Kripto Para

ShapeShift CEO’su: Bitcoin destekçilerinden iğreniyorum

  Kripto para piyasasında yüzler gülmeye devam ederken Bitcoin destekçilerine karşı görüşler de yüksek sesle dile getirilmeye başlandı. Kripto para sektörünün önde gelen şirketlerinden ShapeShift Kurucu ve CEO'su Erik Voorhees, bu konuda çarpıcı açıklamalara imza attı…

  ShapeShift Kurucu ve CEO'su Erik Voorhees, katıldığı bir program Bitcoin maksimalistlerini yani BTC destekçilerini eleştirdi. Bu yıl Miami’de düzenlenen 2021 Bitcoin Konferansı’ndaki BTC maksimalistlerinin eleştiri alan davranışlarından utanç duyduğunu ve iğrendiğini söyledi. 

  Altcoin yatırımcılarının da yakından takip ettiği ilk Bitcoin destekçilerinden biri olan Voorhes de haziran ayında düzenlenen Bitcoin Konferans’ının konuşmacıları arasındaydı: “Bir önceki panelde 'Toksik maksimalizme karşıysanız, Bitcoin'e ve özgürlüğe karşısınızdır' dendiğini mi duydum, bana mı öyle geliyor? Bu saçmalık.” 

  Bitcoin Taraftarlarını Topa Tuttu

  ShapeShift CEO'su, kendisinden önce söz alan Bitcoin maksimalistlerinin açıklamaları ve yaptıkları hareketlere tepki göstererek şunları söyledi: “Bu insanları kötülemenin bir erdem olduğunu ve Bitcoin'e yardımcı olduğunu düşünüyorlar. Doğrusu bunun mide bulandırıcı olduğunu düşünüyorum ve utanıyorum.”

  BTC destekçilerinin, diğer kripto para destekçilerini kötülemek gibi kötü huylara sahip olduğunu dile getiren Voorhes, ayrıca şunları aktardı: “Sahneye çıkan bu kişiler, toksik maksimalizmin erdemleriyle ilgili konuşuyorlar. Bitcoin alanına ne zaman girdiklerini bilmiyorum, fakat benim geldiğim Bitcoin topluluğundan olmadıkları çok açık.”

  BTC’nin Asıl Düşmanını Açıkladı

  2021 yılındaki konferanstan önce de Bitcoin destekçilerini sert bir dille eleştiren 35 yaşındaki girişimci, BTC’nin asıl düşmanlarını açıkladı. Altcoin yatırımcılarının da takip ettiği Voorhes, BTC maksimalistlerinin bir düşman arıyorsa Dogecoin veya Ethereum topluluğuna bakmaması gerektiğini söyledi. Voorhes’e göre BTC taraftarlarının asıl düşmanı merkezi bankalar ve itibari para birimleri.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle