ETH kurucu ortağı ADA ve DOT'a hayran!

  Kripto para piyasalarında Ethereum (ETH) altcoinlerin ve DeFi sektörünün lideri olarak biliniyor. ETH’nin kurucu ortaklarından Anthony Di Ioiro, Ethereum’un güçlü rakipleri arasında gösterilen Cardano (ADA) ve Polkadot’un (DOT) geleceklerinde potansiyel gördüğünü dile getirdi.

  Lider altcoin Ethereum (ETH), kripto para piyasalarında DeFi sektörüne ve altcoinlere öncülük etmesi ile biliniyor. Ancak öte yandan piyasadaki bazı önde gelen altcoinlerin de ETH’ye güçlü rakipler oldukları biliniyor. Bu mücadelelerde herhangi bir projenin ETH’nin karşısında daha güçlü konuma gelip gelemeyeceği henüz bilinmiyor.

  Ancak birçok isim, bu alanda Cardano (ADA) ve Polkadot’un (DOT) şansının olduğunu düşünüyor. Ethereum kurucu ortaklarından Anthony Di Iorio da ADA ve DOT’un geleceklerinde potansiyel gördüğünü dile getirdi.

  Di Iorio ETH’nin Kurucu Ekibinde Yer Aldı

  Anthony Di Ioiro, 2012 yılında bir Bitcoin (BTC) konferansına katıldı ve burada şu anda Ethereum’un arkasındaki lider isim olan Vitalik Buterin ile tanıştı. Iorio ile Buterin görüştükten kısa bir süre sonra Iorio Ethereum kurucu ekibine dahil oldu. Ardından Iorio, Toronto merkezli Blockchain şirketi Decentral’i kurmak üzere ekipten ayrıldı. Iorio, son olarak Anthony Pompliano ile bir röportaj gerçekleştirdi. Ünlü isim bu röportajında ADA ve DOT hakkında konuştu.

  Iorior Hoskinson ve Wood Hayranlıklarını Açıkladı

  Iorio, Pompliano ile gerçekleştirdiği röportajında, neden ADA ve DOT’un geleceklerinde potansiyel gördüğünü anlattı. Ayrıca kendi portföyüyle ilgili de açıklama yapan Iorio, yatırımları hakkında da açıklamalarda bulundu. Anthony Di Iorio, konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  “Şimdilerde biraz sadeliğe döndüm. Birtakım farklı projelerdeyim ama işlerim çoğunluğu en iyi projelerde. Polkadot’un büyük hayranıyım, Cardano’nun da büyük hayranıyım. Charles’ın (Hoskinson-ADA’nın kurucusu) büyük hayranıyım diyebiliriz.

  Biliyorsunuz, bir şeyler yapma biçiminde bazı farklı yaklaşımları benimsemek, yaptıklarının akademik kısmında çok daha fazlasını öne çıkarmak var. Gavin Wood’un (Polkadot CEO’su) gerçek hayranıyım.”

  Iorio Hangi Kripto Paralarda Olduğunu Açıkladı

  Portföyüne ve bazı kripto paralara ilişkin açıklamalarda bulunan Iorio, konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  “Çoğunlukla ilk birkaç şeydeyim; Ether, Bitcoin, Cardano ve Polkadot. Ben Cosmos’u severim ve birkaç tane daha var. Ancak DeFi içinde kendimi kaybetmiyorum Sadece yeterli zamanın, yeterli enerjinin olmadığını düşünüyorum.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle