Tecrübeli analist BTC fiyatında net yorum yaptı

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü analist Willy Woo, Bitcoin fiyatı hakkında en net değerlendirmesini yaptı. Deneyimli kripto para analisti, bir süredir konsolidasyon sürecinde olan BTC’nin dibi gördüğünü düşünüyor. 

  Kripto para piyasasında yatay hareketlilik artık yatırımcıların canını sıkacak boyutlara geldi. Uzun bir süredir 30 bin dolar ile 40 bin dolar seviyelerinin arasına sıkışıp kalan Bitcoin (BTC) fiyatının geleceği merak konusu oldu. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği deneyimli analist Willy Woo, bu konuda yeni görüşlerini açıkladı. 

  BTC fiyatının 30 bin dolarlık destek seviyesine gerilemesi, yatırımcılara zaman zaman panik yaşatıyor. Ünlü analist ise piyasadaki durumun çok korkulacak kadar ciddi olmadığını savunmaya devam ediyor. BTC fiyatı 36 bin doları test etse de bu direnci kıramayınca 32 bin dolarlı seviyelere kadar gerilemişti.

  Bitcoin’de Dip Seviyeler Geride Kaldı

  On-chain analisti Willy Woo, kripto para piyasasına dair yaptığı yorumlarla büyük ilgi görüyor. Pek çok kripto para yatırımcısı BTC fiyatında yeni bir düşüş dalgasının yaşanacağı konusunda endişelenirken deneyimli analist tam tersi yönde açıklamalar yaptı. Ünlü analiste göre lider kripto para biriminin fiyatı bu seviyelerden aşağılara düşmeyecek. 

  Willly Woo, net bir şekilde Bitcoin fiyatında dip seviyenin geride kaldığını ifade etti. Analist bu açıklamalarını yaparken borsalardan çekilen Bitcoin miktarına dikkat çekti. Bu seviyenin çok olumlu gözüktüğünü kaydeden analist, bunun piyasa ilerlemeye yatay hareket devam ederken yatırımcılara güven verdiğini ifade etti. 

  Borsalardaki BTC Miktarı

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği ünlü analist Willy Woo, arz şoku indikatörü açısından borsalardaki coin miktarının ciddi oranda düştüğünü söyledi. Bu yüzden “Her şey yolunda!” yorumunu yapan analistin açıklamaları, düşüşten endişelenen yatırımcıları da rahatlattı. 

  Deneyimli kripto para analisti, mevcut durumda net bir fiyat tahmininde bulunmaktan çekinse de bu seviyelerden düşüş beklemediğini açıkladı. Öte yandan Willy Woo, lider kripto para birimi Bitcoin fiyatının 150 bin dolar üzerine çıkabileceği konusundaki görüşlerini tekrarladı

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle