Kriptopara

SLP Coin 1 Dolar Olur mu? Uzmanlara Göre Hedef Fiyat Ne?

  Altcoin yatırımcıları SLP Coin fiyatındaki hareketlilik dolayısıyla Smooth Love Potion (SLP) projesinin geleceğini merak ediyor. Bu yazımızda SLP coin 1 dolar olur mu?, SLP coin fiyat tahminleri ve hedef fiyat ne gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. 

  SLP Coin 1 Dolar Olur mu?

  SLP coin fiyat tahminlerine göre yükseliş potansiyeli dikkat çekmektedir. 2021 yılı SLP fiyat tahminine ilişkin kısa-orta vadeli senaryoda, SLP coinin Fib geri çekilme seviyesini 0,31 dolardan aşması gerekmektedir. Kripto paranın bunu yapmak için Fib seviyesinde 0,29 dolardan daha fazla destek oluşturması önemlidir. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve SLP coin fiyatını kendi bölgelerine sürükleyebilir.

  Kripto para uzmanlarına göre en iyi senaryoda SLP coinin yükseliş eğilimi devam ederse, SLP coin fiyatı 2022'nin sonunda 0,5 dolara ulaşacaktır. Ayrıca, 2022'nin ilk yarısı 0,8 dolara kadar hızlı bir büyüme göstermesi beklenmektedir. O zaman bu yükseliş yavaşlayacaktır, ancak büyük düşüşler beklenmemektedir. Yaklaşan ortaklıklar ve 0,5 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser görülmektedir. Bu veriler ve analizler, SLP coinin yakında yeni bir ATH'ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu göstermektedir.

  SLP Coin Hedef Fiyatı Ne?

  SLP coin fiyat değişimlerini ve grafiğini yakından takip eden analistlere göre, altcoin piyasasında yaşanabilecek boğa rallileri önemli yükseliş dalgası başlatabilir. Bollinger bandı daralmış durumdayken SLP coin fiyatında kısa vadede yükseliş hareketlerinin görülmesi mümkündür. 

  Öte yandan kripto para uzmanları, SLP ekosistemindeki ilerlemeler ve yükseltmeler ile SLC coin fiyat performansı çok yakında 0,35 dolara yükseleceğini belirtmektedir. Fakat yatırımcılar SLP coinin 2021 yılında iyi bir yatırım olduğuna inanıp bu altcoine yoğun talep gösterirse fiyatın 0,5 dolara da ulaşabileceği belirtilmektedir. 

  Uzmanların SLP Coin Yorumları

  Uzman SLP yorum ve analizlerine göre SLP Altcoin piyasasında dikkatleri üzerine çeken SLP coin, uzun vadeli yatırım için harika olan kriptolardan biri olarak görülmektedir. Ayrıca, SLP coin fiyat tahmini uzun vadede yükseliş göstermektedir. Bu yılın sonuna kadar 0,35 dolara ulaşma şansı yüksek görülen SLP coin için uzmanlar pozitif yönde değerlendirmeler yapmaktadır. Fakat bu öngörü, ancak daha önceki psikolojik engellerin birçoğu kırılırsa gerçekleşecektir.

  SLP Coin Grafik Analizi

  Günlük ve haftalık zaman dilimine göre ayarlanmış SLP Coin grafiği incelendiğinde Azalan Üçgen modeli görülmektedir. Anonim analistlere göre bu gösterge, SLP coinin son dönemde düşüş gösterdiği için önemli bir gösterge olarak görülmektedir. Sonuç olarak, azalan üçgen deseni, SLP coinin sonunda inişli ve çıkışlı bir grafik çizeceğini işaret etmektedir. 

  Analistlere göre öngörülebilir gelecekte, SLP coinin düşüşe geçme şansının yükselişten daha yüksek olduğunu ifade etmektedir. Bazı anonim kripto para uzmanları da düşen trendi kırmaya çok yakın olan SLP coin fiyatının boğa rallisi başlatarak çanak kulp formasyonu oluşturacağına dikkat çekmektedir.

  Analistlerin SLP Coin Fiyat Tahminleri

  Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, SLP fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre fiyat yükseliyor. Ayrıca, bu kripto pazarında SLP fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 2,5 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır. Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği SLP coin hakkında popüler kripto para fiyat analiz platformları tarafından da bazı raporlar yayınlanmıştır. Usta analizcilerin tahminlerine göre SLP coin fiyatındaki hedef seviyeler şu şekilde belirlenmiştir:

  Wallet Investor Analistlerinden SLP Coin Fiyat Tahmini 

  En popüler kripto para tahmin platformlarından biri olan WalletInvestor analistlerine göre, Smooth Love Potion (SLP) coin fiyatı bir yılda 0.1589048916 dolardan 0.0218 dolara gerileme yaşayacaktır. Analistlerin bu görüşlerine göre bu yatırım tercihi SLP coini kötü bir yatırım yapmaktadır. Verilere göre SLP coin yatırımında uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde -86,28 seviyesindedir. 

  Trading Beasts Analistlerinden SLP Coin Fiyat Tahmini 

  SLP coin yatırım tercihinin iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts analistleri ise kocaman bir hayır yanıtı vermektedir. 2021 perspektifinde, SLP coin fiyatının 2022'nin sonunda ilk etapta 1 dolara yakın bir seviyeye yükseldikten sonra düşüşe geçmesi beklenmektedir. Dolayısıyla analistler SLP coin fiyatında güncel trendlerin yakından takip edilmesi gerektiğini vurgulamaktadır. 

  Digital Coin Analistlerinden SLP Coin Fiyat Tahmini 

  DigitalCoin analist ekibi tarafından yayınlanan son raporda, Smooth Love Potion kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat seviyesinden başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 1.2361817 dolara yükselecektir. Deneyimli analistler, böylelikle SLP coin 1 dolar olur mu sorusuna da yanıt vermektedir. 

  Öte yandan SLP coin grafiğine göre 2022 yılına kadar inişli çıkışlı bir performansla 0.4786055 dolara kadar çıkması beklenmektedir. Uzmanlar, SLP coinin 2023-2024 yıllarında da büyümesini sürdüreceğini düşünmektedir. Bu tahmine göre, Smooth Love Potion (SLP) coin karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  Sonuç

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Smooth Love Potion (SLP) coin fiyatı hakkında farklı görüşler var. Grafikleri yorumlayan kripto para uzmanları arasında SLP coin fiyatının 1 dolara yükseldikten sonra düşüş yaşamasını bekleyenler çoğunlukta görünüyor. Yatırım yaparken güncel piyasa trendlerinin göz önünde bulundurulmasında yarar var. Zira genel anlamda BTC fiyatına bağlı olan olumlu seyrin bir anda tersine dönmesi de mümkündür. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle