Kriptopara

Usta Analistlerden ADA Yorum ve Fiyat Tahminleri 2022

  Özellikle Ethereum ağı ile Cardano ağının çekişmesinin gündeme gelmesiyle yakın takibe alınan ADA Coin, yatırımcılarca alım için değerlendiriliyor. Bu değerlendirmede en çok araştırılanlar ise ADA Coin fiyat tahminleri ve analist yorumları oldu. Bu yazımızda her iki araştırma başlığı hakkında bilgileri detaylı olarak sunacağız. 

  ADA Yorum ve Fiyat Tahminleri 2022

  Usta analistler ADA Coin geleceği hakkında yorum yaparken onun yakın ve uzak geleceğini değerlendirdiler. Analistler ADA Coin’in Haziranda piyasanın genelinde bir kez daha hakim olan fiyat gerilemeleri ardından toparlanma evresine geç geçiş yapabileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre, ADA Coin Haziran içinde değer kayıplarına maruz kalabilir. 

  Analistler 2022 yılı başında ise ADA Coin değer kazanımının gündeme gelebileceğini belirttiler. 2022 sene sonun ise Cardano (ADA) Coin için hareketli geçebileceğini tahmin ediyorlar. 

  Cardano İçin Neden Artış Beklentisi Var?

  Analistler 2021 yılının ikinci yarısında ADA Coin’in fiyat artış noktalarını daha fazla ön plana alabileceğini tahmin ediyorlar. Bu tahmindeki en büyük nedenin ise Cardanano ağının yeni yüzüne kavuşması konusu olduğunu belirttiler. 

  Analistler 2021 Haziran ayının ilk haftasında Hoskinson’un açıklamasına dikkat çektirler. Cardano kurucusu Hoskinson ağı daha hızlı, düşük işlem ücretli, akıllı sözleşmelere yer veren bir hale taşımak için çalışacaklarını açıkladı. Bu açıklamasında ADA Coin’in yenilikleri ile 2022 sene başında ETH’den daha iyi bir performans gösterebileceğini belirtti.

  Analistler yaşanan bu olumlu gelişmenin ADA Coin fiyatlarını da etkileyebileceğine açıklıyorlar. 2022 yılı Ocak ayında Cardano Coin fiyatının 5 dolar ile 5.50 dolar bandı arasında olabileceğin belirttiler. 

  ADA Coin Fiyat Tahminleri 2022

  Analistlerin fiyat tahminlerinde buluştukları ortak nokta, ADA Coin’in 2021 yıl sonunda 4 dolar ile 4.50 dolar bandı arasında dalgalanabileceği yönünde. Diğer yandan analistlerin 2022 sene içine dair farklı fiyat tahminleri de mevcut. Yazımızın bu bölümünde 2022’de değerlenmesi beklenen ADA Coin hakkındaki farklı analist tahminlerini bir araya getirdik. İşte ADA Coin hakkındaki analist fiyat tahminleri:

  Joseph Raczynski ADA Coin Fiyat Tahmini

  Joseph Raczynski, ADA Coin’in 2022 yılı Ocak ayında 5 dolar ile 5.50 dolar bandından dalgalanabileceğini açıklıyor. Diğer yandan Cardano ağında yaşanacak gelişmeler ardından ise ADA Coin fiyat artışının hız kazanabileceğini açıklıyor. Analiste göre 2022 sene sonunda ADA Coin fiyatı 8 dolar düzeyinin üzerine çıkış yapabilir. 

  Tom Lee ADA Coin Fiyat Tahmini

  Tom Lee, Cardano ve Ethereum arasındaki rekabette daha teknolojik yanları ortaya koyan tarafın Cardano olduğunu düşünüyor. Daha düşüş işlem masraflı ve hızlı sözleşmeleri devreye alan ADA Coin’in ETH performansının ilerleyen 4 yılda geride bırakabileceğini vurguluyor. Analiste göre ADA Coin 2022 Ağustos sonunda 7 dolar ile 7.50 bandı arasında hareket edebilir. 

  Aayushh Jindal ADA Coin Fiyat Tahmini

  Aayush Jindal, ADA Coin’in 2021 Temmuz sonunda 3.50 dolar ile 4 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini savundu. Analiste göre merkeziyetsiz finansal işlemlerde en yüksek oranda tercih edilen varlıklardan biri olan ADA Coin, 2022 Ocak ayında ise 5 ile 5.50 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Analist ADA Coin için parlak bir gelecek senaryosu çiziyor ve 2025 yılında ise ETH performansı ile çarpışan bir ADA Coin görülebileceğini belirtiyor. 

  Credible Crypto ADA Coin Fiyat Tahmini

  Credible Crypto, ADA Coin’in 2021 yılı Haziran ayı içinde değer kaybı yaşayabileceğini belirtti. Ardından bir düzeltme ile 2021 Temmuz başında 2.50 dolar seviyesinin üzerine çıkabileceğini açıkladı. Analiste göre 2022 Şubat ayı ardından gündemde bir değişim olmazsa ADA Coin için parlak senaryolar oluşabilir. Fiyatı 6.50 dolar ile 7 dolar bandı arasına ilerleyebilir. 

  Sonuç

  ADA Coin, 2021’de gündeme gelen Cardano ağ gelişimine yönelik güncellemeler ile değerlenmeye gitmesi beklenen bir varlık. Analistler onun 2022 sonunda 8 dolar seviyesini aşabileceğini düşünüyorlar. Beklenen fiyatlar gelirse, Haziran ayında kayda aldığı 1.52 dolarlık seviyenin çok üzerine çıkmayı başarabilir. Özellikle de Afrika kıtasında yaptığı çalışmalar ile geniş bir kitleye ulaşan ADA coin topluluğu hedeflediği seviyeleri yakayabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle