Kriptopara

Artış Yapması Beklenen 6 Altcoin

  Analistlerin, yıl içerisinde değer kazanımı yapmalarını bekledikleri altcoinler Venüs, BAKE, Ethereum, Uniswap, Fantom ve Binance Coin oldu. Bu altcoinlerin 2021 yılı içinde yakından takip edilmesi gerektiği vurgulanıyor. Bu yazımızda, artış yapması beklenen bu değerli altcoinler için yapılan fiyat tahminlerini ve diğer bilgileri sizler için bir araya getirdik!

  Ethereum (ETH)

  Ethereum 2021 yılı ikinci çeyreğinde artış yapması beklenen altcoinler arasında yer alıyor. Analistler onun ikinci yarıda parlak bir dönem yaşayacağını ifade ediyorlar. Ünlü analistler Ethereum’un sene sonuna kadar 2.000 dolar fiyat değerini gündeme getireceğini belirttiler. 

  2021’in son çeyreği öncesinde fiyatta dalgalanmalar yaşanabileceği, bu anda uygun fiyattan alımla, sene sonunda kara geçmenin mümkün olabileceğini aktarıyorlar. Lider altcoinden hem kendi topluluğu hem de diğer yatırımcıların beklentileri oldukça yüksek.

  Venüs (VXS) Coin

  Venüs Coin, 2021 senesinde 60 dolarlık fiyat değerine ulaşması beklenen bir altcoindir. Sene sonunda yatırımcıların dikkatini net şekilde çekeceği belirtiliyor. Analistler onun sene sonunda 60 dolar düzeyinde olacağını belirtirken, geleceğinin ise parlak olduğunu vurguladılar.

  Piyasaya çıkması ile birlikte topluluk içerisinde heyecan oluşturan Venüs coin, yatırımcıların da merakla takip ettiği bir coin. Analistler XVS fiyatından oldukça umutlu görünüyor.

  Uniswap (UNI) Coin

  Analistler UNI Coin’in 2021 senesinin ikinci yarısında 35 dolar düzeyine en yakın noktada olacağını belirtiyorlar. 2022 başında ise Uniswap Coin’in 42 dolar bandına ulaşması bekleniyor. Özellikle portföyüne geleceğe dönük değer kazanma olasılığı yüksek bir altcoin eklemek isteyenler için UNI Coin’in bir seçenek olabileceği belirtildi. 

  UNI coin özellikle 2020 yılında yaptığı efsane airdroptan sonra adını sürekli gündemde tutmayı başaran bir kripto para. Analistler bu platformun geleceğine bağlı olarak ondan oldukça umutlu olduğunu söyleyebiliriz.

  BAKE Coin

  BAKE Coin analistlerin 2021 yılı sonunda 2 dolar fiyat rakamına çıkacağını düşündükleri altcoin oldu. BAKE Coin’in geleceğinin parlak olduğu belirtildi. 2022 sene başında 4 dolarlık fiyata ulaşması beklenen bu altcoin, 5 yıl içinde en etkili değer kazanımı sergileyecek altcoinler listesinde inceleniyor.

  Fantom (FTM) Coin

  Fantom Coin’in fiyatının 2021 yılsonuna doğru 2 dolar seviyesine çıkması bekleniyor. Analistler onun güç kazanımına devam edeceğini ve altcoinler arasında daha fazla dikkat çekeceğini belirttiler. Analistlerin FTM Coin için uzun vadeli bir fiyat tahminleri de mevcut. 5yıl içinde FTM Coin için minimum 10x değer kazanımının gündeme geleceğini belirttiler. 

  Binance (BNB) Coin 

  Binance Coin analistlerin altcoinler arasında en güçlü buldukları birimlerden biri oldu. ETH ve BNB Coin’in yatırım için ideal seçenekler oldukları vurgulanıyor. BNB Coin’in 2021 yılı sonunda 276 dolarlık fiyatı tablolara yansıtabileceği analistlerin gündeminde yer alıyor. Bu kapsamda yüksek bir değer kazanımı gündemde. 

  Lider kripto para borsası Binance’ın başarısı sürdürkçe ona bağlı olan BNB coin fiyatı için de heyecan ve beklentiler artıyor. Zaten Binance platformu içerisinde oldukça fazla avantaj tanınan BNB, yatırımcıların mutlaka alması gereken bir kripto para.

  Sonuç

  Değer kazanması beklenen altcoinler listesi, ETH gibi popüler coinlerin yanında adı sık duyulmayan Fantom Coin gibi yeni nesil kripto para birimlerini de içeriyor. Analistler tarafından fiyat artışına yönelik tahmin yapılan bu altcoinlerin nasıl bir yön izleyeceğini ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle