Kriptopara

TrueFi (TRU) Coin Geleceği Ne Olur? Fiyat Tahminleri 2021

  TrueFi (TRU) Coin son fiyat dalgalanmaları ardından gerçekleştirdiği değer kazanımları ile yatırımcıların ilgi odağına dönüştü. Yatırımcılar TRU Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini araştırmaya başladılar. Bu yazımızda TrueFi (TRU) Coin geleceği nasıl şekillenebilir, kripto paranın fiyat tahminleri ve grafik yorum nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  TrueFi (TRU) Coin Geleceği Ne Olur? 

  TRU Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler onun değer kazanımı yönünde ilerleyebileceğini tahmin ediyorlar. Anonim analist ve analist topluluklar, TrueFi (TRU) Coin’in likidite sağlayıcılar için son derece önemli olduğu belirtiler.  Kripto paranın, DeFi sektörüne ilgi duyanlardan gelebilecek alım talepleri ile 2021’de fiyat artışına gidebileceğini açıklıyorlar. Analistler özellikle staking ve coin borcu verme işlemlerinden etkili pasif gelir ve faiz kazancı elde etmek isteyenlerin, 2022’de TRU Coin alımına yönelebileceklerini tahmin ediyorlar. Tüm bu tahminleri kapsamında TRU Coin’in parlak bir geleceğe sahip olabileceğini açıklıyorlar. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 TRU fiyatı %truefi+try% TL. Döviz cinsinden ise %truefi+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, TRU fiyatı 24 saatte %truefi+yuzde%.

  TRU Coin Fiyat Tahminleri 2021

  TRU Coin hakkında fiyat tahminleri yapan analistler değer kazanımını işaret ediyorlar. Yazımızın bu bölümünde TRU Coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte farklı analistlerin TRU Coin fiyat tahminleri:

  BetCrypto TRU Coin Fiyat Tahmini 2021

  BetCrypto takma adlı anonim analistin TRU Coin için gerçekleştirdiği fiyat tahminleri şunlar:

  • Anonim analist 2021 yılı tamamlandığında TRU Coin’in 0.80 dolar seviyesinden işlem görebileceğini düşünüyor.
  • Anonim analiste göre, TrueFi (TRU) Coin tarafından 1.12 dolarlık fiyat 2022 senesi ikinci yarısında aşılabilir. 
  • 2023 yılının ikinci yarısında TRU Coin fiyatının 2.30 dolar seviyesinden işlem görebileceğini tahmin ediyor.

  Fiyat tahminlerinde değer kazanımına değinildiği görülüyor. 

  CoinArbıtrage TRU Fiyat Tahmini 2021

  CoınArbıtrage analistlerinin TRU Coin fiyat tahminleri şu şekilde;

  • Analist topluluk TrueFi (TRU) Coin’in 2021 sene sonunda 0.75 dolarlık seviyeden işlem görebileceğini ifade ediyor.
  • Analistlerin 2022 sene sonu için yaptıkları TRU Coin fiyat tahmini 1.45 dolar seviyesinden oldu.
  • 2023 yılına geldiğimizde TrueFi (TRU) Coin fiyatının 2.14 dolarlık seviyeyi görebileceğini açıklıyorlar.

  Bu tahminleri bazında değer kazanımının olabileceğinin altını çizdiler. 

  TrueFi (TRU) Coin Grafik Analizi

  TRU Coin grafik analizini yorumlayan anonim analistler Temmuz sonunda iki dip modelini gördüklerini ve ardından yükseliş trendinin gelebileceğini belirtmişler. Güncel grafikte yeşil alanda işlemin etkin olduğunu ifade ediyorlar. Anonim analistler yükselişin önüne geçme olasılığı bulunan ilk direnç seviyesini 0.85 dolar seviyesi olarak açıklıyorlar. Düşen takoz ardından gelen yükseliş trendine göre, alt desteğin 0.29 dolarlık fiyat seviyesine en yakın noktada kaldığını belirttiler.

  Anonim analistler, gayet olumlu yükseliş ivmelerinin sinyallerini gördüklerini savunurken 2021 sonuna kadar 1.16 dolarlık fiyatın 0.85 dolarlık direnç aşılırsa gelebileceğini iddia ettiler. Bu analiz yorumları ile yükselişe yönelik tahminlerini sundular. 

  Sonuç Olarak

  TrueFi (TRU) Coin, analistlerin 2021 yılında fiyat artışı yaşayabileceğini iddia ettikleri kripto paralar arasından yer aldı. Yatırımcılara kendi risk ve getiri oranlarını ayarlama, hisse sahibi likidite sağlayıcı olma şansı sunan kripto paranın, geleceğinin parlak olabileceğini düşünüyorlar.

  Son zamanlarda 1 milyar dolara yaklaşan işlem hacmi ile patlama yapan TRU geleceği oldukça parlak gibi görünüyor. Yatırım yapmayı düşünen kullanıcılar belki bir müddet fiyat düzeltmesi bekleyebilir. Uzun vadede ise analistler onun fiyatında yükseliş bekliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle