Ünlü analistlerden geleceği parlak 5 altcoin tavsiyesi

  Kripto para dünyasında yatırımlar günden güne hız kazanırken, popüler kripto para analistleri de paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Altcoin Buzz’un başarılı analistleri gelecek vaat eden 5 kripto para birimini açıkladı…

  Kripto para dünyasının en büyük merkezi olmayan borsası olan Uniswap, popüler analistlerin listesinde zirvede yer alıyor. Altcoin Buzz analistlerine göre eToro, yatırımcılar için kripto teklifini desteklemek amacıyla kısa süre önce platformuna UNI’yi ekledi. Bu gelişmenin UNI fiyatına önemli ölçüde katkı sağlaması bekleniyor.

  Bunun yanı sıra DEX, konsantre likit pozisyonları ile Uniswap V3 güncellemesini de yakın bir zamanda tamamlayacak. Bu güncelleme için “Likidite sağlayıcılarının V2’den yaklaşık 4.000 kat daha yüksek bir sermaye verimliliği ile likidite sunmalarına yardımcı olacak” yorumu yapan analistler öne çıktı. 

  Gelecek Vadeden Altcoin Projeleri

  Altcoin Buzz listesinde yer alan kripto para projelerinden bir diğeri de PlasmaPay oldu. Bilindiği üzere PlasmaPay Estonya merkezli hizmet veren lisanslı bir kripto para cüzdanıdır. Aynı zamanda merkezi olmayan borsa platformu olarak dikkat çeken PlasmaPay, merkezi olmayan ve merkezi finans piyasaları arasında bir köprü görevi görüyor.

  Popüler analistler en iyi DeFi araçlarına erişim sağlayan sezgisel bir arayüze sahip olmasıyla bundan övgü dolu sözlerle bahsediyor. Önümüzdeki aylarda PlasmaPay’in SpacePort adlı bir İlk DEX Teklifi (IDO) platformunu başlatması bekleniyor. Ayrıca PlasmaChain ve Node programı olan HyperLoop’u başlatma planları da projeyi üst sıralara çıkarıyor.

  Sıçrama Yapabilecek Altcoinler

  Kripto para uzmanları, FUSE yardımcı tokeni ile Fuse Network için de umutlu sözler sarf ediyor. Analistler, “Fuse Network’ün ortak listesi e-Money, Rupiah Token, KrystalDeFi, Orion, Unmarshal, MantraDAO, CorionX ve Boson’u içeriyor.” sözleriyle bu projeye dikkat çekiyor. 

  ShareRing (SHR), analistlerinin radarındaki başka bir kripto para projesi olarak dikkatleri üzerine çekti. “SHR ise ShareRing pazarında paylaşım hizmetleri için günlük ödemeler yapmak için kullanılabilecek bir stablecoin.” diyen analistler bu projeden de umutlu. Analistler son olarak Blind Boxes (BLES) projesinin de büyük bir sıçrama yapabileceğine inanıyor

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle