Kriptopara

Uzman Analistler: Bu 5 Coin Servet Yaptırabilir!

  Uzman analistlerin gelecekte servet sunabileceklerini düşündükleri pek çok kripto para var. Analistler yaptıkları analizler ardından bu kripto paralara yönelik bilgileri de sunuyorlar. Bu yazımızda Uzman analistlere göre gelecekte servet kazandırabilecek 5 Coin hakkında bilgileri vereceğiz.

  Aaron Arnold: Cardano Servet Sunabilir!

  Ünlü analistlerden Aaron Arnold, gelecekte Cardano Coin’in yatırımcılarına servet sunabileceğini savundu. Analiste göre, Cardano ağı ilerleyen aylarda akıllı sözleşmeleri ile öne çıkabilir ve ETH yerine tercih edilen proje olarak daha fazla popüler hale gelebilir. 

  Analist, yaptığı Cardano (ADA) fiyat coin tahminlerinde, işlevsel akıllı sözleşmeleri ilerleyen sürede sunacak olan ve Alonzo test ağını ise başarı ile başlatan Cardano’nun, her sene biraz daha fiyat artışı yapabileceğini düşünüyor. Hoskinson liderliğindeki ADA Coin’in 2024 senesinde 15 dolara kadar çıkış yapabileceğini düşünüyor. 

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Nicholas Merten: ETH Rallisi Gelebilir

  Ünlü analistlerden Nicholas Merten, gelecekte Ethereum’un değer kazanımları ile servet sunma potansiyeli taşıdığını belirtti. Merten, ETH’nin yakın dönemde de bir boğa piyasasına giriş yapmaya hazırlandığını düşünüyor.

  Gerçekleştirdiği yeni açıklamada, “Ethereum diğer kripto para birimlerine göre pazar payını koruma da daha kararlı. Direnç noktalarının çevresinde geziniyor ve 2021 Ağustos’unda ralli gelebilir.“ dedi.

  Uzman analiste göre 2017 senesinde gündeme gelen direnç aralıkları günümüzde de ETH için gündemde. Bu direnç aralıklarının kırılması halinde ise ortama %20 oranında artış için Ağustos bitmeden hareketin başlayabileceğini savundu. Uzman analist, EIP-1559 yükseltmesi ardından Ethereum’un daha deflasyonist olacağını, işlem ücretlerinin bir kısmını yakma tercihinin fiyat artırıcı hareketleri tetiklemek için yapılacağını belirtti. Bu kapsamda daha deflasyonist olacak ETH’nin, 2021 sonuna kadar 5 bin doları görebileceğini, hatta Ethereum'un gelecekte servet sunabileceğini savundu.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Michael Van de Poppe: THETA ile İlgilenmek İsteyeceksiniz

  Ünlü kahinlerden Michael Van de Poppe son dönemlerde Theta Network ile yakından ilgileniyor.

  Analist hatta,“THETA ile ilgilenmek isteyeceksiniz.“ ifadesini kullandı.

  Ona göre, eşler arası dağıtım platformu olarak bildiğimiz Theta Network, gelecekte servet sunabilir. Eğer THETA 6.50 dolarlık direnci 2021 senesi Ağustos ayında aşarsa, 8.55 dolarlık alana hareket edebilir. Bu fiyat artış olasılığına inanan kahin,  THETA geleceğinden çok daha yüksek fiyat sıçrayışlarını bekliyor. 

  Anlık verilere göre 1 Theta Network fiyatı %theta-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %theta-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Theta Network fiyatı 24 saatte %theta-token+yuzde%.

  Michael Van de Poppe: LUNA Çok Yükselişli Görünüyor

  Kripto para yatırımcılarının yakın takibindeki kahin Michael Van de Poppe, LUNA Grafiğinin gelecek için oldukça umut vaat edici olduğunu savundu. Kahine göre, LUNA Coin kritik seviyelere kısa vadeli düşüşler yaparak yatırımcıları şaşkına çevirebilir. Bunun hemen ardından ise hızlı bir yükseliş ile %200 değer kazanımına gidebilir.

  Kahin açıklamasında,

  “Düşüş seviyelerde gezinen LUNA, 14.55 dolara kadar ilerleyen sürede çıkabilir. Düşük fiyatlarda %200 artan kripto para bunu yeniden yapabilir. Potansiyel ilk ilgi noktasını yakalayabilmek için 8.50 doları takip etmek ve düşüşü görememek gerekir.“ dedi.

  Analiste göre LUNA gelecekte servet sunabilecek kripto paralardan biri.

  Son gelen verilere göre 1 Luna fiyatı %terra-luna+try% TL. Döviz cinsinden ise %terra-luna+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Luna 24 saatte %terra-luna+yuzde%.

  Michael Van de Poppe: THORChain Patlayabilir

  Ünlü kripto kahini Poppe’ye göre, THORChain (RUNE) Coin’in yeni bir ralliye girebileceğini ve gelecekte ise servet sunabileceğini düşünüyor. Analist kripto paranın Ağustos’ta bir çok direnci kırabileceğini ve 9.50 dolara çıkış yapabileceğini savundu. RUNE Coin’in ardından 11.50 dolara çıkış yapabileceğini, düşüşlerin kısa vadeli olarak görülebileceğini ancak orta vadede devam etmeyeceğini iddia etti.

  Kripto para borsaların an itibari ile 1 THORChain fiyatı %thorchain+try% TL. Döviz cinsinden ise %thorchain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, THORChain fiyatı 24 saatte %thorchain+yuzde%.

  Sonuç

  Analistler gelecek vadeden kripto paralar listesinde RUNE, ETH, THETA, LUNA, ADA gibi kripto para birimlerine yer veriyorlar. Bu kripto paraların ralliler veya hızlı direnç kırışları ardından kendilerini gösterebileceklerine inanıyorlar. Diğer yandan geliştirmeler ile değişebilen ve daha teknolojik olabilen kripto paraların gelecekte yer alacaklarını ifade ediyorlar. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle