Kriptopara

3 Analisten EZ Coin Geleceği, EasyFi Yorumları 2021, 2022, 2023

  DeFi için geliştirilen EasFi (EZ) Coin ilgili platformun yerel kripto para birimi olarak yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Usta analistlere göre geleceği olan bir yatırım birimi olarak görülse de bazı tahminler EZ Coin için yatırımların tedbirli gerçekleştirilmesi gerektiği yönünde. 

  EZ Coin Geleceği 

  Fiyat tahminleri gelecek yıllar için EZ Coin için yeni bir dönemi işaret ediyor. 2021 yılı baz alındığında kısa ya da orta vadede Fib geri çekilmesinin 32.41 dolar seviyesini aşması yönündedir. Ancak söz konusu durumun gerçekleşmesi için 29.05 dolar destek oluşmasının gerekliliği de vurgulanmaktadır.

  Uzun vadede ise 100 dolar bir yatırım için 2022 yılı sonunda kazancın 313 dolar seviyelerinde değerlendirilebileceği yönündedir. Ancak burada doğrudan bir yatırım değil portföy için yeni bir ek olarak değerlendirmenin daha uygun olacağı belirtilmiştir. İlgili analizler incelendiğinde EZ Coin için 5 yıllık bir değerlendirmede getirinin %+241.79 seviyesinde olabileceği yönündedir.  

  Güncel EZ Coin Yorumları

  EasFi Coin için uzman yorumları nispeten çelişki gösterse de uzun vadede karlı bir katılım olabileceği kanaati hakim görüş olarak karşımıza çıkmaktadır. EZ Coin projeksiyonları her ne kadar çelişkili olsa da riski seven yatırımcılar için karlı bir unsur haline gelebileceği ifade edilmektedir. Farklı uzmanların tahminlerinin gelecek için olumlu ya da olumsuz bir düzlemde birleşmediği baz alındığında ise temkinli bir yatırım aracı olarak EZ Coini ön plana çıkarmaktadır. 

  EZ Coin 3 Fiyat Tahmini

  2021 yılı için EZ Coin parlak bir görünüme sahip. 32.41 dolar fiyat tahmininin yanında aynı dönem için ana akım kripto yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başarırsa EZ Coinin 45.38 dolar seviyesinde sürpriz yapabileceği belirtilmiştir. 

  Wallet Investor EZ Coin Fiyat Tahmini 

  Wallet Investor analizleri incelendiğinde EasyFi (EZ) Coin fiyatının 1 yıllık tahmininin söz konusu coini kötü bir yatırım aracı haline getireceği yönünde olmuştur. 4.68 dolar seviyelerinden bahsi geçen zaman dilimi içinde 0.517 dolar seviyesine kadar bir düşüş gözlemlenebileceği belirtiliyor. Uzun vadede ise kazan elde etme potansiyeline ilişkin analizde -88,95% değerinde bir oran gözlemlenmektedir. Wallet Investor uzman değerlendirmeleri EZ Coin için tedbirin elden bırakılmaması şeklinde olacağı yönündedir. 

  Digital Coin EZ Coin Yorum ve Tahmini

  Digital Coin uzman analizlerine göre piyasanın yeni gözdeleri arasında gösterilen EasyFi (EZ) Coin için 2022 fiyat tahmini 7.7722767 dolar seviyelerinde görülmektedir. Ancak bu yükseliş trendinin 2023 ve özellikle 2024 dönemi için giderek azalma eğilimi içinde olacağı da dikkat çeken ayrıntılar arasında yer almaktadır. Temelde karlı bir uzun vade yatırımı olarak değerlendirilen EZ Coin, gelecek tahminleri baz alındığında ise temkinli yaklaşılması gerektiğini ortaya koymuştur.

  Gov Capital EasFi Coin Tahmini

  Piyasaların önde gelen bir başka otoritesine göre EasyFi yükselme eğilimi içinde seyreden yatırım araçlarından biri haline dönüşmüştür. 1 yıllık zaman dilimi içinde EZ Coin için Gov Capital uzman tahmini, %213.662 olarak değerlendirilmektedir. Ortalama olarak fiyat bazında ise 52.50 dolar olarak değerlendirilmektedir.

  Sonuç

  EasyFi (EZ) Coin uzman tahminlerinde de görüldüğü gibi çelişkili projeksiyonlara sahip. Genel kanı ise 2022’ye kadar yükselmenin devam edeceği yönünde olsa da takip eden 2023 ve 2024 döneminde düşüş yaşanabileceği yönündedir. Çelişkili analizler EZ Coin için olumsuzlukları da beraberinde getirebileceği görüşü hakimdir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle