Kriptopara

3 Uzmandan 2022 Nexo (NEXO) Geleceği ve 3 Tahmin

  Kripto para projeleri, kullanıcıların ihtiyaç ve taleplerine göre geliştirilen ve piyasaya sürülen projelerle büyümeye devam ediyor. Bu projeler arasında yer alan Nexo (NEXO) ile ilgili olarak bu rehber yazımızda uzmanların fiyat tahminlerini, NEXO’nun geleceği adına sunulan öngörüleri bulabilir ve uzman görüşlerini değerlendirebilirsiniz.

  NEXO Coin Geleceği

  Uzmanlar, genel olarak kripto para birimlerinin geleceğini değerlendirmeye alırken üç temel veri kaynağından yola çıkmaktadır. Proje ile ilgili temel bilgiler, projenin teknik analiz verileri ve projenin zincir üstü analiz verileri. Bu verilerden yola çıkarak söz konusu proje ile ilgili geleceğe dair öngörüler belirlenmektedir. Uzmanlar, NEXO ile ilgili olarak yaptıkları değerlendirmelerde bir trend dönüşü sinyali görüldüğünü belirtmektedir. Piyasadaki genel trendin negatif yönde olması ve NEXO adına bir trend dönüşü bekleniyor olması, NEXO adına gelecek için olumlu tahminleri ön plana çıkarmaktadır.

  NEXO adına uzmanların gelecek görüşleri şöyle sıralanabilir:

  • NEXO projesinin geliştirici ekibi, projenin “dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para kredi sağlama kuruluşu” olduğunu belirtiyor ve bu durum, projenin geleceği adına olumlu görüşleri ön plana çıkarıyor.
  • Dijital finans sektöründe yelpazenin genişlemesini sağlayan bir proje olan NEXO’nun daha fazla yatırımcıya talep etmesi bekleniyor.
  • İstatistik verileri, projeye ilginin ve katılımcının arttığını gösteriyor.

  NEXO Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  NEXO Coin grafik incelemesinde, NEXO fiyatının Eylül 2021’in sonlarından itibaren piyasa trendlerine uyum sağlayarak yükselişe geçtiği görülüyor. Öte yandan bu yükselişin ardından he ne kadar günlük ve haftalık kapanışlarda zaman zaman NEXO sert düşüşler yaşamış olsa da varlığın 12 Mayıs 2022’de UST ve LUNA’ya bağlı yaşanan çöküşte görülen genel geri çekilmeye kadar pozitif bölgede seyrettiği anlaşılıyor. Bu da gelecekte NEXO Coin’in, piyasa trendlerine bağlı olarak yükselişlerine devam edebileceğinin sinyallerini veriyor.

  Sınırlı arzı ile dezenflasyonist yapıda bulunan NEXO Coin için aşağı bölgede 1,26 dolar seviyesinin kritik bir destek noktası olarak öne çıktığı, öte yandan yukarı bölgede ise 1.40 dolarlık bölgenin de kritik bir direnç noktası olarak öne çıktığı görülüyor.

  NEXO Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Nexo (NEXO), blok zinciri teknolojisi üzerinde temelleri atılmış olan, yenilikçi bir kredi platformudur. Nexo platformu, katılımcıların kripto paralara dayalı şekilde kredi çekmelerine olanak tanımaktadır. NEXO Coin ise bu platformda kullanılan kripto para birimidir. Nexo, kullanıcılarına anlık kripto para kredisi sunan, gelişmiş nitelikli ve düzenlenmeye devam eden bir dijital varlık kuruluşudur.

  Bir tür anlık kripto para kredi hizmeti olarak işlevi olan Nexo, teknik olarak güçlü bir yapı üzerine inşa edilmiştir. Platformdan alınan krediler, aynı günde ya da ertesi gün içinde yapılan banka transfer işlemleri ile desteklenmektedir. Platformun “Nexo Card” isimi bir kredi kartı hizmeti de bulunmaktadır. Bu kartın limiti ise kullanıcıların kripto para bakiyesine göre hesaplanmaktadır.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Nexo projesinin hedefleri arasında, kripto paraların kullanım alanlarını, yani kripto paraların işlevselliğini çeşitlendirme fikri bulunmaktadır. Nexo’nun yenilikçi kredi platformu, müşterilerinin yüksek kaliteli deneyimlere ve güvenlik koşullarına erişmelerine imkan tanımaktadır. Ayrıca Nexo, 256 bit şifreleme uyguladığı platformu ile 375 milyon dolarlık bir sigorta olanağını da kullanıcılarına sunmaktadır.

  Nexo ile kullanıcılar kredi hizmetlerinin yanı sıra günlük kazanç imkanlarından da yararlanabilmektedir. Nexo platformu, kullanıcıları hem geleneksel hem de yenilikçi piyasaların ortak noktaları ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Nexo ile kullanıcılar nakde hızlı erişim ve kripto paralar ile kazanç sağlama imkanlarından yararlanabilmektedir.

  NEXO Coin Fiyatı Kaç Dolar

  Güncel durumda 1 NEXO fiyatı %nexo+try% TL. Döviz cinsinden ise %nexo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Nexo Coin 24 saatte %nexo+yuzde%.

  NEXO Coin, Nexo platformunun kendi kripto para birimi olarak işlem görmektedir. NEXO Coin, kripto para piyasalarının Mayıs 2021 sonrası yeniden ayaklanmaya başladığı Ağustos 2021 döneminde, tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaşmayı başarmıştır. Varlığın toplam ve maksimum arzı her ne kadar 1 milyar ile sınırlı olsa da bu durum, varlığın dezenflasyonist bir yapıda kalmasını sağlamaktadır. NEXO Coin’in dolaşımda 560 milyonluk arzı bulunmaktadır.

  NEXO Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Kripto para piyasalarının 2021 rallisinde elde ettiği değer artışları ile dikkatleri çekmeyi başaran NEXO Coin, piyasaların düşüş eğiliminde seyrettiği süreçte de genel olarak pozitif bölgede kalmayı başararak dikkat çekmiştir. Bu durum, varlığın geleceği adına beklentilerin de olumlu yönde gelişmesini sağlamıştır. Bunun yanı sıra NEXO Coin’in 2022 yılında da büyümeye devam etmesi, piyasadan ayrık performanslar sergileyebilmiş olması, genel olarak beklentileri de pozitif yönde oluşturmaktadır. Ayrıca Nexo'nun ortaklıklarını genişletmeye devam ediyor olması da olumlu tahminleri artırmaktadır. Uzmanlar, orta ve uzun vadede NEXO Coin’in yukarı yönlü hareket etmesini beklemektedir.

  NEXO Coin Projesi Güvenilir Mi, Alınır mı? 

  NEXO Coin’i, barındırdığı özellikler arasında belki de en iyi temsil eden özelliği, güvenlik konusundaki geliştirmeleridir. Öyle ki projenin geliştirici ekibi, projenin tanıtıcı web sayfasında Nexo için “dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para kredi sağlama kuruluşu” tanımını kullanmaktadır. Ayrıca Nexo platformunun 256 bit’lik şifreleme uyguluyor olması da proje adına güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde tutulduğunu göstermektedir. Buradan yola çıkıldığında uzman ve analistler, projenin, piyasanın en sağlam ve güvenli varlıklarından biri olduğunu ifade etmektedir. Ancak kripto para piyasalarındaki siber saldırı ve benzeri riskler her proje için geçerlidir.

  NEXO Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Nexo, kripto para ve dijital finans sektöründe yelpazeleri genişletmeyi ve hizmetleri çeşitlendirmeyi hedeflemektedir. Bununla birlikte proje, birçok farklı alanda hizmetler de sunmaktadır. Ancak projeyi öne çıkaran, projenin ortaya çıkış amacı ise müşterilerine sunmuş olduğu kripto paralara dayalı kredi çekme hizmetidir. Bu temel özelliğinin yanında, NEXO Coin’i benzersiz kılan özellikler şöyle sıralanabilir:

  • Kripto paralara dayalı kredi çekme hizmeti sunmaktadır.
  • Kullanıcılar Nexo platformu aracılığı ile varlıklarından günlük şekilde kâr elde edebilir ve alım-satım yapabilir.
  • Nexo, yenilikçi ve geleneksel finans özelliklerini bir araya getirerek, nakde hızlı erişim ve kripto paralardan kazanç sağlama imkanları sunuyor.
  • Platformda 375 milyon dolarlık bir sigorta imkanı kullanıcılara hizmet veriyor.

  NEXO Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Nexo platformu, avantajları ve dezavantajları ile değerlendirildiğinde, projenin avantajlı yönleri daha çok ön plana çıkmaktadır. Kripto para piyasasında sınırlı sayıda kripto paralara dayalı kredi hizmeti sunan projelerden biri olan Nexo, bunun yanında farklı avantajlı yönleriyle de dikkat çekmektedir. NEXO Coin’in avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Piyasalarda kullanıcıların en çok önem verdiği ve dikkat ettiği güvenlik unsuru, projenin temellerini oluşturmaktadır. Yani proje, oldukça güvenlidir.
  • Kötü niyetli oyuncuların Nexo fonlarına erişmesi fazlasıyla zordur.
  • Müşterilerin varlıkları soğuk cüzdanlarda bulunan kişisel nitelikli ve çok imzalı cüzdanlarda tutulmaktadır.
  • Varlıkların tutulduğu cüzdanlar resmi denetleme mevkileri tarafından düzenli olarak kontrol edilir.
  • Çok sayıda küresel çaptaki borsada listelenmektedir.

  NEXO Coin dezavantajları ise şöyle sıralanabilir:

  • NEXO Coin, zaman zaman piyasanın tam tersine fiyat hareketleri sergileyebilir. Bu da genel yükseliş dönemlerinde NEXO Coin’in trende dahil olamamasına neden olabilir.
  • Volatil bir yapıya sahiptir.

  NEXO Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  NEXO Coin listeleyen borsalar şöyle:

  • Binance
  • Huobi Global
  • Bitfinex
  • FTX
  • Gate.io
  • Bybit
  • Bitstamp
  • Uniswap (v2)
  • Probit Global
  • Indodax
  • BitMart
  • Bitrue

  NEXO Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Piyasaya çıkış tarihi 2018 yılına kadar dayanan NEXO, bu tarihten itibaren dijital varlık evrenine yenilikçi ve profesyonel çözümler sunma işlevi ile hareket etmeye başlamıştır. Ancak proje hayata geçmeden önce, projenin arkasındaki ekip yaklaşık 30 yıl boyunca kullanıcılara kredi ve benzeri finansal hizmetler veriyordu. Proje kripto para piyasalarında yerini aldıktan sonra, fiyat performansları ile dikkatleri çekti. NEXO Coin adına yapılan uzman tahminleri de bu performanslara ve diğer etkenlere göre değişti. 3 uzman ekibinin NEXO Coin fiyat tahminleri şöyle:

  • Price Prediction uzman analist ekibi NEXO Coin’in 2022 yılında en yüksek 3,00 dolar seviyesine çıkacağını öngörmektedir. Ayrıca ekip varlığın 2025 yılında en yüksek 10 dolar seviyesini, 2027 yılında ise en yüksek 20 dolar seviyesini göreceğini tahmin etmektedir.
  • Coin Arbitrage uzman analist ekibi NEXO Coin’in 2022 yıl sonunda 2,13 dolar seviyesine ulaşacağını, varlığın 1 yıl içinde 2,35 dolar seviyesine ulaşacağını, 3 yıl içinde ise en yüksek 13,76 dolar seviyesine ulaşacağını öngörmektedir.
  • The News Leader uzman analist ekibi NEXO Coin’in 2022 yılında 2,60 dolar seviyesine kadar yükselebileceğini, 5 yıl içinde 7,88 dolar seviyesine ulaşabileceğini ve 10 yıl sonrasında ise 54,11 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin etmektedir.

  Sonuç

  Nexo, yaklaşık 30 yıl boyunca müşterilerine kredi ve finans hizmetleri sunmuş olan proje ekibinin çalışmaları ile 2018 yılında piyasaya sürüldü. Geleneksel piyasalarda edindiği kredi verme hizmetleri deneyimlerini dijital varlık dünyasına taşıyan Nexo, kripto paralara dayalı kredi verme platformu olarak katılımcılar ile buluşmaktadır. Proje, özellikle de güvenlik yönüyle ön plana çıkmaktadır ve platformun kripto para birimi olan NEXO Coin adına uzmanlar, gelecekte fiyatın artış göstereceği konusunda hemfikir olmuşlardır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle