Baby Cake Coin Nedir? BABYCAKE Token Nasıl Alınır?

  PancakeSwap borsasında işlemi tercih edenlerin yakın şekilde takip etmeye başladıkları Baby Cake Coin popüler hale gelmeye başladı. Bu yazımızda BABYCAKE Token nedir, avantajları, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini, proje amacı ne, nasıl alınır soruların cevap bulmaya çalışacağız.

  Baby Cake Coin Nedir?

  Baby Cake Coin, PancakeSwap borsanın yerel token’ı olan CAKE üzerinden esinlenilerek üretilen kripto para birimidir. İlk CAKE yansıma simgesi olarak adlandırılan Baby Cake Coin, CAKE Coin ödüllerini kazanmak amacı ile cüzdanda stake edilebilen BSC tokenı’dır.

  Diğer yandan Baby Cake jetonlarını cüzdanlarında tutan kullanıcılar, her bir kripto para işlemi içinde ödül alabilirler. Kripto para işlemsiz olarak da ödüller sunar. Ancak, Baby CAKE Coin ile yeni coinleri işlemsiz kazanmak için cüzdanda en az 200.000 jeton olması gerekir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  BABYCAKE Token projesinin amacı PancakeSwap borsasında CAKE Coin’in bir yansımasını oluşturmak ve onun üzerinden çok daha farklı işlem ve ödülleri sunabilmektir. Bu yüzden PancakeSwap borsa cüzdanına sahip olan ve içinde minimum 200 bin adet Baby Cake Coin olan kişilere, her 60 dakikada bir ödüller sunulur. Ek olarak, proje otomatik talep etme özellikleri ile staking’i sunar. Bu modeli, Baby Cake Coin’in üretimi ardından hayata geçirmiştir. Bu modelde PancakeSwap cüzdanlarında Baby Cake Coin staking yapanlar, otomatik modu devreye aldıklarında yine her 60 dakikada bir staking kazancını alırlar.

  Proje hakkında diğer bilgileri https://babycake.app adresindeki Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  BabyCake Coin Yorum

  Baby Cake hakkında yorum yapan yatırımcılar, %3 oranlı likidite havuzundan söz ediyorlar. Yatırımcılar Baby Cake Coin projesinde %3 otomatik likidite havuzlarının, PancakeSwap için her işlem başında %3 likidite sunduklarını açıklıyorlar. Bu kapsamda taban fiyat istikrarının oluştuğunu belirtmiştir. İşlem sadece platforma değil yatırımcılara da avantaj sağlıyor.

  Baby Cake Coin Geleceği

  Baby Cake Coin geleceğine ilişkin tahmin yapan analistler, değer kazanımı yönünü işaret ettiler. Uzman analistlere ve analist topluluklara göre Baby Cake Coin, 2021 senesi sonuna doğru 0.00080 dolar seviyesine çıkış yapabilir. Analistler Baby Cake Coin’in yansıtıcı kripto para birimi olduğunu ve CAKE Coin kazanmak için de stake edilebildiğini belirtiyorlar. Bu yüzden CAKE Coin yatırımcıların da taleplerini alabileceğini düşünüyorlar. 

  Baby Cake Coin Nasıl Alınır?

  Baby Cake Coin edinmek amacıyla yapılması gerekenler şunlardır:

  • 1. Adım: Baby Cake Coin’in satın alınabildiği, işlem listesinde bulunduğu PancekeSwap (V2), ZT kripto para borsası platformlarından herhangi birine girilmelidir. 
  • 2. Adım: Ulaşılan borsanın hesap açılış sekmesine tıklanıp, sistemce talep edilen bilgiler ilgili hesap açılış formuna girilerek, hesap açılış onayı verilir. 
  • 3. Adım: Oluşturulan hesaba, borsanın para yatırma işlem menüsünden uygun para yatırma yönetimi seçilerek, para transfer edilir.
  • 4. Adım: Hesapta bakiyenin oluşması ardından borsadan Baby Cake Coin paritesinin bulunduğu satın alma sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasındaki güncel fiyattan yada daha uygun fiyat girişinden Baby Cake Coin satın alma meri verilir.
  • 6. Adım: Alınan coinler kripto para hesabının sanal cüzdanında yada güvenlik açısından daha üstün donanım cüzdanda saklanabilir.

  Tüm adımların doğru şekilde atılması ardından satın alım tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Baby Cake Coin avantajları şöyledir:

  • Pasif Gelir: Baby Cake Coin sahipleri PancakeSwap borsasında staking yaparak, otomatik mod ile 60 dakikada bir coin kazanırlar.  Ek olarak kendi belirledikleri vade kapsamında diledikleri süre sonunda yeni coinler kazanabilirler.
  • CAKE Coin Geliri: Baby Cake Coin’in yansıtıcılığından faydalanarak, Baby Cake Coin’i 200 bin adet olarak stake etmek ve sonunda kazançları CAKE Coin olarak almak mümkündür.
  • Düşük Masraf ve Hız: Baby Cake Coin ile takas ve cüzdanlar arası sınır ötesine transfer kısa sürede, düşük işlem ücreti ile yapılır. 

  Dezavantajları Ne?

  Baby Cake Coin dezavantajları:

  • Sınırlı Erişim: Baby Cake Coin, CAKE Coin’in yansıtıcı olma sloganı ile çıkış yaptığından henüz sadece iki kripto para borsasında listeleniyor. Binance, Huobi Global, Coinbase gibi önemli borsalardan ona erişmek ve işlem yapmak mümkün değildir.
  • Saldırı Riski: Baby Cake Coin borsaların sanal cüzdanlarında saklandığında, herhangi bir saldırı halinde bakiye risk altındadır. Ama çevrimdışı saklama yapılabilen donanım cüzdana coinler transfer edilirse risk ortadan kalkar.

  Sonuç

  Baby Cake Coin, stake edilebilen, her işlem başına kazanılabilen, yüksek birikimde etkili CAKE Coin geliri sunan kripto paradır. PancakeSwap borsasının yansıtıcı kripto parası olan Baby Cake Coin’in 2021 senesinde değerlenebileceği savunuluyor.

  Şimdilik sadece PancakeSwap borsasında listelenmiş olan BABYCAKE Token, değerlenmesi için daha yaygın borsalarda da listelenmesi lazım. Sunduğu avantajlar ile daha çok yatırımcının ilgisini çekmeye başlayan BABYCAKE’in geleceği parlak olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle