecek Altcoin Projeleri

  Truebit’in iyimser toplamalar için potansiyel olarak yararlı görülmesi bu kripto para birimini de ön plana çıkarmaya başladı. Merkezi olmayan uygulamalarda (DApps) işlemleri ölçeklendiren ve hızlandıran akıllı sözleşmeler kaydeden TRU fiyatında kısa dönemde hızlı bir yükseliş gerçekleşebilir. Ünlü analist TRU kripto para biriminin, altcoin yatırımcıları tarafından yakından takip edilmesi gerektiğini söylüyor.

  Popüler analist Tyler Swope, listesinde Habitat (HBT) kripto para birimine de yer verdi. Ethereum ağındaki projeleri ölçeklendiren iyimser bir toplama platformu olan Habitat hakkında şunları söyledi: “Habitat toplaması orada en gelişmişi mi? Belli ki Ethereum yükseltmesi Optimism’den önce Trubit’in doğrulama oyunundan bazı konseptleri kullanıyorlar. Geliştirici olmadığım için bu soruyu cevaplayamam, bu yüzden sadece zamanın göstereceği gibi beklemek zorunda kalacağız.”

  Yatırımcılara Kazandıracak Altcoinler

  Mayıs ayında yükselişe geçmesi muhtemel görülen bir diğer altcoin projesi de B.Protocol (BPRO) oldu. Ünlü analist Tyler Swope, bu altcoinden övgü dolu sözlerle bahsederken şu tahminleri yaptı: “Kullanıcılar, B.Protocol akıllı sözleşmesi aracılığıyla mevcut kredi platformlarıyla etkileşime giriyor. B.Protocol içindeki likidite sağlayıcıları, kullanıcıların borçlarına bir tampon sağlar. Bu da B.Protocol’un diğer tasfiye memurlarına göre önceliği sağlar.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle