Kriptopara

TLM Coin Geleceği 2022 - TLM Coin Yorum 2022, Analiz

  Metaverse ve NFT dünyasının her geçen gün önem kazanmasıyla Alien Worlds (TLM) adından söz ettirmeyi projelerden biri olmayı başardı. Oyna – kazan temalı projelerin aynı zamanda kripto çözümleri sunması da bu projelere ilgiyi artırıyor. Kârlı bir TLM Coin yatırımı için merak edilen detayları sizler için derledik! İşte uzmanların kaleminden TLM Coin geleceği, yorumlar ve analizler.

  TLM Coin Geleceği ve Yorum 2022

  Uzmanlar, TLM Coin geleceğini yatırımcılar için detaylıca yorumladı. NFT ve metaverse kavramlarının her geçen gün daha geniş bir alanda duyuluyor olması Alien Worlds projesinin de gelecekte iyi bir konuma geleceği yorumlarını ortaya çıkarmıştır. NFT’ler ile rekabet edilen ekonomi simülasyonu olarak geliştirilen projede, simülasyon tarafından oyuncular DAO Gezegenleri kontrol etmek ve ek oyunlara erişim elde etmek için TLM rekabeti içine girerler. NFT satın alarak stratejileri için bir araya getirmeleri de mümkündür. Gelecekte bu tür oyna – kazan projelerin 2022 ve sonrasında büyümelerini sürdürmesi beklenmektedir. 

  Özet olarak uzmanların TLM Coin geleceği ile ilgili yaptıkları yorumlar pozitiftir.

  Alien Worlds (TLM Coin) Nedir?

  TLM Coin, Alien Worlds platformunun yerel tokenidir. Oyuncuların sınırlı kaynaklar, Trilium (TLM) için rekabet ettiği ve merkezi olmayan değiştirilemez bir token metaverse’dir. Stake, DAO’larda oy vermek için kullanılan bir dijital varlıktır.  

  TLM Coin Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Üç proje ile bugüne kadar adından söz ettirmeyi başaran Alman geliştiriciler tarafından Alien Worlds oyunu geliştirilmiştir. Dacoco GmbH imzası taşıyan proje, 2020 yılında kurulmuştur. Dacoco, İsviçre’nin Kripto Vadesi olarak kabul edilen Zug bölgesinde bulunmaktadır. Merkezi olmayan özerk bir topluluk örgütleri uzmanları olduklarını iddia eden ve WAX lonca doğrayıcıları olarak hareket etmektedirler.  

  Alien Worlds (TLM Coin) Güvenli mi?

  Alien Worlds’ün yerel tokeni olan TLM, 3 blok zincire konuşlandırılmış ve bu zincirler üzerinde çalışmaktadır. Binance Smart Chain (BSC), Ethereum (ETH) ve WAX bu güveni sağlayan temel zincirlerdir. Alien Worlds’ün birçok işlevini güvenli ve sorunsuz olarak yerine getirmesi için çalışmasına izin veren bu üç blok zincirin her biri önemlidir. BSC BEP – 20 TLM sahiplerinin görevlerini yürütmesine olanak verir ve stake işlemlerini desteklemektedir. 

  TLM Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  Eylül 2021 itibariyle TLM Coin birçok piyasada görülmeye başlamıştır. 7 Nisan 2021’de Binance Coin ve BUSD sahipleri için 30 gün boyunca kazanma fırsatı sunulduktan sonra fiyatında da olumlu gelişmeler görülmüştür

  TLM Coin Piyasa Bilgileri

  TLM Coin’in 5 milyardan fazla toplam arza sahip ve toplam maksimum arzı ise 10 milyar olarak belirlenmiştir. Temelde tüm oyuncuların NFT’ler ile rekabet ettiği bir ekonomi simülasyonu olarak tasarlanan projenin bu denli başarısı ise dikkat çekmektedir. 

  TLM Coin Fiyat Tahmini

  Yapılan TLM Coin fiyat tahmininde; Nisan 2021 itibariyle elde ettiği en yüksek seviye ile piyasaya çıktığı ilk andan itibaren beklentisini karşılamıştır. 7,16 dolarlık Nisan 2021 performansı ile tüm zamanların en yüksek fiyatını görse de 2022 itibariyle 1 doların altındaki seviyesi sert fiyat hareketlerinin bir göstergesidir. 

  TLM Coin Hangi Borsalarda Var?

  TLM Coin, Binance, Gate,İo, KuCoin gibi dünyanın önde gelen borsalarında listelenmektedir. Yatırımcılar için büyük borsalarda olması işlem kolaylığı sağlamaktadır. Bu borsalardan kolayca al – sat işlemi yapılabilmektedir.  

  TLM Coin Nereden ve Nasıl Alınır? 

  • Adım: Listelenen borsalara girilir.  
  • Adım: Hesap oluşturulur. 
  • Adım: Para aktarılır. 
  • Adım: İşlem sayfasından USDT, BTC vb. ile alım yapılır. 
  • Adım: Güvenli hesaplarda saklanır. 

  Avantajlı ve Dezavantajları 

  TLM Coin avantajları:

  • Platform üzerinden NFT satın alıp bir araya getirilebilir. 
  • Binance Launcpool’daki 19’uncu proje olarak güç kazanmıştır. 
  • Gelecek beklentileri olumludur. 

  TLM Coin Dezavantajları:

  • Oyun, metaverse ve NFT alanında güçlü rakipleri vardır. 
  • Belirsizlikler fiyatını olumsuz etkiler. 

  Sonuç Olarak

  Yazımızda, TLM Coin geleceği hakkında yorumları yapan uzman görüşlerini paylaştık. TLM Coin NFT dünyasının gelecekte daha yaygın olması ve oyun temalı kripto işlemlerinin kolaylaşması ile değerini katlayacaktır. Ancak güçlü rakipleri olumsuz yönde fiyatını etkileyebilir. Genel piyasa beklentisi ise pozitif yönde değerlendirilmiştir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle