Kriptopara

3 Uzmandan ARV Coin Yorumu ve Analistlerin Ariva Yorumları

  ARV Coin piyasa değeri gerilerken kripto para yatırımcıları, token’e yatırım yapmadan önce analistlerin değerlendirmelerini araştırmayı sürdürüyor. Yazımızda uzmanların Ariva yorumlarına ve token’in geleceğine yönelik değerlendirmelerine tüm ayrıntıları ile yer verdik.

  ARV Coin Nedir?

  ARV Coin, B2C seyahat ve turizm ağı olarak geliştirilen Ariva ağının yerel token’idir. ARV Coin dünyanın her ülkesinde seyahat ve turizm harcamalarında kullanılabilen kripto para birimidir.

  ARV Coin Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Dünyanın herhangi bir ülkesinde yerel para biriminin oluşturabileceği karmaşıklığı ortadan kaldırmak adına geliştirilen ARV Coin, Ariva Digital tarafından geliştirilmiştir. ARV Coin hakkında daha detaylı bilgiye https://ariva.digital/whitepaper.pdf adresi üzerinden paylaşılan proje Whitepaper’ından ulaşabilirsiniz.

  ARV Coin Nasıl Kullanılır?

  Turizm endüstrisinde kripto para cüzdanı aracılı ile ödeme yapılması amacıyla geliştirilen ARV Coin, nakit ve banka/kredi kartı kullanımını ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. ARV Coin kullanarak uçak bileti alabilir, rezervasyon yapabilir ya da farklı bir turizm ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

  ARV Coin Güvenli mi?

  ARV Coin, Binance Smart Chain (BSC) altyapısı ile geliştirilmiştir. Pek çok dijital cüzdan çözümünde ve platformunda güvenle saklanabilir.

  ARV Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  ARV Coin 2021 yılı Eylül ayında arz edildi. Dolaşımda 51.033.349.029 adet ARV bulunurken, coin’in maksimum arzı 100 milyar adet ile sınırlandırıldı.

  ARV Coin Yorumları

  ARV Coin sürekli büyüyen seyahat ve turizm sektöründe kullanılmak amacıyla geliştirilmiştir. Henüz yeni bir proje olması kripto para uzmanlarının ARV Coin yorumlarda nispeten temkinli yaklaşım sergilemelerine yol açarken, projenin büyüyen bir sektöre hitap etmesi heyecan verici olarak değerlendirilmektedir.

  Nakit ve kredi kartı kullanımını kaldırmayı hedefleyen proje, Swift gibi işlemlerin yaşattığı gecikmeleri ve karmaşayı ortadan kaldıracak teknolojiye sahiptir. Token kullanımının halihazırda hedef pazarında artma potansiyeline ek olarak Ariva Digital, farklı projelerle token kullanımını daha farklı alanlarda yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Tüm değişimler göz önüne alındığında ARV Coin, yakın gelecekte geniş bir kullanım alanına sahip olma potansiyeli taşımaktadır.

  Avantajları ve Dezavantajları

  Blockchain geliştiricilerinin ilgilenmediği ve sürekli bir büyüyen pazara hitap etmesi, niş bir proje olarak ARV Coin’e önemli bir avantaj kazandırmaktadır. Seyahat sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin Ariva.Club gibi artı özellikleri ile işlerini tanıtmalarına olanak tanıyan token, gelecek günlerde nakit paranın yerine geçmeye yakın olan projeler arasında değerlendirilir. Karmaşık ve pahalı Swift işlemlerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırması ve yerel para birimlerine dönüşümünde maliyet ortaya çıkarmaması projenin en büyük artıları arasında gösterilir.

  Piyasa değerinin giderek gerilemesi, ARV Coin yatırımı yapmayı düşünen kripto para yatırımcılarının önündeki en büyük engeldi. Token’in 100 milyara ulaşan arzı enflasyonist etkiyi akıllara getirmekte ve Airdrop etkinliklerine katılım ve deneyim paylaşımı yolu ile ücretsiz kazanılabilmesi ise satın alma yerine ücretsiz temin yollarının açık olduğu şeklinde değerlendirmelere yol açabilir.

  ARV Coin Fiyat Tahmini

  ARV Coin’in niş bir alana hitap etmesi, ARV Coin fiyat tahminlerinin de yukarı çekilmesine yol açmaktadır. Wallet Investor analistleri ARV Coin’de 1 yıl içinde 0,00346 dolar hedef fiyat belirleyerek, büyük beklenti taşıdıklarını ifade etmektedirler. Price Prediction’un 2022 yılnda 0,0009 dolar hedef biçtiği token’e Digitalcoin 5 yıllık tahmin yayınlayarak hedef fiyatını 0,0016 dolar olarak açıklamaktadır. 

  ARV Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Uniswap (V3), ZT, HitBTC ve Gate.io gibi ARV Coin listeleme yapan kripto para borsalarında hesap açın.
  • 2. Adım: Açtığınız hesabın istediği telefon ve kimlik doğrulama süreçlerini tamamlayın.
  • 3. Adım: Doğrulaması onaylanan hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: Seçtiğiniz kripto para borsasının kripto para alım ve satım ekranını kullanarak ARV Coin satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız ARV Coin’i çalınma ve saldırı riskine karşı korumak için online cüzdan yerine çevrimdışı cüzdana aktarabilirsiniz.

  Sonuç

  ARV Coin gelecek vaat eden kripto para seçenekleri arasında değerlendirilmektedir. Halihazırda düşük fiyatı, yatırım yapılması için uzmanlara göre uygun olarak değerlendirilmektedir. ARV Coin kullanımının yaygınlaşma potansiyeli yüksek fiyat hedefleri paylaşılmasını sağlamakta ve token’in 1 yılda %700’e varan kazanç getirme potansiyeli barındırdığı şeklinde değerlendirmeler ön plana çıkmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle