Kriptopara

SLP Coin Yorum: 2 Analistten SLP Yorumları 2022

  Blockchain tabanlı Axie Infinity oyununu yakından takip edenlerin bildiği SLP coin hakkında araştırmalar devam etmektedir. Yerli yatırımcıların merak ettiği SLP coin hakkında uzmanlardan da önemli yorum ve değerlendirmeler gelmektedir. Bu yazımızda Axie Infinity ve SLP coin yorumları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve yatırım stratejinizi bunlara göre belirleyebilirsiniz. 

  SLP Coin Yorum

  Kripto para yatırımcıları SLP coin hakkındaki uzman görüşlerini merak etmektedir. Altcoin yatırımcılarının görüşlerine önem verdiği uzmanların SLP coin yorumları ve fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Price Prediction ekibine göre, SLP coinin geçmiş fiyat verileriyle ilgili derin teknik analizde, 2022'de SLP coin fiyatının minimum 0,43 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. SLP coin fiyatı, 0,44 dolar ortalama işlem fiyatı ile maksimum 0,50 dolar seviyesine ulaşabilir.
  • Coin Quora analistleri ise SLP coinin yükseliş eğilimi devam ederse, 2022'nin sonunda 0,4002 dolara ulaşacağını vurgulamaktadır. Ayrıca, 2022'nin ilk yarısı 0,1027 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecektir. Sonrasında bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmemektedir. 

  SLP Coin Grafik Yorumu, Analiz

  Anonim kripto para analistleri SLP coinin grafiğini yorumlarken çeşitli indikatör, osilatör ve hareketli ortalamaları kullanmaktadır. Deneyimli analistler, SLP coinin yükselen kanal içindeki hareketine devam ettiğine dikkat çekerek zaman zaman inişli çıkışlı bir grafik çizebileceğini vurgulamaktadır. Özellikle kripto para piyasası genelinde meydana gelen düşüş hareketleri ile birlikte SLP coin kanal içindeki alt desteği test edebilir. Bu noktadan omuz-baş-omuz formasyonunu tamamlaması beklenen SLP coin grafiğinde teknik seviyelere dikkat edilmesi önemlidir. Uzmanlar SLP coin için yükseliş trendinin yakın bir zamanda ivme kazanacağını söylemektedir. 

  SLP Coin Nedir?

  Smooth Love Potion (SLP), popüler NFT oyunu Axie Infinity'deki bir ERC-20 oyun tokenidir. Sınırsız arza sahip olan SLP coin, Axie Infinity oyuncularının başlıca gelir kaynağıdır. NFT'ler hızla yükselirken blockchain teknolojisi de yepyeni olasılıkların kapısını açarak, blockchain üzerinde oyun meta evrenlerini gündeme taşıdı. Kullanıcıların oyunu oynayarak para kazanmasına imkan tanıyan projeler arasında yer alan Axie Infinity 2018 yılından beri popülerliğini sürdürmektedir. Axie Infinity blockchain tabanlı oyunun yerel kripto para birimi Smooth Love Potion yani SLP coindir.

  SLP Coin Hangi Ülkeye Ait, Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  Axie Edge’nin CEO’su yazılım mühendisi olan Trung Nguyen’dir. SLP coinin hangi ülkeye ait olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Nguyen, SLP coinin kullanıldığı üretme sürecinin CryptoKitties gibi diğer koleksiyon oyunlarını oynayanların aşina olması için tasarlandığını söylemektedir. SLP coin, Axie Infinity blockchain oyununun piyasaya sürüldüğü 2018 tarihinden bu yana kullanımdaki yerini almıştır. 

  SLP Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  Oyun içi para birimi SLP coinin borsalarda listelenmesi oldukça sıra dışıdır. Bir bakıma, Nintendo'nun Super Mario'da kullanılan madeni paralara parasal değeri bağlamaya karar vermesi gibi popüler hem oyunun içinde kazanılıp hem de borsalardan satın alınabilir. Projenin kurucusu Nguyen, Axies'in yetişkinliğe ulaşma şansları nedeniyle diğer takas edilemez tokenlerden farklı olduğunu söylemektedir. 

  Öte yandan SLP coin, en büyük kripto para borsası Binance tarafından İnovasyon Alanında listelenen birkaç oyun içi kripto para biriminden biri haline gelmesi nedeniyle de benzersizdir. Borsa, bu ticaret kategorisini "daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlerden daha yüksek risk oluşturması muhtemel" varlıklar için ayırmıştır. SLP coin bu özellikleri sayesinde diğer kripto para birimlerinden ayrılmaktadır. 

  SLP Projesi Güvenilir mi?

  Axie Infinity blockchain oyunu son derece popüler ve göz önünde olan bir oyundur. Bu nedenle Axie Infinity oyuncularına verilen ödül olan SLP coin de güvenilir kripto para projeleri arasındaki yerini almıştır. Oyunun geniş kitlelere yayılması ve bir devrim yaratması sebebiyle popüler borsalar da SLP coine karşı kayıtsız kalmamıştır. Nitekim SLP coin, işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance gibi güvenilir platformlar tarafından da listelendiği için yatırımcılara güven vermektedir

  SLP Coin Ne Olur? Alınır mı?

  NFT ve blockchain dünyası özellikle son dönemde hızlı bir büyüme ve popülerlik kazanmıştır. Axie Infinity de bu süreçte ön plana çıkan projeler arasında yer almaktadır. Axie Infinity blockchain tabanlı oyunda kullanılan SLP coin geniş kitlelere ulaşmıştır. Gelecekte blockchain tabanlı oyunların popülerliğini sürdürmesi beklenildiği için SLP coin milyonlarca oyuncuya ulaşabilir ve değerini hızla katlayabilir. Bu nedenle kripto para uzmanlarının onay verdiği SLP coin alınabilir.

  SLP Coin Piyasa Bilgileri ve İşlem Gördüğü Borsalar

  Popüler kripto para projeleri arasında yer alan SLP coin sınırsız arza sahip bir ERC-20 oyun tokenidir ve 2021’in sonunda SLP coinin piyasa değeri 197 milyon dolara ulaşmıştır. Ayrıca SLP coinin dolaşımdaki arz 3 milyarın üzerindedir. SLP coin, Uniswap gibi merkezi olmayan borsalarda (DEX) ve Zipmex gibi merkezi borsalarda işlem yapmak için kullanılabilir. Günümüzde SLP coinin işlem gördüğü kripto para borsaları şunlardır:

  • Binance, 
  • KuCoin, 
  • Gate.io, 
  • Crypto.com, 
  • FTX, 
  • ByBit, 
  • OKX, 
  • Bitstamp
  • SushiSwap
  • UniSwap

  Güncel SLP Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 SLP fiyatı %small-love-potion+try% TL. Döviz cinsinden ise %small-love-potion+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Small Love Potion Coin fiyatı 24 saatte %small-love-potion+yuzde%.

  Güncel borsa verilerine göre SLP coin fiyatındaki yüksek volatilite devam etmektedir. SLP coin, altcoin piyasasında oluşan genel hareketlere bağlı olarak hızlı değer kazanıp bir anda satış baskısıyla karşılaşabilir. SLP coin fiyatını takip eden yatırımcıların destek-direnç noktalarına önem vermeleri gerekir.

  Editör Önerisi: SLP Coin Geleceği Ne Olur?

  SLP Coin Madenciliği Yapılır mı?

  SLP coin Axie Infinity blockchain oyunundan kazanılan bir ödül olarak piyasada varlığını sürdürdüğü için madenciliği yapılmamaktadır. ERC-20 tabanlı SLP coin kazanmak isteyen oyuncular, Axie Infinity oyununda bazı görevleri yerine getirerek bu coinleri cüzdanlarında tutabilirler. Ayrıca sınırsız arza sahip olan SLP coin borsalarda da listelenmektedir. 

  SLP Coin Nereden Satın Alınabilir?

  SLP coin, günlük görevleri yerine getirerek ya da oyundaki savaşlara ve maceralara katılarak kazanılabilir. Oyuncular, belirli bir miktarda SLP coin topladıktan sonra kendi eşsiz Axie'lerini üretmeye başlayabilir. Her bir yeni Axie'nin üretim maliyeti, mevcut Axie'lerin üretim için kaç kere kullanıldığına dayandığından farklıdır. Bunun dışında borsalardan SLP coin satın almak isteyenler için şu adımlar atılması gerekir:

  • 1. Adım: SLP coini listeleyen borsalardan birinin web sitesine girin. 
  • 2. Adım: KYC bilgileriniz ile borsaya üye olun. 
  • 3. Adım: Hesabınıza para transferi yapın. 
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak SLP coini seçin ve alım emri girin. 
  • 5. Adım: Hesabınıza geçen SLP coinleri borsa cüzdanında ya da donanım cüzdanlarda tutabilirsiniz. 

  SLP Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  SLP coinin avantajları şunlardır:

  • SLP coin, yakım mekanizmasına sahip bir altcoindir. Her bir yeni Axie üretiminin ardından, kullanılan SLP tokenler kalıcı olarak yakılır.
  • Axie Infinity meta evreninde SLP coin, yeni dijital evcil hayvanlar üretmek için kullanılan bir oyun para biriminden çok daha fazlasıdır.
  • SLP coinleri Axie Infinity oynayarak kazanmak mümkündür.
  • SLP coinler kullanarak yeni Axie'ler üretilebilir. 

  SLP coinin dezavantajları şunlardır:

  • Blockchain tabanlı oyunlar arasında rekabet yüksek olduğu için Axie Infinity meta evreni zamanla geri planda kalabilir. 
  • Axie Infinity popülerliğini kaybederse SLP coin değeri düşebilir.
  • SLP coin yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırımdır.

  Özet Olarak

  Yazımızda, SLP Coin projesine ilişkin uzman yorumlarına yer verdik. Eskiden "Small Love Potion" adıyla bilinen SLP coin, sınırsız arza sahip bir ERC-20 oyun tokenidir. Blockchain tabanlı popüler oyun olan Axie Infinity ekosistemi, Ethereum blockchaini üzerine inşa edilmiştir. SLP coin ise Axie Infinity oyuncularına ödül olarak verilen kripto para birimidir.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle