Kripto Para

3 Analistten Baby Cake Coin Geleceği, 3 Tahmin

  PancakeSwap’ın CAKE’ini taklit eden Baby Cake, varlık ve mem parası arasındaki duruşu ile piyasaya çıkarken sürecin sonunda önemli kayıplar yaşadı.

  Okurlarımızın da mevcut fiyatları ile dikkatini çeken proje hakkında merak edilenlerin kaleme alındığı rehber yazımızdan, uzmanların ve analistlerin Baby Cake değerlendirmelerine ulaşılabilir.

  Baby Cake Coin Geleceği

  Ödül ve pasif gelir mekanizması ile dikkat çeken Baby Cake, ilk piyasaya çıktığında ilk CAKE yansıtma token’i olması nedeniyle yakından izlendi. Sürecin devamında gerek sürekli düşüş gösteren fiyatı gerek tek bir borsanın dışına çıkamaması nedeniyle elde ettiği popülerliği çabuk kaybetti. Uzmanlar herhangi bir teknolojik yenilik içermeyen Baby Cake Coin geleceğini olumsuz değerlendirirken, değerlendirmelerine şu detayları eklediler:

  • Baby Cake, ilham aldığı PancakeSwap dışında bir borsada listelenmemiştir.
  • Yatırımcıların Baby Cake Token’e ilgisi kaybolmuştur.
  • Proje basit bir CAKE taklidi olmaktan öteye geçememiştir.
  • Herhangi bir yenilikçi teknoloji sunulmamaktadır.
  • Ödül ve stake geliri anlamında sektörde çok sayıda proje yer almaktadır.

  Baby Cake Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Baby Cake fiyatı uzun bir süredir yatay bir çizgide ve yatırımcılar, bu projenin tedavülden kalktığına neredeyse emin! Temmuz 2021 sonlarında başlayan ve keskin bir şekilde devam eden düşüş trendi ile birlikte 26 Temmuz 2022 tarihinden bu yana Baby Cake, düz bir çizgide hareket etmektedir.

  Anonim teknik analistler işlem hacimlerinin çok düşük olduğunu ifade ettikleri projede ilk olarak talebin artması gerektiğini ifade etmekteler. Artan taleple birlikte Baby Cake için 0,000000058 dolar seviyesi ilk hedef noktasına dönüşecek. Olumsuz senaryoda ise mevcut yatay hareketin devam etmesi beklenirken, anonim teknik analistler likiditeyi artıracak ya da dolaşımdaki arzı azaltacak önlemler alınmaması halinde projenin trendinin olumsuz devam edeceğini ifade etmekteler.

  Baby Cake Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Baby Cake Token 2021 yılının Temmuz ayında PancakeSwap borsasının yerel token’i CAKE’den esinlenen ve esinlendiği token’in bir yansımasını oluşturmayı hedefleyen bir kripto para birimidir. CAKE üzerinden çok daha farklı işlem ve ödül sunmayı hedefleyen Baby Cake Coin, stake edilebilen bir BEP-20 token’idir.

  Baby Cake aradığı ilham kaynağını PancakeSwap’ta bulurken Temmuz 2021’de piyasaya çıkışı ile birlikte ilk CAKE yansıtma token’i projesi ünvanını kazandı. Kullanıcıların yüksek oranda pasif gelir elde etme imkanı tanıyan stake mekanizması ile öne çıkan Baby Cake Token, çalışma mantığı açısından varlık token’leri ile meme coin’ler arasında bir yeri kendisine seçmiş oldu.

  Baby Cake, cüzdanında kendisini tutan kullanıcıları ödüllendirmek adına geliştirildi. İstenen şartları yerine getiren kullanıcıların 60’ar dakikalık periyotlarda 1 token kazanmalarını sağlayan proje, bununla yetinmeyerek staking seçeneğini de hayata geçirdi. Otomatik olarak talep edilen staking ile kullanıcılar her 1 saatte 1 Baby Cake Token kazanmak ve devam eden süreçte otomatik talebi kapatmamaları halinde ödüllerini cüzdanlarından karşılayabilmektedirler. Yüzde 3’e varan oranlı likidite havuzları ile öne çıkan proje hakkında daha detaylı bilgi almak için Baby Cake Coin nedir isimli rehber içeriğimize göz atabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Baby Cake Token kullanım alanları aşağıda açıklanmaktadır:

  • Ödül: Cüzdanda tutulan her Baby Cake için 1 saatte 1 adet Baby Cake Coin kazanma fırsatı sunulur.
  • Staking: Baby Cake ile otomatik staking’e katılarak yine Baby Cake cinsinden dağıtılan staking ödülleri kazanabilirsiniz.
  • Yatırım: PancakeSwap üzerinden Baby Cake alabilir, satabilir veya farklı bir kripto para birimi ile takas edebilirsiniz.

  Baby Cake Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Kripto endüstrisinin temsilcilerince yapılan Baby Cake Coin değerlendirmelerinde öne çıkan başlıklar şu şekildedir:

  • Uzmanlar Baby Cake’ni bir teknolojik yenilik sunmadığını ifade ederek geleceğini olumsuz değerlendirirler.
  • Anonim teknik analistler, Baby Cake trendini olumsuz değerlendirmekteler.
  • Kripto analistleri, Baby Cake’de yükseliş bekliyorlar.

  Baby Cake Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Baby Cake projesi, Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerinde BEP-20 akıllı sözleşmesi ile oluşturulmuştur. Bu tercih ile birlikte token, yapılan işlemlerin yüksek hızda ve düşük ücretlerle gerçekleştirilmesini garanti ederken ağın güvenliğini de Binance’a yükler. Listelendiği borsa sayısı nezdinde bir değerlendirme yapıldığında ise projenin güvenilirlik yönünden önemli bir handikaba sahip olduğunu söyleyebiliriz.

  Bir yatırımcı nezdinden güvenilirlik önemli bir kriterdir. Projenin “shit coin” olarak değerlendirilip değerlendirilmeyeceği noktasında bu detay önemlidir. Fakat projenin vaat ettiği ve sunduğu yenilikler ile teknik görünümü de önemlidir. Bu nedenle rehber yazımızda yer alan bilgilerden yararlanabilen okurlarımız, teknik analize bağlı pozisyon kararı vermeleri halinde tasarruflarını minimum riskle yönetebilirler.

  Baby Cake Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  Baby Cake, ilk CAKE yansıtma token’i olarak piyasaya sürüldü. Bu benzersiz seçimle birlikte ilham aldığı token’den daha fazla ödül ve pasif gelir sunma hedefi ile rekabete giren Baby Cake, şu yönleri ile farklılaşmıştır:

  • Yüzde 3 oranlı likidite havuzlarına Baby Cake Token belirli bir vade ile kilitlenerek yüksek oranda pasif gelir elde edilebilir.
  • Otomatik staking modelinden kullanıcılar yararlanılabilir.
  • 60’ar dakikalık periyotlarda 1 token kazanılmasını sağlayan bir mekanizma ile kullanıcıları ödüllendirirken, token satanları dolaylı yoldan cezalandırmış olur.
  • Platformda gerçekleşen her satın alma işleminden yüzde 15 oranında işlem ücreti alınır ve alınan ücretin yüzde 5’i pazarlama bütçesine, yüzde 3’ü likidite havuzlarına ve kalan yüzde 7’lik tutar ise token sahiplerine dağıtılmaktadır.

  Baby Cake Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  Pasif gelir anlamında hedeflediği cazibeyi kazanmayı başaran Baby Cake projesinin avantajları ve dezavantajları hakkında şunlar söylenebilir:

  Avantajları

  • PancakeSwap üzerinden stake’e katılım gösteren kullanıcılar pasif gelir ile ödüllendirilir.
  • Sadece cüzdanda Baby Cake tutularak ödül kazanılabilmektedir.
  • Baby Cake ile işlemler yüksek hızda ve düşük işlem ücretlerinde yapılabilir.

  Dezavantajları

  • Sadece PancakeSwap’ta listelenir.
  • Fiyatları aşırı volatildir.
  • CAKE’in yansıma token’i olarak piyasaya sürülmesi nedeniyle CAKE Token, Baby Cake’in en yakın rakibidir.
  • Maksimum token arzı yüksektir.
  • Saldırı ve çalınma riskine karşı çevrimdışı cüzdanlarda saklanması gerekebilir.

  Baby Cake Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Baby Cake Coin sadece PancakeSwap üzerinden listelenir. Herhangi bir farklı CEX ya da DEX üzerinden alım, satım ve takas işlemleri desteklenmemektedir.

  Baby Cake Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Baby Cake Coin’e ilişkin kripto analistlerinin yayımlanan fiyat hedefleri şu şekildedir:

  • DigitalCoin analistlerine göre Baby Cake Coin, 2023 yılsonuna kadar fiyatını 0,000000171 dolara çıkarabilir.
  • Price Prediction aktardığı Baby Cake değerlendirmesinde, yılsonu fiyat tahminini 0,00000686 dolar olarak açıklar.
  • Wallet Invesor 1 yıl içinde Baby Cake Coin’in 0,0000417 dolara ulaşabileceğini söyler.

  Sonuç

  Baby Cake Coin, BSC üzerine inşa edilmiş bir BEP-20 belirtecidir. CAKE Token’in yansıması olarak piyasaya sürülen Baby Cake, kullanıcılarına daha fazla ödül ve pasif gelir vaat eder. Bunun dışında herhangi bir teknoloji içermeyen Baby Cake için uzmanlar olumsuz görüş aktarırlar. Sadece PancakeSwap’ta listelenen Baby Cake Token için kripto analistleri ise 1 yıllık süreçte fiyat artışı yönünde tahminler yayımlamaktadırlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle