Kriptopara

3 Uzmandan Apecoin (APE) Geleceği, 3 Fiyat Tahmini

  En popüler NFT projelerinden Bored Ape Yacht Club’dan ilham alarak oluşturulan Apecoin (APE) coin yerli yatırımcıların radarına takılmıştır. Son dönemde hızlı yükseliş hareketi ile dikkat çeken APE coin geleceği hakkında uzmanların önemli değerlendirmeleri bulunmaktadır. Bu yazımızda 3 uzmandan Apecoin (APE) coin geleceğine ilişkin fiyat tahminleri ve yorumları bulabilirsiniz. 

  APE Coin Geleceği 2022

  Yerli kripto para yatırımcılarının da yakından takip ettiği Apecoin (APE) coin, son dönemde hızlı yükselişiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Her geçen gün daha fazla sayıda yatırımcı kazanan APE coin geleceği ile ilgili uzman değerlendirmelerinde şu detaylar öne çıkmaktadır:

  • ApeCoin, web3'ün ön saflarında merkezi olmayan topluluk binasını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE Ekosisteminde kullanıldığı için geniş bir yatırımcı kitlesine hitap etmektedir. 
  • APE Ekosistemini adil ve kapsayıcı bir şekilde geliştiren projelerle birlikte APE coin fiyatının da yükselişine devam etmesi beklenmektedir.
  • NFT projelerine olan ilginin artması halinde APE coin gelecekte çok daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşabilir. 

  APE Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Anonim kripto para analistlerine göre Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. APE coin grafiğin RSI değeri 73.26'dır. Bu, APE'nin 70 ile 100 arasında olduğu için aşırı alım eğilimini göstermektedir. Değer aşırı alım bölgesi olan 70 RSI değerinden uzaklaştıkça daha fazla alıcı yeniden konumlandığından bu değer bir yükseliş koşusunu tetiklemektedir.

  Analistlerin sık sık kullandığı Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. APE/USDT için Keltner Kanalı sinyallerinden, APE fiyatının, kanalın ortasındaki bir kopuşun ardından fiyatın artması nedeniyle bir süredir yükselişini sürdürebileceği ifade edilmektedir. 

  APE Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  ApeCoin, Yuga Labs'in Bored Ape Yacht Club projesinden ilham alan merkezi olmayan bir projedir. ApeCoin, APE Vakfı tarafından desteklenen gelişen APE Ekosisteminde kullanılmak üzere kurulmuştur. ApeCoin DAO, ApeCoin sahiplerinin açık ve izinsiz yönetişim süreçleri aracılığıyla işbirliği yapmaları için bir altyapı sağlayarak, APE Ekosistemini adil ve kapsayıcı bir şekilde oluşturmayı ve sürdürmeyi amaçlamaktadır. Platformun yerel kripto para birimi APE coindir.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  APE coinin arkasında tek bir geliştirici olmasa da APE Vakfı içindeki bir İdari konsey, Apecoin DAO üyelerinin kararını uygulamaktadır. Kurul, Topluluğun fikirlerinin gerçeğe dönüşmesi için ihtiyaç duydukları desteğe sahip olmasını sağlayan günlük yönetim, defter tutma, proje yönetimi ve diğer görevlerden sorumludur. Apecoin DAO üyeleri, Kurul üyelerine oy verir. Ayrıca Apecoin, web3'ün ön saflarında merkezi olmayan topluluk binasını güçlendirmek ve teşvik etmek için kullanılmaktadır. 

  APE Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 APE fiyatı %apecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %apecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, APECoin 24 saatte %apecoin+yuzde%.

  APE Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  NFT projelerine olan ilginin giderek arttığı günümüzde APE coin fiyatında da hızlı yükselişler görülmektedir. Altcoin piyasasında adından sık sık söz ettiren ve geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşan APE coin son dönemde en çok talep gören altcoinler arasındadır. Uzmanlar, sektördeki gelişmelerin bu şekilde devam etmesi halinde APE coin fiyatında yeni ATH seviyelerinin görülebileceğini vurgulamaktadır. Kullanıcılarına pek çok avantaj sunan APE coinin gelecekte daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşması beklenmektedir. 

  APE Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Yuga Labs'in Bored Ape Yacht Club projesinden ilham alan APE coin, deneyimli geliştirici ekibine sahiptir. Sektörde en popüler NFT platformlarının desteğini alan APE coin altyapısı son derece güvenilirdir. Kripto para uzmanları tarafından da desteklenen APE coin yatırımı yapmak için herhangi bir endişeye gerek yoktur. Popüler borsalarda listelenen APE coin yatırımı son derece güvenlidir.

  APE Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  ApeCoin, özel oyunlar ve hizmetler gibi ekosistemin başka türlü kullanılamayan belirli bölümlerine erişim sağlaması ile diğer kripto para projelerinden farklılaşmaktadır. Üçüncü taraf geliştiriciler için Apecoin, ApeCoin'i hizmetlere, oyunlara ve diğer projelere dahil ederek ekosisteme katılmak için bir araçtır. Bu yönüyle APE coin sektörde farklı bir yere konumlanmaktadır. Kripto para topluluğu bu özellikleri nedeniyle APE coine büyük ilgi göstermektedir. 

  APE Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  APE coin avantajları şunlardır:

  • ApeCoin satın alan herkes, DAO hazinesinin nasıl harcanacağını yönetecek ve gelecekteki projelerle ilgili tekliflere oy verecek olan merkezi olmayan bir kuruluş olan ApeCoin DAO'ya üye olmaya hak kazanır.
  • APE coin sahiplerinin ApeCoin DAO'ya katılmasına olanak tanır ve katılımcılarına merkezi aracılar olmadan kullanılabilecek ortak ve açık bir para birimi verir.
  • Yuga Labs, bu NFT'ye ve onun altında yatan sanat eserine ilişkin tüm hakları ve ayrıcalıkları APE Vakfı'na devretmiştir. ApeCoin DAO üyeleri bu fikri mülkiyetin nasıl kullanılacağına karar verebilir.
  • Yuga Labs, APE coin sahiplerinin özel ürünlere, etkinliklere ve hizmetlere erişmesini kolaylaştırmaktadır. 

  APE coin dezavantajları şunlardır:

  • NFT projelerine olan ilginin azalması durumunda APE coin fiyatında değer kaybı görülebilir. 
  • APE coin yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir. 

  APE Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Kripto para yatırımı yapmak isteyenler APE coin satın almak istediklerinde popüler borsalardan işlem yapabilirler. Günümüzde APE coin listeleyen kripto para alım satım platformlarından bazıları şunlardır:  

  • Binance 
  • KuCoin
  • Coinbase Exchange
  • Gate.io
  • FTX
  • Huobi Global
  • Kraken 
  • Uniswap V2
  • Bybit
  • Gemini
  • Bitfinex
  • phemex
  • eToroX
  • LBank
  • Uniswap V3
  • Sushiswap
  • OKX

  APE Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto para dünyasının önde gelen analistleri APE coin fiyatı hakkında son raporlarını açıklamıştır. Yatırımcıların yakından takip ettiği 3 uzmanın APE coin güncel fiyat tahminleri şu şekildedir: 

  • Price Prediction ekibi, geçmiş fiyat verilerine göre hazırladığı derin teknik analize göre, 2022 yılında ApeCoin fiyatının minimum 20.73 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin etmektedir. APE coin fiyatı, ortalama 21.36 dolar işlem fiyatı ile maksimum 23.87 dolar seviyesine ulaşabilir.
  • Coin Quora analistlerine göre yükseliş eğilimi devam ederse, APE coin 2022'nin sonunda 40 dolara ulaşacaktır. Ayrıca, 2022'nin ilk yarısı 20 dolara kadar hızlı büyüme göstermesi beklenmektedir. Ardından yükseliş yavaşlayabilir, ancak büyük düşüşler beklenmemektedir. Yaklaşan ortaklıklar ve gelişmelerle birlikte, fiyat açısından 50 dolara ulaşmak oldukça iyimser görülmektedir. 
  • UptoBrain uzmanları ise APE coin fiyatında önümüzdeki yıllarda iyi bir miktar sağlayabileceğini belirtmektedir. Uzmanın tavsiyesine göre, APE coinin önümüzdeki yıllarda 14,52 dolar seviyesine ulaşma şansı bulunmaktadır. Böylelikle APE coin fiyat tahmini, erken dönemde yatırım yapmanın daha karlı olabileceğini göstermektedir.

  Sonuç

  ApeCoin, web3'ün ön saflarında merkezi olmayan topluluk binasını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yönetişim ve yardımcı program belirtecidir. Apecoin sahipleri, ApeCoin DAO'yu kontrol eden merkezi olmayan yönetişim çerçevesi tarafından kendilerini yönetir ve ApeCoin DAO Ekosistem Fonunun nasıl kullanılması gerektiğine oy verir. APE Vakfı, ApeCoin sahipleri tarafından üzerinde anlaşmaya varılan teklifleri yönetir. Uzmanların ileriye dönük APE Coin yorumları oldukça pozitiftir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle