Kriptopara

2022 Bella Protocol (BEL) Geleceği, 3 Uzman Tahmini

  Kripto paralarda 2022 yılı itibariyle sert inişler ve çıkışlar görülmeye devam ediyor. Birçok kişi için alım fırsatı yaratan seviyeler görülmeye başladı. Son dönemde de ise ismi öne çıkan projelerden biri olan Bella Protocol (BEL), uzmanların da takip listelerinde yerini almayı başardı. 2022 yılı ve geleceğine dair Bella Protocol (BEL) hakkında analistlerin görüşlerini sizler için bir araya getirdik. 

  Bella Protocol (BEL) Coin Geleceği

  Kripto varlıkların yönetimi ve geleceğin finans dünyasına ilişkin farklı çözümler geliştiren projeler son yıllarda öne çıkmayı başardı. Merkeziyetsiz finans (DeFi) ürün paketi olarak kripto bankacılığını herkes için basitleştirmeyi hedefleyen Bella Protocol, geleceğin finans dünyası için önemli bir çözüm aracı olarak değerlendirilmektedir. BEL Coin Geleceğine ilişkin projenin yol haritasına baktığımızda ise gerçekleştirilen ve gelecekte yakalanmak istenen hedeflerin piyasa değerini de etkilemesi beklenmektedir. 

  Bella Protocol geleceğine dair belirlenen vizyonu ve yol haritası kısaca şöyle özetlenebilir:

  • 2022 yılının ilk çeyreğinde Bella Tuner Simulator yükseltmeleri ve yeni özellikler devreye sokulmuştur. 
  • İkinci ve üçüncü çeyrekte Bella Flex tasarruf çoklu cüzdan desteği hazırlanması beklenmektedir. 
  • 2022 yılının kalan dönemlerinde ise resmi web sitesi yükseltme ve kuluçka girişimleri ile Bella marka yükseltme hedefleri uygulanmaktadır.  

  Bella Protocol (BEL) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Bella Protocol (BEL) teknik analizlerinde ise çelişkilerle dolu bir hareket görülmektedir. 2022 yılı BEL başta olmak üzere piyasa değeri en büyük kriptodan en küçüğüne kadar tüm varlıkları olumsuz etkileyen bir yıl olarak değerlendiriliyor. BEL/USDT grafiğine bakıldığında fiyatını aşağıda bırakmadıkları görülmektedir. Düşük seviyeden alanlar için iyi bir fırsat oluşturması beklenen BEL, hem piyasasının genel yönünün belirlenmesi hem de BEL hareketliliğinin yavaşlaması için takip pozisyonunda kalınması gerektiği ifade edilmiştir. 

  Bella Protocol (BEL) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Bella Protocol, mevcut DeFi ürünleri, yüksek gaz ücretleri, yavaşlık ve kötü kullanıcı deneyimi nedeniyle yaşadıkları sorunları çözen bir DeFi ürün paketidir. Kripto bankacılığının daha kolay ve erişilebilir hale getirilmesi için tasarlanmış bir platformdur. BEL belirteci ise platformun önemli bir bileşenidir. BEL, Ethereum ağı tarafından güvence altına alınmış bir ERC – 20 belirtecidir. 

  Bella DeFi paketi ise teknik detayları ile dikkat çekmektedir. Çalışma prensibine bakıldığında en iyi verimi elde etmek için protokoller arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan dijital varlıkların büyümesini rahatça izleyebileceğiniz bir platform sunmaktadır. ARPA tarafından yapılan stratejik bir hamle olarak, basit mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla büyümeye devam eden DeFi sektörünü genişletmektedir. 

  Bella Protocol (BEL) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Bella Protocol için önemli bir aktör olan BEL, işlevselliği ile dikkat çekmektedir. Bu işlevsellik sayesinde kullanım alanları da son derece geniştir. BEL, ERC – 20 belirteci olarak görev yapmaktadır. BEL, Bella Protocol ekosistemi içinde görev almaktadır. Hem sahiplerinin platformun yönetimine katılmaları için hem de ödül belirteci olarak iki farklı başlık altında kullanım alanlarının sınırlandırılması mümkündür. 

  Genel hatları ile BEL kullanım alanları şöyledir:

  • Ağdan ücret ödüllerini almak,
  • Özel indirimler almak, 
  • Stake ödülleri kazanmak için kullanılabilir. 

  BEL Coin Fiyatı Kaç Dolar

  Güncel verilere göre şu anda 1 BEL fiyatı %bella-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %bella-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bella Protocol fiyatı 24 saatte %bella-protocol+yuzde%.

  BEL fiyatı, son hareketinin ardından çelişkili bir projeksiyon izlemektedir. Piyasalarda riskli hareketlerin görülmesinin ardından yatırımcılar fiyatını yakından takip etmektedir. Eylül 2020’de BEL fiyatı 10,03 USD seviyesine gelerek tüm zamanların en yüksek seviyesini görmeyi başarmıştır. Ulaştığı bu seviyenin ardından görülen sert düşüş ise piyasalarda endişelere neden olmaktadır. 

  Fiyatının yeniden aşağı yönlü harekete geçmesinin ardından birçok kişi için alım fırsatı yaratsa da genel hatları ile alım öncesinde tedbirli olmak ve tüm yatırımı tek bir üründe değerlendirmek doğru değildir. Uygun pozisyon için mevcut direnç ve destek noktalarına göre işlem yapmak gerekir. 

  Bella Protocol (BEL) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  DeFi ve kripto para bankacılık hizmetlerinin gelecekte çok daha yaygın ve önemli bir hale gelmesi beklenmektedir. Bu beklenti Bella Protocol gibi özel projelerin ortaya çıkmasını desteklemektedir. 2022 yılı kripto paraların değerinde negatif etki yaratsa da finansal araçlara sahip projelere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu yönüyle piyasa ve gelecek dönem beklentileri Bella Protocol (BEL) için pozitif eğilim göstermektedir.  

  Bella Protocol Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Ethereum ağı tarafından güvence altına alınması sayesinden BEL güven vermektedir. Hangi işlemlerin ağda geçerli olduğu ve hangilerinin geçerli olmadığı konusunda fikir birliği içinde kalmasını sağlayan kapsamlı bir madencilik ağı tarafından güvence altına alınması önemlidir. Binance Launchpool platformu aracılığı ile dağıtılan ilk proje olarak 2020 Eylül ayında başlatılması da güven veren bir yanını gözler önüne sermektedir. Katman 2 çözümü sunan ARPA ekibi tarafından geliştirilmesi de projeye olan güveni artırmaktadır. Ancak piyasalardaki risk faktörü yatırımcıların temkinli olmasını gerektirmektedir. 

  Bella Protocol (BEL) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Bella Protocol (BEL) birçok yönden benzersizdir. Bella Protokolü benzersiz yapan başlıca detaylar ise şunlardır:

  • Basitleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve geniş ürün yelpazesiyle rakiplerinden ayrılır. 
  • Bella likidite madenciliği, esnek tasarruflar, DeFi ürünleri, sıfır gaz ücretleri gibi birçok ürün ve işlem özelliği aktif olarak çalışmaktadır. 
  • Yatırımcılar, ortaklar ve denetleyenler açısından uzun bir listeye sahiptir. 

  Bella Protocol (BEL) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Bella Protocol (BEL) avantajları:

  • Gaz ücreti tasarrufu sağlar.
  • Bella Locker’da sabit APY, kısa vadeli piyasa dalgalanmalarından ve ticari kayıplardan kaçmanızı sağlar ve düşük volatilite sunar.
  • Alt eşik özelliği ile minimum gereklilik sunmaz. 

  Bella Protocol (BEL) dezavantajları:

  • Piyasa hareketi şimdilik risk teşkil eder. 
  • Kriptolara ilişkin kısıtlamalar olumsuz etkilemektedir. 

  Bella Protocol (BEL) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  BEL listeleyen popüler borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance 
  • Bithumb
  • MEXC
  • BingX
  • Phemex

  Bella Protocol (BEL) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Uzmanların Bella Protocol (BEL) hakkında fiyat tahminleri güncellendi. Yatırım tavsiyesi olmasa da 3 analistin BEL hakkında tahminleri yatırımcılara genel fikir verecektir. Uzmanların bu tahminlerinin yanı sıra güncel veriler dikkate alınarak doğru yatırım stratejisi belirlenmesi gerekmektedir. Genel hatlarıyla uzmanların tahminleri ise çelişkili bir projeksiyon izlemektedir. BEL hakkında analistlerin beklentiler ise kısaca şöyledir:

  • Wallet Investor 1 yıllık fiyat hedefini 0,032 USD olarak negatif yönlü olarak belirlemiştir. Uzun vadede ise risk halen görülmektedir. 
  • Digital Coin Price analistleri ise 2022 yılı için fiyat ortalamasını 1,27 USD olarak belirlemişlerdir. Gelecek yıllarda ise 2023 – 2027 arasında minimum 1,30, maksimum 2,72 USD seviyesi görülmektedir. 
  • Price Prediction platformu ise 2022 yılı için ortalama hedefini 0,33 USD olarak değerlendirmektedir. 2027 yılı için 5 yıllık süreçte ise fiyatını 2,14 USD olarak belirlemiştir. 

  Sonuç 

  Kripto para analistlerinin büyük bölümü Bella Protocol (BEL) geleceği hakkında beklentilerini uzun vade için çok daha olumlu yönde açıklamıştır. Proje kripto para bankacılığının gelişmesine katkı sunduğu gibi gelecek hedefleri ile adından da çokça söz ettirmeyi hedeflemektedir. Bu yönden yakından takip edilebilir. Öte yandan Bella Protocol (BEL) birçok kişi için gelecek vaat eden bir projedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle