Kriptopara

4 Uzmandan NULS Coin Geleceği 2022, 2023, 2024

  2022 yılında kripto para piyasalarındaki inişler ve çıkışlar birçok alternatif projeyi de ortaya çıkardı. Piyasa hareketleri sonrasında NULS kısa süre önce uzmanların da radarına girmeyi başardı. Bir süredir kripto para topluluklarının takibinde olan NULS proje detaylarıyla da ilgi görüyor. 2022, 2023, 2024 yıllarındaki kısa vade performansı ve daha uzun dönemli hedeflerine ilişkin analistlerin yorumlarını ise sizler için derledik. NULS hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

  NULS Coin Geleceği

  Blok zinciri teknolojisinin gelecekte sağlayacağı birçok fayda arasında NULS ile gelen çözümler dikkat çekmektedir. Orta ve uzun vadeli hedeflerini yakalaması sonrasında etkinliğini artırması beklenmektedir. Projenin yol haritasında 2022, 2023 ve 2024 dönemine ilişkin görevler için adım adım geliştirmeler devam etmektedir. 

  NULS Coin projesinin gelecek yıllarda daha etkin bir rol oynamasını sağlayacak proje misyonu ve gelecek hedefleri ise kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Muhtelif kurumsal uygulamaları destekleyen esnek blok zinciri teknolojisini kolaylaştırmaktadır. 
  • Yol haritasına göre bir sonraki adımda blok zinciri çözümü sunacaktır. 
  • Gelecek 5 ila 10 yılda geliştiricilerin her şey için hızla modüller oluşturmasını kolaylaştıracaktır. NULS’nin mikro hizmet katmanı tasarımı bu fırsatı gelecekte de sunacaktır. 
  • ETH, BSC, HECO ve NULS ekolojik ağı ve diğer zincirler arası varlık projelerini yerleştirme, çok zincirli ara bağlantı etkinleştirme hedefi bulunmaktadır. 
  • Ek zincirlere LP eklemesi, her çeyrekte 5 yeni ek SCO projesi gibi unsurlar ise 2022 yılında devam ediyor. 

  NULS Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  NULS, piyasalarda yaşanan belirsizlikler sonrasında yaşadığı geri çekilmeler ve ani çıkışlar ile dengesini zaman zaman koruyamamaktadır. Grafiğinde görülen bu tür çelişkiler nedeniyle riskli bir yapı sunmaktadır. 2022’nin ilk yarısında görülen simetrik üçgen oluşumu ile kısa süreli tahminleri aşmıştır Söz konusu üçgen kırılımına göre NULS/USDT görünümünde yatırımcılar için alım fırsatı yaratmıştır. Ancak mevcut formasyonda net görüntü çizmemektedir. Bu nedenle ani düşüşlere karşı temkinli davranılması gerekmektedir. Yeni yön arayışı öncesinde yatırım düşünenlerin uygun pozisyon alması önerilmektedir.

  NULS Coin Nedir, Nasıl Çalışır

  NULS, küresel açık kaynaklı topluluk tarafından yönlendirilen, özelleştirilebilir hizmetler için bir blok zincir altyapısıdır. NULS modüler mikro hizmet tasarımına sahiptir ve blok zinciri oluşturmayı hızlandırmaktadır. Yenilikçilik ve blok zinciri uzmanlığı ile NULS, ileri teknolojileri kullanmak ve pazarının lideri ürünü geliştirmek isteyenlere güç vermek için tasarlanmıştır. NULS belirteçleri ise değer deposundan fazlası olarak platformunda dijital para birimi olarak görev yapmaktadır. 

  Teknik altyapısına bakıldığında ise NULS, takılabilirlik, modülerleştirme ve paralel genişleme ilkelerini takip etmektedir. Geliştirme ve kullanım maliyetlerini azaltmak ve blok zincirinin ticari alanda uygulanmasını sağlamak için uygun altyapıyı sunmaktadır.  

  NULS Kullanım Alanları Nelerdir?

  NULS belirteçleri bir tokendan daha fazlasını sunmak için geliştirilmiştir. Sadece değer deposu olarak değil, düğümleri kurmak, tokenlar oluşturmak, oylamalara katılmak ve pay almak için NULS kullanılır. NULS, NULS SCO platformundaki birçok projeden birine de yatırılabilir. Buna ek olarak çapraz zincir teknolojisi sayesinde daha fazla NULS veya NVT kazanmak isteyenler için pay almalarını sağlamak adına kullanılabilir. Bu yönüyle platform için işlevsel birçok özellikte kullanımı mümkündür. Piyasalarda ise NULS yatırım amaçlı olarak birçok işlemde kullanılabilir. 

  NULS Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 NULS fiyatı %nuls+try% TL. Döviz cinsinden ise %nuls+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, NULS 24 saatte %nuls+yuzde%.

  NULS Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  NULS projesi hakkında beklentiler ve gelecek fiyat hedefleri dikkat çekmektedir. Blok zincir yaratım sürecinin herkes için daha kolay olmasını sağlamasıyla önümüzdeki dönemde daha fazla ihtiyaç duyulan ve adından söz ettiren bir proje olarak değer görmesi beklenmektedir. Blok zincir teknolojilerine ve bu alanda geliştirilen projelere karşı ilginin her geçen gün artması ile NULS hakkında piyasa beklentileri de artmaktadır. 

  Usta yatırımcıların ve analistlerin piyasalardan genel beklentisi ise projenin yol haritasında yer verdiği 2022 hedeflerinin gerçekleşmesine dayalı olarak pozitif bir eğilim sunmaktadır. Bu pozitif eğilimin sürdürülebilir hale gelmesi için söz konusu hedeflerin başarılı şekilde tamamlanması gerekmektedir. Öte yandan piyasalarda genel görünümde yaşanan belirsizlik ve risk faktörü nedeniyle beklentiler zaman zaman çelişkili bir projeksiyon çizmektedir. 

  NULS Coin Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı?

  NULS, topluluk odaklı bir proje olarak güven vermektedir. Gelişmekte olan ve kendini kendini yineleyen, açık kaynaklı bir platform olarak dikkat çekmektedir. İnovasyonu teşvik ederek, darboğazları ortadan kaldıran ve sektörün geleceğini şekillendirme hedefine sahiptir. 1.0 ana ağın başlangıç bloğundan bu ayna, uyarlanabilir geliştirme süreçleri ve optimizasyon ile birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik konularında yeni standartlar geliştirmiştir.   

  NULS Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  NULS proje birçok yönden blok zincir ve kripto endüstrisi için yeni standartların oluşmasını sağlamıştır. Bu kapsamda projenin benzersiz birçok özelliğinden söz edilebilir. NULS projesinin benzersiz olmasını sağlayan başlıca faktörler kısaca şunlardır:

  • Mikroservis mimarisine sahiptir. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde ölçek büyütme ve iş yetenekleri etrafında organize olmaya yardımcı olmaktadır. 
  • ChainFactory kullanılarak zincirin hızlı çalışmasını sağlamak ve geliştirme maliyetlerinin azaltılması için altyapı sunmaktadır. 
  • Merkezi olmayan bir ağ aracılığıyla en güçlü güven sistemini sağlamayı başarmaktadır.  

  NULS Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  NULS avantajlarından bazıları kısaca şunlardır:

  • Darboğazları çözmek için verimli, yüksek performanslı teknoloji sunar. 
  • Giriş geliştirme maliyeti engelini azaltarak blok zicnir teknolojisinin kullanımını teşvik eder. 
  • Kredi Kanıtı ile en az enerji ile çevre dostudur. 
  • Kullanımı kolaydır. 
  • Son derece ölçeklenebilir yapıdadır. 
  • Zincirler arası bağlantı sunar. 

  NULS dezavantajlarından bazıları ise şunlardır:

  • Piyasa görünümünde riskler barındırmaktadır. 
  • Hedeflerin aksaması halinde rakiplerin gerisinde kalabilir.
  • Belirsizliklerden negatif etkilenecektir. 

  NULS Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  NULS birçok kripto para borsasında mevcuttur. Yatırımcıların bu borsalardan al – sat işlemlerini ilgili işlem çiftleri ile gerçekleştirmeleri sağlanır. BTC, BUSD, USDT çiftleri ile işlem yapılmasına olanak tanıyan ve NULS listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance 
  • Huobi Global
  • Gate.io 
  • KuCoin 

  NULS Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Analistlerin 2022 yılı ve 2023 – 2024 dönemlerine ilişkin NULS tahminlerini güncellediler. Tavsiye niteliği taşımasa da piyasalar hakkında genel fikir sahibi olmak isteyenler için önemli bir faktördür. 4 uzmanın NULS hakkında beklentileri ve hedefleri kısaca şunlardır:

  • Wallet Investor: Analistlere göre 5 yıllık tahmin 0,32 USD olarak belirlenmiştir. Bu süreçte 2022 yılı ve 5 yıl sonunda hedefi +100% potansiyel ile değerlendirilmektedir. 
  • Price Prediction: Analistler 2022 – 2024 yılları arasında ortalama fiyat beklentisini 0,19 – 0,37 USD bandında değerlendirmiştir. 
  • Tranding Beasts: 2022 yılı sonunda hedefi 0,29 USD iken, 2023 yılında 0,33, 2024 yılında ise 0,36 USD hedefine sahiptir. 
  • Tech News Leader: 1 yıl sonunda 0,40 USD hedefi açıklanmıştır. 2022 ve takip eden 5 yılda ise hedef fiyat 1,22 USD olarak dikkat çekmektedir 

  Sonuç

  Yazımızda, NULS Coin geleceğine ilişkin detaylı bilgiler paylaştık. NULS, blok zinciri teknolojisinin daha etkin kullanımının sağlanması açısından ciddi faydalar sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde umut vaat eden projeler arasında yer almıştır. Projenin sürdürülebilir başarı elde etmesi için hedeflerin gerçekleşmesi beklenmelidir. Piyasalarda risk faktörü ise devam etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle