Kriptopara

3 Uzmandan SLP Coin Geleceği, 2022 SLP Hedef Fiyat Tahmini

  Son dönemde yükseliş denemeleri ile öne çıkan oyun içi para birimi SLP Coin, mevcut fiyatı ile yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Projeye yatırım kararı vermeden önce uzman görüşlerini ve gelecek değerlendirmelerini merak eden okurlarımız yazımızda, 3 uzmanın SLP Coin geleceği beklentileri ve hedef fiyat tahminlerini sizer için derledik!

  SLP Coin Geleceği 2022

  Popülerliği her geçen gün artan Axies Infinity oyunundan güç alan SLP Coin geleceği parlak görülmekle birlikte, uzmanlarca beğenilen projeler arasında yer almaktadır. SLP Coin geleceğini detaylıca mercek altına ala uzmanlar, Smooth Love Potion projesini farklı bakış açıları ile yorumladılar. Token’in oyun içi Axie yetiştirilmesinde sınırlandırılması ise uzmanların nispeten temkinli yaklaşmasına yol açmaktadır. SLP Coin’in geleceğine olumlu bakılsa da temkinli yaklaşımlar dikkat çekmektedir.

  SLP Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  SLP Coin’de yaşanan geri çekilme sonrası yükseliş denemelerine dikkat çeken analistler, mevcut tepkilerin henüz düşüş trendini kıramadığına dikkat çektiler. Teknik analiz değerlendirmelerine göre SLP Coin için ciddi yükselişten bahsedilebilmesi için 3 Eylül 2021 tarihinden başlayan ve 5 Kasım 2021 tarihi ile 10 Şubat 2022 tarihinde temasın gerçekleştiği düşen trendin kırılması gereklidir. 0,036 USDT değeri ilk önemli direnç olurken, token’de ikili dip oluşumuna da anonim analistlerce dikkat çekilerek yakın stoplu işlem önerilmektedir.

  SLP Coin Projesini Özel Yapan Nedenler Neler?

  Sevilen metaverse oyunu Axie Infinity oynanarak kazanılan SLP Coin, oyun içinde kullanılan ERC-20 token’idir. Binance’ın token inovasyon alanında listelenen sınırlı sayıdaki oyun içi para birimlerinden birisi olarak öne çıkan token’e, Axiess adı verilen oyun içi karakterlerin yetiştirilmesinde kullanılarak proje tarafından yaygın bir kullanım alanı kazandırılmıştır. Diğer belirteçlere göre bizzat Binance tarafından düşük riskli olarak tanımlanması ile benzersiz bir özellik kazanan token, listelendiği önemli kripto para borsaları ile de diğer oyun içi jetonlardan ayrılmaktadır.

  SLP Coin Ne Olur?

  SLP Coin geleceğine ilişkin yapılan yorumlara bakıldığında, SLP’nin potansiyel içerdiği sektörün geneline hakim olsa da kullanım alanı olarak nispeten sınırlandırılması, kafalardaki soru işaretlerini artırmaktadır. Halen düşüş trendinin sürdüğü token’de anonim analistler, ikili dip olarak yorumladıkları son hareketleri yükseliş habercisi olarak yorumlamaktadırlar. Analistler ise yükseliş beklentilerini fiyat hedeflerine yansıtsa da muazzam bir yükselişe işaret eden fiyat artışı beklemediklerini belirtmeyi ihmal etmemektedirler.

  Editör Önerisi: Uzmanların SLP Coin Yorumları Ne?

  Güncel SLP Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 SLP fiyatı %small-love-potion+try% TL. Döviz cinsinden ise %small-love-potion+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Small Love Potion Coin 24 saatte %small-love-potion+yuzde%.

  2022 SLP Coin Hedef Fiyat Tahminleri

  SLP Coin değerlendirmesinde analistler, token’de nispeten muhafazakar beklentiler paylaştılar. Bu yıl için en yüksek 0,029 dolarlık fiyat hedefi paylaşılıyor. 5 yıllık tahminler ise SLP Coin’de fiyat hedefinin 0,05 dolara ulaşacağını gösteriyor.

  • Price Prediction SLP Coin Hedef Fiyat Tahmini

  Price Prediction, algoritma bazlı fiyat hedeflerinde SLP Coin için kısa ve orta vadede yükseliş beklentisin ön plana çıkarmaktadır. Bu yıl sonunda SLP Coin’in 0,029 dolara ulaşacağı kuruluşça öngörülmektedir. Uzun vadede hedefler de yükseğe çekilirken, kuruluşun 5 yılın sonunda SLP Coin hedef fiyatı 0,21 dolar olarak analize yansımaktadır.

  • Swap Space SLP Coin Fiyat Tahmini

  Swap Space, SLP Coin’de bu yılın yükselişle geçmesini bekliyor. Kuruluş, 0,027 dolarlık 2022 yılı fiyat hedefi ile beklentilerini rakama dönüştürdü. Gelecek yıl nispeten durağan geçmesi beklenen SLP Coin’de 5 yıllık fiyat hedefi 0,05 dolara ulaşmaktadır.

  • DigitalCoin SLP Coin Fiyat Tahmini

  DigitalCoin analistlerince yayımlanan SLP Coin değerlendirmesinde, 2022 yılı fiyat beklentisi 0,0258 dolar olarak paylaşıldı. Token’de ciddi bir yükseliş ivmesi beklenmezken, her yıl düzenli artış tahmini analizde dikkat çekti. Kuruluş, SLP Coin’in 5 yıl sonra 0,0514 dolara ulaşmasını öngörmektedir.

  Sonuç Olarak

  Yazımızda, uzmanların SLP Coin geleceğine bakış açılarını farklı pencerelerden inceledik. SLP Coin, Ethereum ağınca güvenliği sağlanan oyun içi jetondur. Proje, Binance tarafından token inovasyon alanında listelenme başarısı göstererek dikkatleri toplamayı başarmıştır. Son dönemde uzun bir düşüş trendini sonlandırmaya çalıştığı düşünülen token’de 2022 yılı için 0,02 dolar üzeri fiyat hedefleri yayımlanmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle