Analiste göre bu altcoinler insanların “hayatını değiştirecek”

  Kripto para piyasalarının ünlü analisti Austin Arnold, ana akımda yakın vadede daha çok benimseneceğini ve insanların “hayatını değiştirebilecek” kadar yükseleceğini düşündüğü 3 kripto para birimini paylaştı.

  Son dönemlerde başta Bitcoin (BTC) olmak üzere bir kripto para birimine yatırım yapıp uzun vadede bekleyişe geçen birçok yatırımcı ciddi kazançlar elde etti. Zira Bitcoin 1 yılda yaklaşık 16 kat değer artışı yaşadı. Bitcoin’in ciddi ölçülerde yükseliş yaşaması, piyasadaki hemen hemen tüm kripto paraları da benzer şekilde harekete geçirdi. Bu sayede birçok kripto para yatırımcısı, bu alandan çok ciddi kazançlar elde edebildi. Ünlü analist Austin Arnold, paylaştığı kripto paraların ciddi kazançtan öte, insanların “hayatını değiştirebilecek” kadar kazanç sağlayacaklarını düşünüyor.

  Analistin En Güvendiği Altcoin: Cardano (ADA)

  Austin Arnold, takipçileri bu iddialı düşüncesinde ilk olarak listeye lider altcoin Ethereum’un (ETH) rakiplerinden biri olan Cardano’yu (ADA) ekledi. Arnold, Cardano’nun kısa süre önce Etiyopya ve Tanzanya bölgelerinde çok önemli ortaklıklar kurduğunu hatırlattı. Buradan yola çıkan ünlü analist, ADA’nın ana akımda daha çok benimseneceğini ve böylece rekor fiyatlara ulaşabileceğini ifade etti. Analiste göre ADA, kıracağı rekorlar ile hiç tahmin edilmeyen seviyelere yükselecek.

  Cardano, Etiyopya’daki 3 bin 500 okula ve 5 milyon öğrenciye kimlik doğrulaması konusunda hizmet verecek. Cardano, bu hizmeti “Atala PRISM” isimli merkezsiz kimlik çözümü çalışması ile vermeye hazırlanıyor. Cardano kurucusu Charles Hoskinson, daha önce Afrika’da birden çok girişimde bulunmuştu. Etiyopya’nın yanı sıra Cardano, Tanzanya’da da 100 bin kişiye dijital kimliğe ve mobil internete erişim şansı sunmuştu.

  Analiste Göre MARK Ana Akımda Geniş Yer Bulacak

  Arnold, Cardano’dan sonra listeye Benchmark Protocol’ü (MARK) ekledi. Arnold’a göre MARK da Cardano gibi benzer ortaklıklarla ana akımda geniş yer edinme şansına sahip. MARK’ın elastik bir arzının olduğu biliniyor. Bu da fiyat sabit kalırken, token sayısının elastik şekilde değişebildiği anlamına geliyor. Arnold, MARK’ın uzun vadede volatiliteye karşı çözüm olacağını ifade etti.

  Arnold: “Chainlik Rekoru Buzdağının Görünen Kısmı”

  Analist listesine son olarak Chainlink’i (LINK) ekledi. Chainlink kısa süre önce UNICEF ile ortaklık imzalamıştı. Bu adım Chainlink’in DeFi sektöründen sonra gerçek dünyada ciddi kullanım alanına açıldığını gösteriyor olabilir. Analist, LINK’te görülen rekorun “buzdağının görünen kısmı” olduğunu iddia etti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle