Kriptopara

WILD Coin Geleceği 2021, 2022 – WILD Yorumları ve 3 Tahmin

  WILD Coin hızlı başlangıç yaptığı kripto para camiasına, yaşadığı düşüş ardından yeniden yükseliş isteği ile geri döndü. Altcoin’e yönelik uzmanların fiyat tahminleri son yükseliş ardından merak edilmektedir. 2021 ve 2022 yıllarına ilişkin WILD Coin geleceği, uzman yorumları ve fiyat tahminleri yazımızda sizler için derledik.

  WILD Coin Geleceği 2021, 2022

  WILD Coin geleceğine yönelik yapılan değerlendirmelerde, altcoin’in yükseliş yönünde desteklendiği ifade edilmektedir. Uzmanların geleceğe ilişkin fiyat hedeflerinin oluşturulması için yararlandıkları teknik analiz sonuçlarına göre, altcoin’de bu yılın 2,235 dolar seviyelerinde kapatılması beklenmektedir. 2022 yılında daha yüksek artış potansiyeli beklenen altcoin için uzmanlar, hedeflerini 4,62 dolara kadar yükseltmektedir.

  WILD Coin Grafik Analizi

  WILD Coin grafik verilerini yorumlayan anonim analistler, altcoin’in 1 saatlik periyotta ikili dip yaptığına işaret ettiler. Henüz önemli fiyat ortalamaların altında seyreden WILD Coin kanal desteğine tutunmayı sürdürürken, RSI ve MACD göstergelerinin aşırı satış bölgelerinde yer alması hareketin yakın zamanda başlama ihtimalini analistlere göre güçlendirmektedir. 4 saatlik grafikte EMA200 seviyesini destek yapan WILD Coin için orta vadede düzeltmenin bir miktar sürebileceğinin de altı çizilmektedir.

  WILD Coin Yorumları ve Fiyat Tahminleri

  WILD Coin uzman yorumları, gelecek 5 yılda projenin önünün açık olduğu yönünde şekillenmektedir. Altcoin için düzeltmenin tamamlanması ardından yükseliş dalgası bekleyen analistler, yorumlarında 5 yıl için WILD Coin’de olumlu pozisyon görmektedirler.

  WILD Coin değerlendirmesi yapan 3 uzman analist, 2021 ve 2022 yıllarına ilişkin önemli fiyat tahminlerini paylaşarak merakla beklenen gelecek projeksiyonuna ışık tutmaktadırlar. Altcoin için bu yılın en az 2,235 dolar seviyesinde kapatılacağını öngören analistler, gelecek yıla ilişkin tahminlerinde fikir birliğine varamamaktadırlar. 2022 yılı WILD Coin fiyat beklentileri 3,10 dolar ile 4,62 dolar arasında değişmektedir.

  Wallet Investor WILD Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistleri WILD Coin için orta ve uzun vadede yükseliş beklentilerini paylaşmaktadırlar. Artışın uzun bir vadede gerçekleşmesini bekleyen analistler, 2021 yılını altcoin’in 2,235 dolar seviyesinde tamamlayabileceğini ifade etmekteler. Yükselişin 2025 yılına kadar sürmesini bekleyen ve 5 yıllık periyotta %1000’i aşan prim potansiyeli bekleyen Wallet Investor analistleri, WILD Coin için 2022 yılının beklentilerinin %210 prim olduğunu ve gelecek yıl fiyatın 4,620 dolara tekabül edebileceğini belirttiler.

  Price Prediction WILD Coin Yorumu

  Price Prediction analistleri, WILD Coin’de boğa yönünde görüş beyan etmekteler. Altcoin’in 2028 yılına kadar değerinin büyümesi yönünde beklenti paylaşan analistler, 2021 yılı hedeflerini 2,55 dolar olarak paylaşmaktadırlar. Orta ve uzun vadede yatırım yapılabilir gördükleri WILD Coin hedefleri ise 3,10 dolar olarak açıklayan Price Prediction analistleri, tahminlerinde algoritma kullandıklarını analizlerine paylaşmaktadırlar.

  Coin Arbitrage WILD Yorumu ve Tahmini

  Coin Artibrage, bot aracılığı ile WILD Coin’i analiz etti ve altcoin için yükseliş beklentilerini paylaştı. 1 aylık süreçte %27 değer artışı beklenen altcoin için analistler, bu yılın 2,78185 dolar seviyesinden kapanmasını beklemektedir. 2022 yılı için temkinli davranan analistler, yıl içinde 2,21519 dolar seviyesinin görülmesi ardından 2022 yılsonuna kadar 4,48023 dolara işaret eden yükseliş beklediklerini ifade ettiler.

  Sonuç

  WILD Coin, analistlerce beğenilen altcoin’ler arasında yer alıyor. Kısa vadede düzeltmesine devam eden altcoin için anonim kripto para uzmanları, ikili dip oluşumuna işaret ederek kademeli bir yükseliş dalgasının beklenebileceğini ifade etmekteler. Kripto para endüstrisinin önde gelen 3 analisti ise WILD Coin geleceğini değerlendirerek 2021 ve 2022 yıllarında yükseliş beklediklerini ifade etmektedirler.

  Altcoin’e ilk kez yapılacak yatırımlarda teknik analiz çalışması yapılmasını tavsiye eden uzmanlar, özellikle 50 ve 200 periyotluk hareketli ortalamaların üzerine çıkılması ardından alım yönünde pozisyon alınmasını önermektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle