Kriptopara

4 Uzmandan NEAR Coin Geleceği ve 4 NEAR Fiyat Tahmini

  Kripto piyasalara yön veren uzmanların NEAR Coin hakkında yorumları yatırımcıların ilgisini bir hayli çekmiş durumda. Piyasalarda gösterdiği güçlü duruş sayesinde popülerliği artan dijital varlıklardan biri olmayı başarmıştır. NEAR Coin gelecek tahmini, fiyatı ve grafik analizlerine ilişkin merak edilen tüm detayları sizler için derledik. 

  NEAR Coin Geleceği

  NEAR Coin, PoS konsensüs sistemi üzerinde çalışan ve merkeziyetsiz bir uygulama platformu olarak, ölçeklenebilirlik ve sabit ücret sunma hedefine sahip özel bir projedir. Projenin sahip olduğu bu detaylar piyasalarda, hareketini de etkiler. 5 yıllık teknik analizlerine bakıldığında uzman yorumları %8 seviyelerinde bir uzun vadeli kazanç potansiyeli görmektedir. 2026 yılı için fiyat tahmini ise şuanli seviyesinin yaklaşık 3 katı olarak değerlendirilmiştir. Kısa ve orta vadede ise piyasalarda görülen sisli hava nedeniyle risklerden söz edilebilir. 

  NEAR Coin Grafik Analizi

  Güncel grafik analizlerine bakılığında NEAR Coin şimdilik elmas formasyonuna sahip görünmektedir. Yatay kanal üzerinden bakıldığında desteğinde altında olması halinde beklemenin daha makul olacağı belirlenmiştir. Dipte ise direncin üzerinde alımlar için uygun pozisyonun oluşabileceği bildiriliyor. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 NEAR fiyatı %near+try% TL. Döviz cinsinden ise %near+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, NEAR Coin fiyatı 24 saatte %near+yuzde%.

  4 Uzmandan NEAR Coin Yorumları

  Digital Coin, Wallet Investor, Investor Place ve Trading Beasts gibi uzmanların yorumları, piyasalarda görülen son hareketler sonrasında yeniden revize edilmiştir. Genel görünümünde NEAR Protocol hakkında pozitif bir düzlemde birleşen uzmanlar, NEAR Coin’in avantajları kadar risklerinden de söz etmektedir. Bu yönüyle çelişkili bir projeksiyona sahiptir. Özellikle uzun vadede benzerlerine göre daha az kazanç potansiyeline sahip olması yatırımcıların temkinli yaklaşmasına neden olmaktadır. 

  NEAR Coin Fiyat Tahminleri

  Piyasalarda işlem yapan anonim yorumcuların değerlendirmelerine bakıldığında ise genel görünümün iyiye işaret ettiği ifade edilmektedir. Uzun vadeli yatırım arayanlar için uygun bir enstrüman olabileceği yorumları hakimdir. Uzun bir süredir düşüş eğilimi gösteren NEAR Coin’in yeniden yukarı yönlü hareketine başlaması çelişkileri de artırmıştır.  İşte Uzmanların NEAR coin fiyat tahminleri:

  • Digital Coin NEAR Coin Fiyat Tahmini

  Gelecek döneme ilişkin fiyat tahminleri dikkat çeken Digital Coin, NEAR Coin hakkında umutlandıran yorumlarda bulunmuştur. Kısa vade için güçlü bir yatırım olmadığına işaret eden uzmanlar, 2022 yılına kadar fiyatının 13,35 dolar seviyelerinde olmasını bekledikleri ifade edilmiştir. Daha uzun vadede ise 2022 – 2023 dönemi için büyümenin devam edeceği ve uzun dönem için uygun bir yatırım aracı olacağı belirtilmiştir. 

  • Trading Beasts NEAR Coin Fiyat Tahmini 

  Kısa vadeli olarak bakıldığında 1 yıllık sürede, 2021 perspektifine göre fiyatının önümüzdeki yılın aynı dönemi için 10,96 dolar seviyesine ineceği yönünde. Kısa vadede sert bir düşüş yaşayacağını öngören Trading Beasts, bu seviyeden de inerek 7,74 dolar seviyelerine kadar geri çekilmenin devam edeceğini bildiriyor. 

  • Wallet Investor NEAR Coin Fiyat Tahmini

  Uzun vadeli kazanç potansiyelini yüzde 8’in hemen üzerinde belirleyen Wallet Investor, bir yıl içinde fiyatının 16,03 dolara yükseleceğini tahmin etmiştir. Ancak daha uzun vadeli görünümde 45 dolar seviyesinin önümüzdeki 4 – 5 yıl içinde yakalanması beklentisi sürüyor. 

  • Investor Place NEAR Coin Fiyat Tahmini

  Beklentisini 2022 yılı için maksimum 16,15 olarak açıklayan Investor Place, 2023 – 2024 dönemi için çalkantılı bir performans bekliyor. Uzun vade için nispeten olumlu değerlendirse de piyasa riskleri açısından beklentinin altında kalma potansiyeli de yüksek görülmektedir

  Sonuç

  NEAR Coin, uzmanların genel itibariyle birbiri ile çelişen tahminlerine sahiptir. Bu yönden kısa ve orta vade için yatırımcıların tercih ettiği ürünler arasında yer almaz. Genel görünümde uzun vade için daha temkinli yaklaşılarak portföylere eklenebileceği belirtiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle