Kriptopara

Kishu Inu (KISHU) Geleceği, Yorum ve Tahminleri 2021

  Piyasa girişi ile birlikte yatırımcı ilgisini çeken yeni nesil köpek akımı kripto para birimi KISHU Coin analistlerinde radarında. Bu coin hakkında tahminler ve geleceğe dair yorumlar ise çok geçmeden gelmeye başladı. Bu yazımızda çok merak edilen KISHU Coin geleceği hakkında detayları ve 2021 analist tahminlerini sunacağız. 

  Kishu Inu (KISHU) Geleceği 2021

  Analistler KISHU Coin’in gelecekte fiyat yükselişi ile adından söz ettirebileceğine inanıyorlar. Değer kazanımını ise 2021 senesinin Ağustos ayında beklediklerini dile getiriyorlar. Pek çok analist özellikle sosyal ağlardan yayınladıkları analiz videolarında, KISHU Coin’in 2021 Ağustos ardından birkaç farklı noktada fiyatını yükseltebileceğini, ancak ilk yükseliş trendi ile dikkatleri üzerine çekeceğini açıkladılar. Bu meme kripto para biriminin Ağustos ardından 0.00000010 dolar ile 0.000000015 dolar düzeyleri arasında fiyatlanabileceğini yorumladılar.

  KISHU Coin Yorum ve Tahminleri

  Analistler, KISHI Coin’i yorumlarken onun köpek akımı kripto para birimleri arasındaki yerine değiniyorlar. Analistlere göre bu akımdaki en güçlü iki kripto para birimi DOGE ve SHIB Coin, KISHI Coin’in ise benimsenme ve başarı açısından 3. sırada yer aldığını belirtiyorlar. Pitbull Coin’en daha yüksek bir fiyat performansını gösterebileceğini işaret ettiler. 

  Analistlere göre KISHU Coin 2021 yılı Ağustos ayı ile birlikte yükseliş trendi içinde olabilir. Ancak 2021 senesi ilk yarısında aynı başarının yakalanamama ihtimalinin olduğunu belirttiler. KISHU Coin’in Mayıs ayını %30 oranındaki değer kaybı ile kapatabileceğini düşünüyorlar. 

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Pek çok analist piyasaya girişi ile dikkatleri üzerine çeken KISHU Coin hakkında görüşlerini ve fiyat tahminlerini yaptılar. Bizde bu tahminleri sizler için bir araya getirdik. İşte analistlerin KISHU Coin geleceğini konu alan tahminleri:

  Aayush Jindal Kishu Inu (KISHU) Tahmini

  Aayush Jindal, KISHU Coin’in 2021 senesi ilk yarısını değer kaybı yaparak kapatabileceğini açıkladı. Ancak 2021 Ağustos ayında KISHU Coin fiyatının 0.00000010 dolar ile 0.00000015 dolar bandı arasında şekillenebileceğini söyledi. Bu kapsamda KISHU Coin geleceğine dair bir değer kazanımı bekliyor.

  The Signalyst Kishu Inu Coin İçin Gelecek Tahmini

  The Signalyst analistleri, KISHU Coin’in 2021 senesi Temmuz ayı sonunda dikkat çekici fiyat artışını kayda geçirebileceğine inanıyorlar. Bu kapsamda KISHU Coin’in 0.00000015 dolar ile 0.00000020 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıkladılar.

  Credible Crypto Yorumu

  Credible Crypto ise KISHU Coin için 2021 sene sonu fiyat tahminini gerçekleştirdi. Ona göre, 2021 sene sonunda KISHU Coin, 0.00000020 dolar ile 0.000025 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Bu tahmin diğerlerine göre daha uzun bir vade ardından coin artışını desteklese de analiste göre 2021 senesinde değer kazanımı olabilir. 

  Cactus KISHU Coin Gelecek Tahmini

  Cactus KISHU Coin’in destekleyici topluluğunun alımları ile gelecekte artışa gidebileceğini düşünüyor. 2021 senesi Ağustos ayı ardından farklı noktada etkili değer kazanımı olabileceğini savunuyor. Sene içinde KISHU Coin’in 0.000000020 dolar ile 0.00000025 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıkladı.

  Kishu Inu (KISHU) Geleceğinde Neden Artış Görülüyor?

  Analistler KISHU Coin’in geleceğinde değer kazanımının yer alabileceğini ifade ederken, sebepleri de açıkladılar. Coin henüz piyasada benimsenme aşamasında olsa da niteliklerinin ona avantaj sağlayabileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre KISHU Coin alım taleplerini destekleyebilecek en önemli faktör ise coin hediyeleri olacak.

  Analistler KISHU Coin projesinin her bir kripto para işlemi için hediye dağıtımı yaptığını açıkladılar. KISHU ağında bir işlem yapan yatırımcı alış veya satış ardından işlemin %2’sini ödül olarak alıyor. Analistler işlem yaparken aynı anda dağıtımdan yararlanmak isteyenlerin alım taleplerini arttırabileceklerini bunun da fiyatı destekleyebileceğini belirttiler.

  Sonuç Olarak

  KISHU Coin de son dönem köpek akımı projelerinden birisi. Analistler de trende uygun olarak ilerde yükseliş bekliyorlar. Pitbull’dan daha başarılı olacağı, SHIB Coin’i ise geçemeyebileceği açıklanıyor. Bu köpek akımı kripto para eğer analist tahminlerine uyumlu hareket ederse 2021’de fiyat hacmini yükseltebilecek. Yine de yatırımcıların bu tip kripto paralara yatırım yaparken çok dikkatli olması gerekiyor. Genelde dönemin trendine göre hareket eden kripto paralar gelecek olumlu haberlerin etkisi ile yükselmekte. O yüzden riskli yatırımlar olarak görülmekte bu paralar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle