Birthday Cake (BDAY) Coin Nedir? BDAY Token Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda BDAY Coin hakkında merak edilen bilgileri sunacağız. Birthday Cake (BDAY) Coin nedir, avantajları, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini, proje amacı ne, nasıl alınır sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Birthday Cake (BDAY) Coin Nedir?

  Birthday Cake (BDAY) Coin, kripto çiftlikler üzerinden stake edilebilen kripto para birimidir. Birthday Cake Finance ağının yerel kripto para birimi olan BDAY Coin, staking üzerinden yatırımcılarına pasif gelir sunan bir BSC token’ıdır.. BDAY Con, herhangi bir likidite havuzuna veya borsaya bağlanmadan yeni coinler kazanmak amacı ile tercih edilir. Odaklandığı tek nokta pasif gelir sunmaktır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Birthday Cake (BDAY) Coin projesin amacı pasif geliri cüzdanlar üzerinden sunabilmektir. BDAY Coin sahipler Birthday Cake Finance ağında yer alan projeye özel cüzdanı edinerek, direkt bunun üzerinden staking’e başlarlar. İşlem kapsamında cüzdanda BDAY Coin kilitlenir ve vade sonların yeni coin kazançları cüzdana alınır. Cüzdandan hasat sağlayan proje aynı zamanda kripto para ticaretinde de rol alır. Proje hakkında diğer bilgileri https://birthdaycake.finance/ adresi içinden bulabileceğiniz Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  BDAY Coin Yorum

  Birthday Cake (BDAY) Coin hakkında yorum yapan analistler, bu kripto para projesinin kısıtlı bir alana hitap ettiğinden söz ediyorlar. BDAY Conin’in merkeziyetsiz finansta da yer alan staking harici kendine özel niteliklerinin olmadığını açıklıyorlar. Analistler, BDAY Coin, NFT pazarında, ödeme sistemlerinde veya sigortalama ve akıllı sözleşme işlemlerinde yer almadığını belirtiyorlar. 

  Birthday Cake Coin Geleceği

  Birthday Cake (BDAY) Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler, yakın gelecek için artış uzak gelecek için düşüş tahmini verdiler. Analistlere göre BDAY Coin yakın gelecekte yani 2021 senesi Eylül ayında 0.070 dolar seviyesine kadar fırlayabilir. Ancak 2021 yıl sonunda ise 0.060 dolar bandına geri dönüş yapabileceği açıklanıyor.

  Birthday Cake (BDAY) Coin Fiyatı

  Kripto para borsaların an itibari ile 1 BDAY fiyatı %birthday-cake+try% TL. Döviz cinsinden ise %birthday-cake+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Birthday Cake fiyatı 24 saatte %birthday-cake+yuzde%.

  BDAY Coin, kripto para piyasası volatiliesine, kripto para dünyasını etkileyen olumsuz veya olumlu haberlere göre anlık fiyat değişimine uğrayabilir. Ayı ve boğa yatırımcıların piyasaya girişleri, alım taleplerindeki artışlar yine fiyatın değişmesine sebep olur. Bu yüzden BDAY Coin fiyatı anlık şekilde takip edilerek yatırım yapılmalıdır. 

  Birthday Cake (BDAY) Coin Nasıl Alınır?

  Birthday Cake (BDAY) Coin almak için uygulanması gerekenler:

  • 1. Adım: BDAY Coin’in satış işleminde olduğu PancakeSwap borsasına erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Borsadan hesap oluşturma menüsüne giriş sağlanarak, hesap açılış formu talep edilen bilgiler ile doldurulup, onay verilir. Hesap başarıyla açılır.
  • 3. Adım: Oluşan hesaba borsanın para yatırma sekmesi yardımı ile para transferi yapılır.
  • 4. Adım: Bakiyenin oluşması ardından borsadan BDAY Coin’in bulunduğu satın alma işlem sayfasına girilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma ekranındaki güncel fiyat üzerinden yada daha avantajlı olduğu düşünülen başka bir fiyat girişi üzerinden BDAY Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Alınan coinler hesabın sanal cüzdanında yada daha güvenli olan donanım cüzdanda saklanabilir. 

  Bu adımların doğru atılması sonrasında satın alma rahatlıkla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Birthday Cake (BDAY) Coin avantajları:

  • Staking Gelir: BDAY Coin sahipleri cüzdanlarında BDAY Coin kilitleyerek yani stake ederek, yeni BDAY Coin bakiyesi kazanırlar. 
  • Tek Cüzdandan Çoklu İşlem: BDAY Coin sahipleri Birthday Cake Finance’den girecekleri projeye özel cüzdanı alabilir, bu cüzdan içinden ticaret, alım-satım, staking, transfer yapabilirler. 

  Dezavantajları Ne?

  Birthday Cake (BDAY) Coin dezavantajları:

  • İşlem Hacmi Geniş Borsada Olmama: BDAY Coin sadece PancakeSwap borsasında işleme giriyor. Onu Binance, Coinbase, Paribu, Houbi Global gibi çok tercih edilen borsalardan almak mümkün değil.
  • Saldırı Riski: BDAY Coin, sanal cüzdanda saklanırken ağda oluşabilecek saldırılarda bakiye risk altında yer alır. Çevrimdışı olarak kullanılan donanım cüzdanlarda BDAY Coin saklama tercihi riskleri ortadan kaldırır.

  Sonuç

  BDAY Coin, staking alanında avantaj sunan ve ticareti yapılan, Birthday Cake Finanace platformuna ait kripto para birimidir. Analistler BDAY Coin’in 2021 Eylül’de değerlenebileceğini ancak ardından 2021 sene sonunda değer kaybedebileceğini açıklıyorlar.

  Henüz sadece PancakeSwap listesinde olduğu için yaygın olmayan BDAY Coin, etkili pumplarla gündeme düşüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle