Usta analist bu 4 altcoinde büyük fırsat görüyor

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı anonim kripto para analisti Altcoinbuzz yeni paylaşımıyla dikkat çekti. Tecrübeli analist 4 farklı altcoinde yatırımcıları bekleyen büyük kazanç fırsatından bahsetti…

  Kripto para piyasası, FTX iflası sonrası meydana gelen sert satışların yaralarını sarmaya ve toparlanmaya çalışıyor. Bu süreçte yatırımcılar, hangi kripto para projelerinin diğerlerine kıyasla daha fazla yükseliş yaşayabileceğini merak ediyor. Bu konuda yeni paylaşımlar yapan Altcoinbuzz, dört farklı altcoinde beklediği büyük fırsat hakkında yeni açıklamalar yaptı. 

  Kripto paralarda en iyi projelerin bile ATH seviyelerinden yüzde 90 oranında değer kaybettiğini belirten Altcoinbuzz, kazançlı yatırım için büyük fırsatlardan bahsetti. İlk olarak Polygon (MATIC) coin için olumlu konuşan analist, zirveden büyük kayıp yaşayan bu altcoindeki fırsatlara değindi. Polygon ekosistemi NFT’leri 1.5 milyar kullanıcısına sağlamak isteyen Instagram ile ortaklık yapmasıyla adını duyurmuştu.

  SOL Coin’de Yeni Kazanç Fırsatları 

  Altcoin piyasasının önde gelen aktörlerinden Solana (SOL) coin de Altcoinbuzz’ın listesinde yer alan altcoinlerden biri oldu. Solana ekosistemindeki gelişmeler yüzünden SOL coinin hızla değer kaybetmesi sonrasında artık dibin görüldüğünü söyleyen analist yeni kazanç fırsatlarına odaklandı. Altcoinbuzz’a göre Alameda erken bir yatırım projesiydi ve iflası SOL coin için iyi olmadı. 

  Ünlü analist Kava ekosisteminde ciddi kazanç potansiyeli bulunduğunu söyledi. Kava Rise ekosistemi daha fazla uygulama geliştirmek için yenilikçi ortaklık haberleri ile gündeme geliyor. Platformun yerel kripto para birimi KAVA coin Altcoinbuzz’a göre ciddi bir yükseliş yaşayabilir. Deneyimli analist özellikle uzun vadeli yatırımcılar için KAVA coinin önemli bir seçenek olduğunu dile getiriyor.

  Arweave ile Meta Ortaklığı Büyük Fırsat 

  Topluluğun yakından takip ettiği analist, Altcoinbuzz son olarak Arweave (AR) coinde beklediği yükselişe değindi. Özellikle Meta ile muhteşem bir ortaklık yapan platformun yerel kripto para birimi AR coin benimsenmesinde ciddi bir artış bekliyor. Altcoinbuzz, Instagram’a yapılacak entegrasyonlar sayesinde sosyal medya kullanıcılarının AR coine talep gösterebileceğini ve böylelikle fiyatın tırmanışa geçeceğini düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle