Neutrino Token (NSBT) Nedir? Hangi Borsada Var?

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği projeler arasında yer alan Neutrino Token (NSBT) coin yerli yatırımcıların radarına takılmıştır. Özellikle düşük hacimli ancak yüksek potansiyelli altcoin projelerine erken dönemde yatırım yapmak isteyenler NSBT coin hakkında araştırmalara devam etmektedir. Bu rehberimizde Neutrino Token (NSBT) coin nedir, hangi borsalarda var, avantajları nelerdir gibi çok merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

  Neutrino Token (NSBT) Coin Nedir?

  Neutrino Token veya NSBT coin, Neutrino sistemi için bir yeniden sermayelendirme ve yönetişim belirtecidir. Yeniden sermayelendirmede yerel kripto para birimi olarak olarak kullanılan NSBT coin, Neutrino'nun akıllı sözleşmesinde teminat rezervlerinin istikrarını sağlar. Neutrino sistemi temel olarak 3 çekirdek çekirdek tokenden oluşur: WAVES, USDN ve NSBT. 

  Bunlar arasında WAVES, işlem ücretlerini ödemek için kullanılan Waves blok zincirinin temel bir simgesidir. Ana Neutrino stabilcoin olan USDN için teminat görevi görür. USDN, ABD dolarına sabitlenmiş algoritmik bir sabit paradır. Diğer Neutrino istikrarlı varlıkları için bir teminat görevi görür. NSBT coin ise, USDN teminat rezervlerinin istikrarını sağlayan Neutrino protokolünün yeniden sermaye elde edebilmesi için kullanılan bir yönetişim belirtecidir.

  Neutrino Token (NSBT) Projesi ve Whitepaper

  Neutrino Token (NSBT) coin projesinin temel amacı, Neutrino varlıklarını yayınlamak ve protokol özelliklerini ve parametrelerini güncellemektir. NSBT coin ayrıca, sahiplerinin WAVES'ten USDN'ye takas ücretleri kazanmalarını sağlayan bir hisse senedi varlığıdır. Neutrino Token (NSBT) kripto para projesinin Whitepaper’ı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları https://docs.neutrino.at/ bağlantı adresi üzerinden inceleyebilirsiniz. 

  Neutrino Token (NSBT) Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  Geniş bir ekosisteme sahip olan Neutrino ekosisteminin kurucuları anonim kalmayı tercih etmektedir. Henüz yeni bir kripto para projesi olduğu için kurucuları hakkında kapsamlı bilgilere ulaşmak güçtür. Bununla birlikte NSBT coinin ihracı ve itfası, akıllı sözleşme aracılığıyla yönetilir. Bu yüzden güvenlik konusunda herhangi bir endişeye yer vermeyen NSBT coin merkeziyetsizlik prensibini benimsemektedir. Dolayısıyla Neutrino Token (NSBT) kripto para projesinin arkasında herhangi bir devlet desteği yoktur. 

  Kullanım Alanları Neler?

  NSBT coin, Neutrino ekosisteminde pek çok farklı işleve sahip kripto para birimlerinden biridir. Bu yüzden geniş bir kullanım alanına sahip olan NSBT coin sahipleri şu işlemleri yapabilirler:

  • WAVES'ten USDN'ye takas ücretleri kazandıran hisse senedi olarak kullanılabilir. 
  • Stake özelliği sayesinde staking havuzlarına kilitlenerek faiz getirisi elde etmek için kullanılabilir. 
  • Borsalarda kripto para ticaretinde kullanılabilir. 
  • Neutrino ekosistemindeki işlem ücretlerinde ödeme aracı olarak kullanılabilir. 
  • Neutrino ekosisteminin geleceğini belirleyecek konularda oylamalarda kullanılabilir.

  Neutrino Token (NSBT) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Neutrino protokolünün yeniden sermayelendirme ve yönetişim belirteci olan NSBT coin benzersiz özellikleri ile sektörde dikkatleri üzerine çekmektedir. Son güncellemeler ile birlikte NSBT coin, kullanıcıların Neutrino akıllı sözleşme adresinde NSBT belirteçlerini depolamak için USDN ve WAVES cinsinden ödüller almasına olanak tanımaya başlamıştır. Bir nevi yeni bir işlev olan staking hizmetlerine başlayan NSBT coin kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

  Güncel Neutrino Token (NSBT) Coin Fiyatı

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 NSBT fiyatı %neutrino-system-base-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %neutrino-system-base-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Neutrino System Base Token 24 saatte %neutrino-system-base-token+yuzde%.

  Neutrino Token (NSBT) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Neutrino Token (NSBT) coinin avantajları şunlardır:

  • Neutrino protokolüyle yapılan işlemlerin çoğu, şu anda arayüz aracılığıyla kullanılabilir.
  • Waves blok zincirinde gezinme, veya gibi topluluk odaklı hizmetlerle mümkündür.
  • Neutrino kararlı varlıkları, temeldeki gerçek dünya analoglarına eşdeğer olarak hizmet eden dijital varlıklardır.
  • NSBT coin de Ethereum ve Binance Akıllı Zincir ekosistemlerinde mevcuttur.
  • NSBT coin, Neutrino ekosisteminin akıllı sözleşmesinde teminat rezervlerinin istikrarını sağlar.
  • Protokol özelliklerini ve parametrelerini güncellemek için oylama imkanı verir.
  • Neutrino kararlı madeni para kurulumu, algoritmik yaklaşımı bir kripto para birimi desteğiyle birleştirir.

  Neutrino Token (NSBT) coinin dezavantajları şunlardır:

  • NSBT coin yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Henüz Binance gibi dev borsalarda listelenmediği için talebi düşüktür. 
  • Ticaret hacmi az olduğu için yatırımcılardan yeterli ilgiyi göremeyebilir.

  Neutrino Token (NSBT) Coin Hangi Borsalarda Var?

  Yerli yatırımcıların dikkatinden kaçmayan Neutrino Token (NSBT) coin son dönemde en çok talep gören düşük hacimli altcoinlerden biridir. Cüzdanlarına NSBT coin eklemek isteyen yatırımcıların öncelikle bu altcoini listeleyen kripto para borsalarında hesap açması gerekir. Kripto para alım satım platformları arasında NSBT coin listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Gate.io 
  • CoinEX
  • Waves Exchange
  • Swop.fi 
  • Hotbit

  Neutrino Token (NSBT) Coin Piyasa Bilgileri

  Son dönemde inişli çıkışlı bir grafik çizen Neutrino Token (NSBT) coin piyasa bilgilerine de internet üzerinden bakılabilmektedir. Yatırımcıların yakından takip ettiği Coinmarketcap platformunda NSBT coin için güncel piyasa bilgileri yer almaktadır. En son verilere göre NSBT coin piyasa değeri 46,564,999 dolar seviyesindeyken tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ise 48,174,393 dolardır. Toplam arzı 2,740,955 adet olan NSBT coinin dolaşımdaki arzı 2,740,955.22 NSBT olarak gözükmektedir. Bu veriler, kripto para piyasasında yaşanan sert fiyat hareketlerine göre zamanla değişiklik gösterebilir. 

  Neutrino Token (NSBT) Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  • NSBT coin satın almak için öncelikle bu altcoini listeleyen borsalardan birinin web sitesine giriş yapın.
  • KYC bilgileriniz ile borsada ücretsiz hesap açın.
  • Hesabınıza para transferi yapın.
  • Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak NSBT coini seçin ve alım emri girin. 
  • Hesabınıza geçen NSBT coinleri borsada veya soğuk cüzdanlarda tutabilirsiniz. 

  Özet Olarak

  ​Neutrino, gerçek dünya varlıklarına veya kripto para birimine bağlı sabit paraların oluşturulmasını sağlayan algoritmik bir fiyat sabit varlıklaştırma protokolüdür. Neutrino protokolü, blok zincirine yazılan ve dağıtılan bir dizi ile temsil edilir. Bu ekosistem içinde kullanılan kripto para projelerinden biri de Neutrino Token (NSBT) coindir. NSBT coin ağın yerel kripto para birimi olmakla birlikte kripto para ticaretinde de kullanılabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle