Ünlü analist SEC Ripple davasını değerlendirdi

  Ünlü kripto para analisti Ben Armstrong, XRP ve Ripple davası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İlk kez XRP yatırımı yaptığını açıklayan ünlü isim XRP yükselişi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Armstrong SEC davasında Ripple’ın zafere doğru gittiğine inanıyor.

  Kripto para sektörünün önemli isimlerinden Ben Armstrong son dönemlerde gündemden düşmeyen SEC ve blockchain devi Ripple arasındaki davaya dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü analist dava sürecini değerlendirmeden önce XRP fiyatında yaşanan yükselişle ilgili değerlendirmelerini paylaştı. Ben Armstrong kendisinin de ilk kez XRP yatırımı yaptığını belirtti.

  2020 yılının aralık ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından Ripple şirketine açılan menkul kıymet davasından son dönemlerde yoğun bilgi akışı geliyor. Tarafların uzun zamandır savunmada bulunduğu çekişmeli davada yaşanan son gelişmeler sürecin Ripple lehine gittiğini gösteriyor. Konu ile ilgili kripto para uzmanları da değerlendirmelerini paylaşıyor.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 XRP fiyatı %ripple+try% TL. Döviz cinsinden ise %ripple+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ripple 24 saatte %ripple+yuzde%.

  Ben Armstrong: XRP’nin yükselişi SEC’e karşı protesto

  Ben Armstrong Youtube kanalı üzerinden yaptığı açıklamalarında ilk olarak XRP’nin son dönemlerde yeniden yükselişe geçmesini değerlendirdi. XRP yükselişinin devam etmesini beklediğini açıklayan Armstrong, XRP yatırımlarının SEC’e karşı bir protesto niteliğinde olduğunun da altını çizdi.

  Ünlü analist geçtiğimiz şubat ayında Wall Street’de yaşanan DOGE olayından örnek vererek durumu açıkladı. DOGE’nin o dönemdeki yükselişinin finansal bir protesto olduğunu belirten Armstrong, bugünlerde artan XRP yatırımlarının da SEC’e karşı protesto niteliği taşıdığını belirtti. Ünlü isim SEC protestosunu statüko protestosu olarak tanımladı.

  Armstrong davayı Ripple’ın kazanacağını iddia ediyor

  Ben Armstrong XRP ile ilgili görüşlerini ve gelecek beklentilerinin açıklamasının ardından SEC ve Ripple arasındaki davada yaşanan son gelişmeleri de değerlendirdi. Ünlü analist dava sürecinin başında SEC’nin Ripple’ın yargılanmasını amaçlandığını ancak durumun tam tersine işlediğini belirtti. Armstrong SEC’nin Ripple’ın suçlu olduğunu kanıtlaması gerektiğini belirtti.

  Ünlü analist son haftalarda yaşanan gelişmelerden de örnekler vererek, davanın Ripple lehine ilerlediğini belirti. Ripple’ın daha şimdiden SEC’e karşı birçok zafer kazandığını açıklayan Armstrong, davanın sonunda kazanan tarafın Ripple olacağını iddia etti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle