ETH ve BTC performansları piyasada tartışma yarattı

  Kripto para piyasasında lider kripto para birimi Bitcoin ile başlayan ve altcoinlerle devam eden boğa rallisi tartışma yarattı. Son günlerde Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstermesi birçok ünlü isim arasında tartışma yarattı. Bitcoin maksimalistleri ile Ethereum maksimalistleri karşı karşıya geldi.

  Kripto para piyasasında son olarak lider kripto para birimi Bitcoin’in yükselişi ile beraber boğa rallisi başladı. Bitcoin’in gösterdiği ilk yükselişin ardından yatay seyretmesi ile ralliyi altcoinler devam ettirdi. Altcoinlerin lideri olan Ethereum ile Bitcoin arasında ise performans yarışı var. İki kripto para birimi arasındaki çekişmenin üzerine ünlü analist Raoul Pal’in yorumda bulunması ise kripto para piyasasın tartışmaya neden oldu.

  Ünlü yatırımcı ve analist Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum performansları arasında yaptığı kıyaslama ile Bitcoin maksimalistlerinden tepki topladı. Real Vision kurucusu ve CEO’su olan ünlü isim Ethereum’un Bitcoin’i yüzde 250 fark ile geride bıraktığını belirtti. Ethereum yükselişinin galip olmaya devam edeceğine inanan ünlü isim birçok analistten sert yorumlar aldı.

  Raoul Pal Bitcoin maksimalistlerinden tepki topladı

  Ünlü analist Raoul Pal’ın açıklamaları üzerine birçok kişi tepki gösterdi. Raoul Pal’e karşı çıkan isimlerden biri ünlü fon yöneticisi Brad Mills oldu. Brad Milld açıklamasında Pal’in değerlendirmesinde mantık hatası olduğunu, kripto paraların performanslarının başlangıç noktasındaki fiyatları üzerinden değerlendirilmesinin doğru olmadığını açıkladı.

  Bitcoin ve Ethereum arasındaki kıyaslamaya tepki gösteren diğer isim ise popüler analist Willy Woo oldu. Ünlü isim Ethereum’un yükselişinin tamamen Bitcoin’ê bağlı ve Bitcoin sayesinde olduğunu açıkladı. Ethereum yükselişinde Vitalik Butarin’in gerçekleştirdiği açıklamaların da etkili olduğu biliniyor. Bu açıklamaların FOMO yarattığı ve Bitcoin yatırımcılarını Ethereum’a kaydırdığı da varsayımlar arasında yer alıyor.

  Peter McCormack Bitcoin’în önümüzdeki günlerde yükseliş göstereceğini açıkladı

  Raoul Pal’in Ethereum ve Bitcoin arasındaki kıyaslamasına birçok kişi karşı çıkmakla beraber Peter McCormack ise bu değerlendirme için erken olduğunu belirtti. Ünlü isim Bitcoin’in ilerleyen günlerde yeni bir sıçrama yapacağını ve yüksek performansı ile yeniden Ethereum’u geride bırakacağını iddia ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle