Small Love Potion Token Nedir? SLP Token Nereden Alınır?

  Bu yazımızda Axie Infinity oyuncuları tarafından araştırılan SLP Token hakkında bilgileri sunacağız. Small Love Potion Token nasıl ve nereden alınır, aslında nedir, proje amacı, dezavantajları, avantajları, geleceğe yönelik fiyat tahmini ne sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Small Love Potion Token Nedir?

  Small Love Potion Token, Axie Infinity’de çalışan ERC-20 algoritmalı token olarak tanımlanır. SLP Token, Ethereum blok zincir üzerinden inşa edilen koleksiyon oyun platformu Axie Infinity’de Small Love Potion isimli iksiri ve genetik kurucu öğeleri satın almak için kullanılan bir kripto paradır. Diğer yandan SLP Token sahipleri Axe Infinity oyuncularının giriş yapabildikleri Pazar yerinde SLP Token ile NFT’ler satın alabilirler. Bu NFT’ler ise onların oyunda daha fazla başarı elde edebilmelerine ve seviyelerini yükseltmelerine imkan sağlarlar.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Small Love Potion Token projesinin amacı Axie Infinity oyunu içinde güç kazandıran öğeleri satın alabilen yeni bir token’ı geliştirmekti. Bu amacına ulaşan proje SLP Token ile NFT pazarında rol alma şansını oyunculara sunar. Projenin diğer amacı, SLP Token ile özel olarak satın alınabilen Small Love Potion iksirlerini sunmaktır. Oyunda milyarlarca olası genetik kombinasyon ile yeni canavarları yaratmak ve diğer dünyaları fethetmek için SLP Token ile satın alınan dijital öğeler kullanılır. Proje hakkında diğer bilgileri şu adresten öğrenebilirsiniz.

  SLP Token Yorum

  SLP Token hakkında yorum yapan yatırımcılar aynı zamanda NFT sektöründe rol alan yatırımcılar. Bu kişiler SLP Token sahipliği şartı altında, Axie Infinity oyunu içinde kullanılabilen yeni dijital öğeleri üretme ve oyuna kazandırma yoluyla token ödülleri aldıklarını açıklıyorlar. Diğer yandan NFT Pazar yerlerinde ek satışlar gerçekleştirdiklerini belirtiyorlar.

  Small Love Potion Token Geleceği

  Small Love Potion Token geleceği hakkında tahminlerini sunan analistler bu token’ın 2021 Ağustos ayında değer kazanımı içinde olabileceğini belirttiler. Analistlere göre SLP Token Ağustosta 0.25 dolar ile 0.35 dolar bandı arasında dalgalanabilir. 2021 sene sonu için verilen fiyat tahmini ise 0.45 dolar olarak gündeme geldi.

  SLP Token Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 SLP fiyatı %small-love-potion+try% TL. Döviz cinsinden ise %small-love-potion+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Small Love Potion fiyatı 24 saatte %small-love-potion+yuzde%.

  SLP Token fiyatı, kripto para piyasasındaki volatiliteden etkilenerek anlık değişimi tabloya yansıtabilir. Diğer yandan token hakkında çıkan olum-olumsuz haberler, yatırımcıların alım taleplerindeki artışa bağlı arz azalışı da fiyatın yeniden şekillenmesine neden olur. SLP Token yatırımlarında, anlık fiyat takibini yaptıktan sonra alım satım kararı vermek gerekir. 

  SLP Token Nereden Alınır?

  SLP Token alınan yerler, Binance, LBank, CoinEx, Pionex gibi kripto para borsası platformlarıdır. Web’den rahatlıkla erişim sağlayabileceğiniz bu borsalardan hesap oluşturmanız halinde SLP Token ile kripto para ticareti gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

  Small Love Potion Token Nasıl Alınır?

  SLP Token almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: SLP Token’ın işlem gördüğü Binance, LBank, CoinEx, Pionex borsalarından herhangi birine erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Borsaların ana sayfalarında sundukları hesap oluşturma menüsüne giriş ardından görüntülenecek KYC yani kimlik tanımlama işlem adımları tamamlanarak hesap açılır.
  • 3. Adım: Oluşturulan hesaba para yatırma işlem menüsü üzerinden bir yöntem tercih edilerek para transfer edilir.
  • 4. Adım: Bakiyenin hesapta görülmesi ardından “kripto al“ sekmesine giriş ile satın alma sayfasına erişilir.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasındaki güncel fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden SLP Token satın alma emri girilir.
  • 6. Adım: Tokenların hesaba bağlı sanal cüzdana gelmeleri ardından bu alanda saklama yapılabilir veya tokenlar daha güvenli olan donanım cüzdana transfer edilebilir.

  Adımların doğru izlenmesi ardından satın alma işlemi başarıyla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  SLP Token avantajları:

  • NFT Satış Geliri: SLP Token sahipleri Axie Infinity pazarında ürettikleri NFT’ler, satışa çıkarabilir ve yeni SLP Token’lar kazanabilirler. 
  • Oyunda Seviye Atlama: SLP Token ile oyunda yeni genetik dizilimler yaratabilen NFT’ler satın alınarak, seviye yükseltme imkanı bulunur.
  • Hız: SLP Token sahipleri kripto cüzdanlar arası transferi veya takası düşük bekleme süresinde gerçekleştirebilirler. 

  Dezavantajları Ne?

  SLP Token dezavantajları:

  • NFT Sektörüne Hitap: SLP Token daha çok NFT üreticilerine ve oyunculara hitap eder. Belirli bir hedef kitlesi olan proje seri alım-satım ile kar amacı olanlardan çok orta ve uzun vadeli yatırım hedefleri olanlara uygundur.
  • Saldırı Riski: SLP Token kripto para hesaplarına bağlı sanal cüzdanlarda saklanırken, ağda oluşabilecek saldırı riskleri altındadırlar. Donanım cüzdanda saklama tercihi ise bu riski ortadan kaldırır.

  Sonuç

  SLP Token, Axie Infinity oyunda dijital öğe satın almak, NFT pazarlarına girişe hak kazanmak için kullanılan kripto paradır. 2021’de değer kazanımı yapabileceği düşünülen SLP Token’ın, tahmini fiyatları yakalaması ardından kar sunabileceği açıklanıyor. Axie Infinity NFT sektörü ile bütünleşmiş bir oyun platformu. Bu platformun yaygınlaşması ile SLP Token’ın da değer kazanacağı öngörülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle