Alien Worlds (TLM) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda bilgisayar oyuncularının yakın takibindeki TLM Coin hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Akılları kurcalayan, TLM Coin aslında nedir, avantajları, dezavantajları neler, analistler onun geleceği hakkında ne düşünüyorlar, projesindeki amaç ne gibi pek çok soruya cevap vermeye çalışacağız. 

  Alien Worlds (TLM) Coin Nedir?

  Alien Worlds (TLM) Coin, Alien Worlds oyunu içinde kullanılabilen kripto para birimidir. TLM Coin, NFT üretmek ve NFT satışını yapmak için kullanılan bir ödeme aracıdır. Özellikle Alien Worlds oyununun içinde kullanılabilen dijital öğeleri satın almak için tercih edilir. Ardından bu öğeler ihtiyaç duyan oyunculara, daha önceden alımda kullanılan token miktarından daha yüksek miktar karşılığında satılabilir. TLM Coin, oyun platformu üzerinden diğer kullanıcılar ile sohbet etmek ve iletişim kurmak için kullanılan bir blockchain ağıdır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Alien Worlds (TLM) Coin projesinde amaç bilgisayar oyun sektörünün nabzını kripto evrende tutmak bu alanda ticari işlemleri de var etmektir. Bu yüzden TLM Coin ile Alien Worlds oyununda kullanılabilen dijital öğelerin alımında ödeme yapılabilir. Projenin diğer amacı ise coin’in topluluk katkısı ile gelişmesini sağlamaktır. Ağa NFT katan ve NFT’leri beğeni alanlara, sosyal medyada TLM Coin’i tanıtanlara ödüller verilir. Proje hakkında diğer özellikleri ise https://alienworlds.io/ adresi içinden ulaşabileceğiniz Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz. 

  Alien Worlds (TLM) Coin Yorum

  TLM Coin hakkında yapılan yorumlara baktığımızda oyun oynama sistemi üzerinden madenciliğin nasıl yapıldığını anlatan ifadelere ulaşıyoruz. Yatırımcılar ve oyuncular oyun ekosistemine yeni gezegenler eklendiğini ve burada Binance’nin de yer aldığını ifade ediyorlar. Diğer yandan, dövüş oyunlarını oynayarak, TLM Coin ürettiklerini ve oyunu kazananların coinleri de kazandıklarını belirtmişler. 

  Alien Worlds (TLM) Coin Geleceği

  Analistlere göre, TLM Coin geleceğinde değer kazanımı tabloya gelebilir. Analistler, 2021 yılının Temmuz ayında TLM Coin fiyatının 0.20 dolar ile 0.25 dolar bandı arasında şekillenebileceğini tahmin ettiler. 2021 yılı Eylül ayı ardından ise 0.35 dolar ile 0.40 dolar bandı arasında fiyat dalgalanması olabileceğini açıklıyorlar. 

  Alien Worlds (TLM) Coin Nasıl Alınır?

  Alien Worlds (TLM) Coin almak için atılacak adımlar:

  • 1. Adım: TLM Coin, Binance, Gate.io, MXC.COM gibi kripto para borsalarında işlem listesindedir. Bu borsalardan bir tanesi seçilmeli ve borsa platformuna erişilmelidir.
  • 2. Adım: Borsaların ana sayfalarında verdikleri hesap açılış menüsüne giriş yapılarak, gelen KYC işlem adımları izlenerek hesap oluşturulmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan bu hesaba ise yine borsada yer aşan para yatırma işlem sekmesinden yararlanılarak, para transfer edilir.
  • 4. Adım: Bakiyenin oluşması ardından borsadan “kripto al“ işlem sekmesine tıklanıp, TLM Coin paritesine ulaşılacak satın alma sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu bölümde o anda görülen fiyattan veya uygun fiyat tanımlamasından TLM Coin satın alma emri verilir. 
  • 6. Adım: Emir onaylandığında sanal cüzdana gelen coinler burada saklanabilir ve daha güvenli ve çevrimdışı saklama yapan donanım cüzdana aktarılabilir.

  Adımların doğru şekilde izlenmesi ardından satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Alien Worlds (TLM) Coin avantajları:

  • NFT Satışı: TLM Coin sahipleri oyun içinde NFT satın alabilir ve bunları kendilerin daha fazla dijital öğe ihtiyacı olanlara, aldıkları değerin üzerinde satabilirler. Bu kapsamda kar elde etme şansı artar.
  • Hız ve Düşük Masraf: TLM Coin kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transfer edilebilir ve takas edilir. Her iki işlemde de onay bekleme süresi oldukça kısayken, masraflar düşüktür. 
  • Erişilebilirlik: TLM Coin, Binance gibi işlem hacmi borsalarda yer aldığından ona rahatlıkla erişim sağlanır ve birçok hesap üzerinden yatırım yapılır.

  Dezavantajları Ne?

  Alien Worlds (TLM) Coin dezavantajları:

  • DeFi Ekosisteme Uzaklık: TLM Coin, NFT sektörüne hitap eden bir varlıktır. Pos konsensüs üzerinden pasif gelir elde etmeyi değil oyun görevleri ile kazancı destekler. Bu açıdan merkeziyetsiz finansa uzaktır. 
  • Saldırı Riski: TLM Coin, çevrimiçi saklama olanağı sunan sanal cüzdanda, ağda oluşabilecek saldırı riskleri ile karşılaşabilir. Ancak, donanım cüzdanlarda çevrimdışı modda saklanarak korunduğunda, risk ortadan kalkar. 

  Sonuç

  TLM Coin, Alien Worlds oyununda dijital öğe satın alma, avatar güçlendirme, farklı galaksilerde gezme amaçlı kullanılan varlıktır. Analistler onun 2021’de değerlenebilecek az bilinen altcoinlerden biri olacağını düşünüyorlar. NFT satışı üzerinden kazanç sunan TLM Coin, eğer tahmini fiyatlara ulaşırsa, yatırımcılar için etkili bir kar sunabilecek. Hızla yükselen NFT sektöründen de güç alan bu proje gelecekte sektörün önemli bir oyuncusu olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle