Kripto Para

4 Uzmandan Alaska Inu (LAS) Coin Geleceği, 4 Uzman Tahmini

  Uzun süren stabil seyri ve rakip meme coin’lerde görülen hareketlerin gerisinde kalması ile dikkat çeken Alaska Inu, yatırımcılarca da merak ediliyor.

  Uzmanların projeye yönelik değerlendirmelerine yer verilen rehber içeriğimizde, LAS token teknik detayları ve analistlerin fiyat hedeflerine de yer verildi.

  Alaska Inu (LAS) Coin Geleceği

  Alaska Inu, meme coin’lere gösterilen büyük ilgi döneminde sektöre giriş yapsa da rekabetin oldukça gerisinde kalarak göz ardı edilen projeler arasına girdi. Bazı yatırımcıların “shit coin” olarak nitelendirdiği LAS token, uzmanlarca da hakkında olumsuz konuşulan para birimleri arasında yer almaktadır. Aşağıda sayılan 4 kriter nedeniyle uzmanlar, projenin gelecek vaat etmediğini söylerler:

  • CoinMarketCap desteğinin olmaması önemli bir dezavantajdır.
  • Web sitesine ve whitepaper’ına erişim sağlanamaması, güvenilirliği zedeler.
  • Herhangi bir kurum, işletme ya da kuruluş ile ödeme anlaşması bulunmaz.
  • Zayıf popülerliği nedeniyle yeni borsa listelenmesi beklenmemektedir.

  LAS Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Sektöre hızlı bir giriş yapmanın ardından sert geri çekilme yaşayan LAS token’de anonim analistler, mevcut trendi yorumladıklarında olumsuz görüşleri ile dikkat çektiler. Fiyatlarında gerilediği 20 Temmuz 2022 tarihinden bu yana neredeyse hiç değişmemesi, projeye duyulan ilginin ortadan kalktığının bir göstergesi olarak yorumlanmıştır. Anonim analistlerin bu anlamda LAS Coin için görüşlerinin negatif olduğu söylenebilir.

  Alaska Inu (LAS) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Alaska Inu (LAS) Coin, Binance Smart Chain (BSC) ağında işlem yapan yatırımcılara verilmiş %100 topluluk odaklı bir kripto para birimidir. Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme coin projelerinden ilham alan Alaska Inu, her işlem başına kazandıran bir meme coin’dir.

  Alaska Inu, yapılan finansal işlemlerde BEP-20 token kullanıcılarına LAS token kazandıracak şekilde çalışır. Görev tamamlama ya da ağa katkı yerine her bir yatırım işlemi üzerinden ödüllendirme mekanizması geliştirilen projede, vaat edilen ödüller eşit bir şekilde paylaşılmaktadır. Ekip, token’lerin %50’sini Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya (CZ) gönderdiğini iddia ediyor ve yine iddiaya göre jetonların %25’i PancakeSwap’a kilitlenmiştir. Madenciliğe gerek duyulmadan token kazandıran proje hakkında daha detaylı bilgi almak için Alaska Inu (LAS) Coin nedir isimli rehber içeriğimize göz atabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Alaska Inu, BEP-20 jetonlar ile yapılan işlemler karşılığında verilir. Ayrıca LAS token stake edilerek pasif gelir elde edilebilmektedir.

  Alaska Inu Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Alaska Inu projesine yönelik sektörün farklı kesimlerince yapılan değerlendirmeler aşağıda özetlendi:

  • Uzmanlar, projenin geleceği hakkında olumsuz görüş aktarmaktadırlar.
  • Anonim teknik analistlerin LAS token hakkındaki görüşleri negatiftir.
  • Kripto analistleri, Alaska Inu’da “büyüme” beklentisi ile fiyat artışına yönelik tahminler paylaşmaktadırlar.

  Alaska Inu Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Alaska Inu’nun güvenilirliği konusunda büyük tereddütler bulunmaktadır. İlk olarak LAS token listeleyen borsa sayısı sınırlıdır ve dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, listeleme yapan borsalar arasında yer almaz. İkinci olarak CoinMarketCap üzerinde proje hakkında bilgi veren bir sayfa bulunmazken, Alaska Inu web sitesine ve whitepaper’ına erişim sağlanamamaktadır.

  Öte yandan vaat ettiği eşitlik, merkeziyetsizlik ve tarafsızlık ilkeleri ile dikkat çekse de hiper enflasyonist yapısı, herhangi bir büyük destek görmemesi ve sınırlı borsa listelenmesi büyük handikap oluşturur. Bu nedenle yatırımcılar Alaska Inu değerlendirmelerini yaparken; öncüleri DOGE ve SHIB token ile benzer değerlendirme sürecine göre yatırım kararlarını şekillendirmelidirler.

  LAS Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  LAS token, BEP-20 token sahiplerinin sahiplendirebileceği bir giriş ile yayın hayatına merhaba dedi. Meme coin’lerin tamamında görülen hiper enflasyonist bir arz ve ödüllendirme mantığı ile yoluna devam eden projenin benzersiz yönlerine şu şekilde değinilebilir:

  • Topluluk odaklıdır.
  • BEP-20 jetonları ile yapılan finansal işlemler karşılığı kazanılabilmektedir.
  • Görev tamamlama ya da güvenlik gibi ek görevlendirmeler yolu ile kazanılmamaktadır.
  • %50’si CZ’ye gönderilen token’in ayrıca %25’i PancakeSwap havuzlarına kilitlenmiştir.

  LAS Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  Öncülerinin yakaladığı başarıdan uzak bir görüntü çizen LAS token, bazı artı ve eksileri ile yatırımcılar tarafından değerlendirilmektedir. Bir internet şaka parasının vizyonuna henüz erişemese de benzersiz özellikleri ile dikkat çeken Alaska Inu projesinin artıları ve eksileri şu şekilde sıralanabilir:

  Avantajları

  • Topluluk odaklı olması nedeniyle gönüllüler tarafından desteklenir.
  • Maksimum arzın 4’te 3’ü, CZ ve PancakeSwap’ta kilitlidir.
  • Finansal işlemlerden pasif gelir elde etme fırsatı tanır.

  Dezavantajları

  • Hiper enflasyonist bir dijital para birimidir.
  • CoinMarketCap izleme listesinde değildir.
  • Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme coin projelerinin gölgesinde kalmıştır.
  • Sadece iki kripto borsasında listelenmektedir.
  • Saldırı ve çalınma riskine karşı donanım cüzdanda saklanması gerekebilir.

  LAS Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  LAS token sadece iki borsada listelenmektedir. PancakeSwap ya da HitBTC üzerinden LAS token alım, satım ve takas işlemleri yapılabilmektedir.

  LAS Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Alaska Inu projesine yönelik kripto analistlerinin fiyat hedefleri şu şekildedir:

  • Wallet Investor, 1 yıl içinde LAS token’in fiyatını 0,000000027 dolara yükselebileceğini düşünür.
  • Coin Data Flow, 1 yıllık süreçte LAS token fiyatlarında değişim beklememektedir.
  • Coin Arbitrage, “büyüme” öngördüğü Alaska Inu’da 1 yıllık hedef fiyatını 0,00000003 dolar olarak paylaşır.
  • DigitalCoin, yılsonu LAS token fiyat hedefini 0,000000023 dolar olarak paylaşır.

  Sonuç

  Alaska Inu (LAS) Coin hiper enflasyonist bir para birimidir. BSC ağı üzerinde yapılan işlemlere yönelik ödüllendirme mekanizması ile dikkat çeken LAS token, son günlerde ilgi kaybı yaşamaktadır. Uzmanlar, projenin geleceği hakkında olumsuz görüş beyan ederler. Anonim analistler de mevcut trendi negatif yorumlarlarken, kripto analistleri orta vadede projenin değer artışı yakalayabileceğini düşünmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle