Kriptopara

NBS Coin Geleceği ve En İyi 5 New BitShares Fiyat Tahmini

  NBS Coin yükseliş çabaları ile kripto para yatırımcıları tarafından yakından izlenmektedir. Token’e yatırım yapmak istiyorsanız gelin, hep birlikte NBS Coin geleceği ve uzmanların olası fiyat hedeflerini inceleyelim.

  NBS Coin Geleceği

  NBS Coin, DPOS (Delegated-Proof-of-Stake) içindeki işlemlerin temsil edilmesini sağlayan fikir algoritmasına ait yerel token’dir. DeFi ve DEX pazarına hitap eden token, piyasanın en gelişmiş blok zincir teknolojilerinden birisi olarak gösterilmektedir. Uzmanlar gerek sahip olduğu teknoloji, gerek hitap ettiği popüler pazarlar nedeniyle NBS Coin’in geleceğine olumlu yaklaşmaktadırlar.

  2014 yılında Ethereum ve Cardano kurucu ortağı Charles Hotkinson ve Dan Larimer tarafından geliştirilen NBS blok zinciri, kendi altyapısı kullanılarak üretilebilecek akıllı kontratlar üzerine çalışmaktadır. Yeni geliştirmelerle işlevselliğini artıran token’in orta ve uzun vadede daha yaygın kullanıma sahip olacağı düşünülmektedir.

  NBS Coin Grafik Analizi

  NBS Coin’i değerlendiren anonim kripto para analistleri, 13 Kasım 2021 tarihinden başlayan geri çekilme ardından token’de görülen yükseliş hareketlerini tepki olarak değerlendirmektedirler. Analistlere göre düzeltme bir miktar daha sürebilir.

  Token’in yükseliş trendine girme çabasında olduğunu da analizlerine ekleyen anonim teknik analistler, 0,1939 dolar seviyesine kadar bir sarkmanın olağan göründüğünü ve bu seviye ardından kısa vadede 0,0294 dolar seviyesine devam eden bir yükselişin görülebileceğini ifade etmektedirler. Bu seviye önünde ise 0,02439 dolar seviyesi önemli bir direnç olarak analistlerce yakından izlenecek.

  Güncel verilere göre şu anda 1 NBS fiyatı %new-bitshares+try% TL. Döviz cinsinden ise %new-bitshares+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, New Bitshares Coin fiyatı 24 saatte %new-bitshares+yuzde%.

  En İyi New BitShares (NBS) Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para piyasasının en çok takip edilen 5 ismi, NBS Coin’de orta ve uzun vadede yükseliş beklemektedir. Fiyatların gelecek yılla birlikte daha hızlı yükselmesini bekleyen analistlerin tahminleri 5 yıllık süreçte 0,405 dolara kadar ulaşmaktadır.

  • Wallet Investor NBS Coin Tahmini

  Wallet Investor analistleri, New BitShares (NBS) Coin’de sınırlı yükseliş beklemektedir. Kuruluşun öngördüğü kar potansiyeli 1 yıl içinde %10’a karşılık gelmektedir. Wallet Investor 1 yıl içinde NBS Coin’in 0,022 dolara yükselebileceğini öngörmekte ve 5 yıl sonunda fiyatların en fazla 0,0439 dolara ulaşabileceğini düşünmektedir.

  • Gov Capital New BitShares Tahmini

  Gov Capital, NBS Coin’de güçlü boğa duruşu ile dikkat çekmektedir. Kuruluş 1 yıl için paylaştığı 0,068 dolarlık fiyat hedefi ile dikkatleri üzerinde toplarken, 5 yıllık tahmini ile de göz kamaştırmaktadır. Gov Capital’e göre NBS Coin 5 yıl sonunda fiyatını 0,405 dolara taşıyabilir!

  • Price Prediction NBS Coin Tahmini

  Price Prediction, NBS Coin’de kısa vade için negatif performans beklentisi paylaşmaktadır. Kuruluşun 2021 yılsonu NBS Coin fiyat tahmini 0,018 dolar olarak paylaşılırken, 2022 yılı için beklenti 0,029 dolara ulaşmaktadır.

  • Trading Beats New BitShares (NBS) Coin Fiyat Tahmini

  Trading Beats orta vade NBS Coin görüşünü yükseliş olarak aktarmaktadır. Kuruluş 2022 yılını baz alarak yaptığı değerlendirmede, NBS Coin’in 0,031 dolar 0,036 dolar arasında fiyatlanabileceğini öngörmektedir.

  • Digitalcoin NBS Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin paylaştığı NBS Coin analizinde, 5 yıllık süreç için değerlendirme paylaşmaktadır. Kuruluş 2023 ve 2024 yıllarına doğru NBS Coin fiyatının 0,029 dolar düzeylerine yükselebileceğini öngörmektedir. 5 yıllık süreçte ise fiyatların daha ileri gidebileceğini ifade eden kuruluş, 5 yıl sonunda 0,067 dolar fiyat seviyelerini olası olarak değerlendirmektedir.

  Sonuç

  New BitShares (NBS) Coin, DeFi’ye hitap eden ve sahip olduğu gelişmiş teknoloji ile kripto para uzmanlarının dikkatini çekmeyi başaran kripto para birimleri arasında yer alır. Gelecekte daha fazla kullanım alanı bulacağı düşünülen NBS Coin’de uzmanlar, orta ve uzun vadede yükselişi yönünde görüş beyan etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle