Kriptopara

PEOPLE Coin Geleceği 2022 - ConstitutionDAO Fiyat Tahmini

  İşlem gördüğü piyasalarda PEOPLE Coin’in yeni trend yakalamasının ardından analistler de yorumlarını revize ettiler. Proje vizyonu ile kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran ConstitutionDAO (PEOPLE) Coin, fiyat beklentileriyle de yeni yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Piyasaların popüler varlıkları arasında yer alan ConstitutionDAO fiyat tahmini ve grafik analizine ilişkin uzman görüşlerini sizler için derledik.

  PEOPLE Coin Geleceği 2022

  ConstitutionDAO projesinin başarıya ulaşamamasının ardından fiyatında da sert dalgalanmalar yaşanmaya başlamıştır. Kötü gidişatı durduramayan ConstitutionDAO, 2022 – 2023 döneminde kan kaybetmeye devam edecektir. ABD Anayasasını bir kopyasını satın almak amacıyla oluşturulan topluluk, bu girişimlerinin başarısız olmasının ardından proje için tüm bağışları yeniden iade etmeye başlamasının ardından piyasalarda yeni bir harekete başlamıştır. 

  PEOPLE Coin Grafik Analizi

  PEOPLE Coin grafik analizlerine göre, mevcut formasyonunu koruması halinde tekrardan hareketine başlaması beklenmektedir. Proje yol haritasının tamamen değişmeye başlamasının ardından şimdilik elmas formasyonu ile tepede desteğin altını beklemeye koyulan yatırımcılar, yatay kanal çizgisini takip edecektir. Sert dalgalanmaların da etkisiyle yatırımcıların mevcut grafiği takip etmesi ve temkinli olmaları gerektiği belirtilmektedir.

  ConstitutionDAO (People) Coin Fiyat Tahminleri

  Piyasalara yön veren analistlerin PEOPLE Coin fiyat tahminlerine ilişkin görüşleri birbiri ile çelişkili projeksiyonda değerlendirilmektedir. Wallet Investor, Digital Coin Price, Gov Capital ve Price Prediction gibi kuruluşlarına analistlerine göre gelecekte PEOPLE Coin, yeni proje hedeflerini tutturması halinde başarıya ulaşacaktır. Ancak çelişkilerin ve piyasa belirsizliğinin yüksek olması yatırımcısını tedirgin etmektedir.

  • Wallet Investor ConstitutionDAO (PEOPLE) Fiyat Tahmini

  Wallet Investor, PEOPLE Coin için uzun vadeli görünümde olumlu görüş bildirmiştir. 5 yıllık fiyat tahminlerine bakıldığında %406 + kar potansiyelini paylaşan uzmanları, 2027 yılı için fiyat tahminini 506 dolar seviyesi olarak açıklamıştır. Ancak projenin çelişkili durumu yeni dönem analizler üzerinden de değişikliğe neden olacaktır.

  • Digital Coin Price PEOPLE Coin Fiyat Tahmini

  Fiyat dalgalanmaları nedeniyle beklentilerin altında tahminlerde bulunan Digital Coin Price, 2022 yılı için 0,11 dolar seviyesini fiyat hedefi olarak göstermiştir. Ancak daha uzunu vadede de birçok kuruluş ile benzer şekilde fiyat beklentisini artırmıştır. Buna göre 2025 – 2026 dönemi için hareketini 0,17 – 0,15 dolar bazında tamamlaması beklenmektedir. Yatırımcıların temkinli olması gerektiğine işaret eden uzmanlar, kısa ve orta vade için ciddi risk potansiyeli de görmektedir.

  • Gov Capital ConstitutionDAO (PEOPLE) Coin Fiyat Tahmini

  Gov Capital uzmanlara göre önümüzdeki 1 yıllık süreç içinde fiyat beklentisi ConstitutionDAO için 0,15 dolar seviyesi olarak belirlenmiştir. Uzmanların büyük ölçüde benzer fiyat tahminleriyle öne çıkardığı PEOPLE Coin için 5 yıllık uzun vadeli projeksiyonda ise 0,39 fiyat hedefi öne çıkmıştır. Belirlenen yeni yol haritasına göre gelecek hedeflerini tutturması halinde güçlü piyasa ve grafik görünümün olumlu yansımalar yapacağı tahmin edilmektedir.

  • Price Prediction ConstitutionDAO Fiyat Tahmini

  ConstitutionDAO (PEOPLE) Coin Price Prediction tahminlerine göre 2022, 2023 ve 2024 yılları için 0,10 dolar seviyesinden başlayarak 0,27 dolar seviyesine kadar hareket edecektir. Söz konusu dönemlerin dışında 2027 yılı için uzun vadeli görünümde ise 0,75 dolar hedefi dikkat çekmektedir.

  Sonuç Olarak

  ConstitutionDAO son dönemde piyasalarda çelişkili yapısıyla dikkat çekmektedir. Keşfedilmeye değer yeni topluluk ile piyasalarda görünümünü iyileştirmeyi hedefleye ConstitutionDAO Coin, uzmanların uzun vadeli görüm için olumlu tahminleri ile öne çıkmıştır. Projenin yeni beklentiler içine sokulmasının ardından fiyatında da büyük ölçüde artış yaşanacağı tahmin ediliyor. Bu yönüyle takip edilmesi gereken projeler arasında gösterilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle