World of Waves (WOW) Coin Nedir? WOW Token Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, bağış yapma şansı sunan ve ödüller kazandıran WOW Coin hakkında bilgileri sunacağız. World of Waves (WOW) Coin nedir, avantajları, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini nedir, nasıl alınır, proje amacı ne gibi soruların yanıtlarını bulmaya çalışacağız. 

  World of Waves (WOW) Coin Nedir?

  World of Waves (WOW) Coin, suda olan vahşi yaşamı korumak amaçlı üretilmiş olan ilk kripto para birimidir. World Of Waves ağında çalışan kripto para, minimum risk ve maksimum ödülleri sunar. Likidite üretimi için kullanılan WOW Coin ile işlem yapanlar, işlem ücretleri üzerinden su canlılarının korunmasına yönelik bağışta bulunabilirler. WOW Coin, işlemleri kapsamında sahiplerine %3.3 oranında ödül dağıtımını mümkün kılan bir coin’dir. 

  Proje Amacı ve Whitepaper

  World of Waves (WOW) Coin projesinin amacı hem kripto para ticaretini benimsetmek hem de ticarette bağış yapılabileceğini kripto para topluluğuna göstermektir. Proje bu yüzden yatırımcıların işlemlerinden, Charity dünyasına %4.4 oranında bağışta bulunarak, su canlılarını korumak amaçlı kaynağı sağlar. Her 4 haftada bir yatırımcılar yardım jetonlarını kendileri projeye aktarabilirler. Proje topluluğuna ise her 4 hafta bir eşantiyonlar dağıtarak teşviği sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için WOW Coin’in Whitepaper sayfasına https://wow.surf adresinden ulaşabilirsiniz.

  WOW Coin Yorum

  WOW Coin hakkında yorum yapan yatırımcılar projenin sadece bağışlara odaklanmadığını kendilerine de fırsatlar sunduğunu belirtiyorlar. Yatırımcılar merkezsiz finansal işlemlere dahil olmak ve likidite açısından avantaj yakalamak için de WOW Coin ile işlemi tercih ettiklerini açıklamışlar. Kredi vermek veya pasif gelir elde etmek için WOW Coin ile işlem yapabiliyorlar. 

  World of Waves (WOW) Coin Geleceği

  WOW Coin geleceği hakkında tahmin sunan analistler, değer kazanımının yakın gelecekte oluşabileceğini savunuyorlar. Analistlere göre 2021 senesi tamamlanmadan World of Waves (WOW) Coin, 0.0056 dolar seviyesinden işleme girebilir. Bu tahminleri ile artış olasılığını işaret eden analistler, doğal yaşamı koruma görevi de olan kripto paranın popülerleşebileceğini belirttiler.

  World of Waves (WOW) Coin Nasıl Alınır?

  World of Waves (WOW) Coin satın almak amacıyla yapılacaklar:

  • 1 Adım: WOW Coin’in işlem listesinde yer aldığı PancakeSwap borsasına erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Borsanın kripto hesap açılış sekmesine giriş yapılıp, sistemin yönelttiği kimlik sorularına yanıtlar girilip, hesap açılış onayı verilmelidir.
  • 3. Adım: Açılan hesaba borsanın para yatırma sekmesi yardımı ile belirli tutarda para transferi sağlanır.
  • 4. Adım: Hesap bakiyesinin oluşumu ardından WOW Coin paritesinin bulunduğu satın alma işlem sayfasına giriş yapılmalıdır.
  • 5. Adım: Satın alma ekranındaki güncel fiyattan veya daha avantajlı fiyat girişi üzerinden WOW Coin satın alma emri iletilir. 
  • 6. Adım: Alınan coinler kripto para hesabının sanal cüzdanında veya daha güvenli olan donanım cüzdanlarda saklanabilir.

  Aşamaların doğru izlenmesi ardından satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  WOW Coin avantajları:

  • Staking Geliri: WOW Coin sahipleri staking yaparak, tercih ettikleri vadede belirli miktarda yeni coin kazancı elde edebilirler. 
  • Bağış: WOW Coin ile kripto para ticareti yapanlar işlem ücretleri üzerinden su vahşi yaşamının korunması için bağışta bulunurlar. 
  • Ödüller: WOW Coin ile işlem yapan ve bağışta bulunanlar her 6 haftada bir teşvik edici coin ödüllerini alırlar. 

  Dezavantajları Ne?

  WOW Coin dezavantajları:

  • Kısıtlı Erişim: WOW Coin şu an için sadece PancakeSwap borsasında işleme giriyor. Bu yüzden Binance, Coinbase ve Huobi Global gibi en çok tercih edilen borsalardan ona ulaşmak ve işlem yapmak mümkün değildir. 
  • Saldırı Riski: WOW Coin, kripto para borsasına bağlı sanal cüzdanlarda saklanırken ağda herhangi bir saldırı oluşursa bakiye riske girebilir. Çevrimdışı saklama avantajı olan donanım cüzdanlarda yer alması halinde risk ortadan kalkar. 

  Sonuç

  World of Waves (WOW) Coin, analistlerin 2021’de artış bekledikleri ve bağış yönü ile gelecekte kıymetli olması düşünülen kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Tahmin edilen fiyata ulaşması halinde yatırımcılarına etkili bir kar sunabilir.

  Binance Smart Chain ağında işlem gören WOW Coin, son dönemde yaşadığı yüksek pump ile yatırımcıların güncemine girmeyi başardı. Bundan sonraki süreçte bu performansını ne kadar sürdüreceği ise merak konusu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle